Profile cover photo
Profile photo
Pracownicy ze wschodu
About
Posts

Post has attachment
Jeśli szukasz pracy stałej lub sezonowej w Polsce, to chętnie Ci pomożemy! Gwarantujemy możliwość podjęcia legalnej pracy w różnych profesjach i branżach. Z pewnością znajdziesz interesującą ofertę. Wypełnij formularz dostępny na stronie internetowej, a my skontaktujemy się z Tobą - https://www.zewschodu.com.pl/?cat=8.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uważnie słuchamy oczekiwań pracodawców, a następnie przystępujemy do szukania dla klientów pracowników ze Wschodu, spełniających wszelkie wymagania. W celu zweryfikowania umiejętności przyszłego pracownika, przewidujemy okres próbny, który ułatwi pracodawcy podjęcie decyzji o zatrudnieniu danego kandydata. Zachęcamy do współpracy - https://www.zewschodu.pl/dla-klienta/rekrutacja-jednorazowa.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz znaleźć pracę stałą lub sezonową w Polsce? Zgłoś się do naszej agencji pracy tymczasowej z Warszawy. Oferujemy pośrednictwo w znalezieniu zatrudnienia przez pracowników ze Wschodu. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wypełnij formularz online - https://www.zewschodu.pl/dla-kandydata/formularz-dla-kandydata.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebują Państwo niezawodnych pracowników ze Wschodu natychmiast? U nas to możliwe! Jesteśmy w stanie realizować zlecenia w naprawdę krótkim czasie, nawet w 24 godziny. Nasza agencja pośrednictwa pracy cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów i pracowników. Zachęcamy do kontaktu - https://www.zewschodu.pl/dla-klienta/leasing-pracowniczy.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich obywateli Ukrainy, Białorusi i innych państw ze Wschodu zainteresowanych podjęciem pracy w Polsce zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, która umożliwia pracownikom znalezienie legalnej i atrakcyjnej pracy w naszym kraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - https://www.zewschodu.pl/dla-kandydata.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy bogaty zakres usług związanych z zatrudnianiem pracowników ze Wschodu. Proponujemy przedsiębiorstwom rekrutację stałą, jak i jednorazową, leasing pracowniczy oraz doradztwo prawne z zakresu zatrudniania cudzoziemców. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową - https://www.zewschodu.pl/dla-klienta.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najlepsze i najciekawsze oferty pracy w Polsce dla Ukraińców znajdziesz tylko w naszej agencji pracy i doradztwa personalnego. Sprawdź nasze aktualne oferty i aplikuj na wybrane stanowisko. Aktualnie poszukujemy m.in. pomocników na budowie, kucharzy i pracowników restauracji McDonald’s - https://www.zewschodu.pl/oferty-pracy.


Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiają się Państwo, jak znaleźć pracownika z Ukrainy? Najlepiej skorzystać z pomocy agencji pośrednictwa pracy. Mamy na tym polu duże doświadczenie, znajdziemy dla Państwa przedsiębiorstwa odpowiednich kandydatów. Zachęcamy do kontaktu - https://www.zewschodu.pl/dla-klienta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo pracowników ze Wschodu do swojej firmy? A być może sami jesteście pracownikami, którzy poszukują pracy w polskiej firmie? Świetnie Państwo trafili! Jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która pośredniczy w procesach rekrutacji na stanowiska stałe i tymczasowe. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu! https://www.zewschodu.pl/kontakt
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Są Państwo zainteresowani naszymi usługami? Znajdą nas Państwo w Warszawie przy ulicy Radzymińskiej 326. W naszej siedzibie czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Dodatkowo specjalnie dla Państwa zamieściliśmy na naszej stronie internetowej szczegółową mapkę dojazdu do naszej siedziby. Zapraszamy! https://www.zewschodu.pl/kontakt
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded