Profile cover photo
Profile photo
EkoRewolucje
Blog o żywności ekologicznej sklepu www.Jardin24.pl
Blog o żywności ekologicznej sklepu www.Jardin24.pl
About
Posts

Post has attachment
Czy olej może być dezodorantem? 💧😓💧 A może pomoże w walce z cellulitem? 💪💪
Sprawdźcie koniecznie! Dziś prezentujemy kolejnych 5 zewnętrznych zastosowań bio oleju kokosowego ze strony www.olejkokosowy.com.pl 🌴
6. Bio olej kokosowy jako naturalny dezodorant – olej może być z powodzeniem stosowany jako naturalny dezodorant. Wprawdzie nie nadaje się na upały, bo nie zapewni 24-godzinnej ochrony, jaką daje antyperspirant, ale działa silnie antybakteryjne i przeciwzapalne. Aby urozmaicić zapach, można dodać kilka kropli ulubionego olejku eterycznego.
7. Peeling – zmieszaj olej kokosowy z cukrem lub gruboziarnistą solą morską. Taką mieszanką masuj ciało- gąbką lub dłońmi. Peeling sprawdza się do złuszczania skóry nóg, pośladków, ud, pleców i rąk. Dzięki niemu skóra staje się gładka i pachnąca.
8. Olej kokosowy na cellulit – wystarczy wmasowywać go regularnie w uda i pośladki. Dobre efekty daje, przy stosowaniu razem z peelingiem kokosowym. Należy najpierw przeprowadzić peeling, następnie wmasować w skórę olej.
9. Przyjaciel dłoni i paznokci – bardzo dobrze sprawdza się w pielęgnacji zmęczonych i przesuszonych dłoni. Warto wcierać go także w paznokcie i skórę wokół nich- staną się mocne i lśniące. Taki zabieg najlepiej przeprowadzać każdego wieczoru kładąc się spać.
10. Bio olej kokosowy jako lubrykant– w większości tego typu preparatów dostępnych na rynku znajduje się glikol propylenowy, który jest podejrzewany o działanie rakotwórcze, uszkadza naskórek, a w okolicy narządów płciowych może powodować wypryski. Dlatego olej kokosowy jest tutaj doskonałą zdrową alternatywą. Poza tym ma przyjemny delikatnie kokosowy zapach i jest… jadalny.
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded