Profile cover photo
Profile photo
Diyarbakır Web Tasarım-Netteweb 0412 606 06 67
9 followers
9 followers
About
Diyarbakır Web Tasarım-Netteweb 0412 606 06 67's posts

Post has attachment
Kurumsal kimlik çalışması doğru grafik ve renklerle yapılmalıdır. Kurumsal kimlik çalışması oluşturmanın başlıca kurallarından biri firma yetkililerinden doğru bilgileri almak, kuruluş amaçlarını ve hedeflerini öğrenerek bunlara yönelik grafiksel baskı tasarım ve tanıtım çalışmalarını koordine etmektir.

Post has attachment
Sosyal medyada bulunmanızı gerektiren en başlıca neden hedef kitleye direkt ulaşabileceğiniz, kolay ve düşük maliyetli bir platform olmasıdır.
Firmanız sosyal medyada profesyonel olarak aktif bir şekilde var olduğunda bilinirliğiniz artar ve kullanıcılar sizin hakkınızda sürekli konuşarak, sizi tavsiye ederler. Dolayısıyla sosyal medyadaki bu etkinliğiniz firmanızın marka gücünü arttırarak, itibarınızın daha da güçlenmesini sağlayacaktır.

Post has attachment
Seo kelimesi İngilizce “Search engine optimization” kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Türkçe karşılığı “Arama motoru optimizasyonu” olarak lanse edilir. Netteweb arama motoru optimizasyon hizmetini “Kurumsal Seo” markası ile müşterilerine sunmaktadır. Optimizasyon ekibi tamamen kendi bünyemizden oluşmaktadır.

Post has attachment
Sizin için interaktif, hızlı ve göz alıcı web site tasarımları oluşturuyoruz..
Her geçen gün teknoloji biraz daha ilerliyor ve bu da internet dünyasına fazlası ile yansıyor. Günümüzde pek çok web sitesi ve pek çok kuruluş, artık sizlere internet üzerinden hizmet sağlamakta! Bu da web sitelerinin çoğalmasına, birçok atılımın da internet üzerinden gerçekleşmesine neden oluyor.

Post has attachment
Web Yazılım Neden Önemlidir ? Çünkü : Web sitenizde site içi arama, detaylı arama, üyelik vb. uygulamalar istiyorsanız sitenizin dinamik yapıda, yani yazılım alt yapısında olması gerekmektedir. Web sitenize haberlerinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve bilgilerinizi dilediğiniz zaman eklemek ya da düzenlemek istiyorsanız yine dinamik bir web sitesine ihtiyacınız var demektir.

Post has attachment
Firmamız ana faaliyet konusu olan yazılım geliştirme amacıyla kurulmuştur. Web tabanlı yazılım alanında oldukça uzun sayılabilecek 10 yıllık tecrübesi ile müşterilerimizin özel ihtiyaç ve gereksinimleri doğrultusunda özel yazılım hizmetleri sunmaktadır.

Post has attachment
Günümüzün en büyük yatırım alanlarından biri haline gelen e-ticaret siteleri size internette sanal bir mağaza açma ve ürünlerinizi binlerce kullanıcıya ulaştırmanızı sağlar. Kredi kartı ve kargo sistemi ile uzaktan satış imkanı sunan bu sistem alışılagelmiş birebir satış mantığının yanında çok fazla avantaj sağlamaktadır. Aynı anda sitenizin binlerce kişiye satış yapmasına olanak sağlar ve müşteri temsilcisi görevi görür.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded