Profile cover photo
Profile photo
Informatyk Poznań
1 follower -
usługi informatyczne / strony internetowe / serwis komputerowy / obsługa it / wsparcie it / marketing internetowy / monitoring - montaż kamer / grafika komputerowa /
usługi informatyczne / strony internetowe / serwis komputerowy / obsługa it / wsparcie it / marketing internetowy / monitoring - montaż kamer / grafika komputerowa /

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Dziś jeden z klientów powiadomił nas, że od pewnego czasu, z firmowego konta wysyłane są setki maili na godzinę, wszystkie na chińskie adresy mailowe. Szybko zdiagnozowaliśmy przyczynę- był to niezabezpieczony formularz kontaktowy. Wyłączyliśmy serwis i zabezpieczyliśmy witrynę- skonfigurowaliśmy bezpieczną captchę i połączyliśmy ją z formularzami. Cała operacja potrwała krótko, a strona szybko wróciła do prawidłowego działania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wraz z początkiem roku przyszły nowe zadania. Zmieniają się przepisy, wdrażane są nowe wersje oprogramowania. Dlatego zajmowaliśmy się ostatnio aktualizacją systemów księgowych- Sage Symfonia ERP. Przed przystąpieniem do pracy zawsze robimy kopie zapasowe (przy pomocy narzędzi takich jak VMware), tak by w razie kłopotów można było bezproblemowo przywrócić poprzednią wersję aplikacji. Aktualizujemy też poboczne systemy wymagane do prawidłowego działania oprogramowania, jak np. Microsoft SQL Server.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Korzystając z naszych usług wsparcia IT, nawet Mikołaj nie pogubi się w natłoku spraw i świątecznych zamówień. ☃️😁 Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku, oby sprzęt i oprogramowanie działało zawsze jak w zegarku. 😉
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nieaktualne, dziurawe oprogramowanie może sprawić wiele kłopotów. Dlatego dbamy o to, by programy używane przez naszych klientów były zawsze w jak najnowszej wersji. Dzisiaj zajmowaliśmy się aktualizacją systemów CMS (zarządzania treścią) używanych na stronach naszych kontrahentów. Przed uaktualnieniem systemu zawsze wykonujemy kopie zapasowe, a po wprowadzeniu zmian testujemy działanie serwisu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług bezpiecznej aktualizacji oprogramowania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klienci motelu/hotelu Comet mogą spać spokojnie. Budynek otoczyliśmy profesjonalnymi kamerami. Wykorzystany rejestrator pozwala na podgląd obrazu na żywo, oraz tego zarejestrowanego wcześniej. Właściciel ma do niego dostęp zarówno z komputerów podłączonych do internetu, jak i smartfonów poprzez specjalną aplikacje. Polecamy nasze usługi związane z montażem oraz modernizacją monitoringu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klient zlecił nam usługę zakupu i montażu urządzenia do wyświetlania terminarza wizyt klientów w serwisie. Idealnym rozwiązaniem okazał się zakup małego komputera który bez problemu zmieścił się za wyświetlaczem i jest praktycznie nie widoczny. Całość została tak skonfigurowana i zautomatyzowana by użytkownik nie musiał zawracać sobie tym głowy. Komputer włącza i wyłącza się automatycznie o danej godzinie oraz uruchamia oprogramowanie do wyświetlania terminarza, informacji, reklam i animacji. Polecamy takie rozwiązania dla firm które chcą wyświetlać informację i reklamy swoim klientom np. w poczekalniach itp.

Jeśli potrzebujecie Państwo usługi w podobnym zakresie – zapraszamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ostatnią sobotę wykonaliśmy szereg usług informatycznych dla naszego stałego klienta, jednej z poznańskich kancelarii prawnych. Skonfigurowaliśmy serwer dla wspólnych plików i kopii zapasowych, zmodernizowaliśmy 4 komputery, oraz przenieśliśmy ważne dane na nowy sprzęt. Z powodzeniem skopiowaliśmy również dane z komputera z systemem Windows do nowego MacBooka Pro, wraz z ustawieniami programu pocztowego. Dzięki temu klient ma dostęp do wszystkich wysłanych i odebranych wcześniej maili. Polecamy nasze usługi IT.

www.informatyk.poznan.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy doświadczony informatyk, a w szczególności sieciowec wie, że serwer z ważnymi backupami powinien stać możliwie jak najdalej od innych serwerów, by w razie pożaru lub innego wypadku losowego dane były bezpieczne. Zlecono nam przeniesienie serwera w najdalszy zakątek firmy. Pracę rozpoczęliśmy od przeciągnięcia kabli od zasilania i internetu przez niezliczoną ilość ścian i pięter. Zamknęliśmy je w estetycznej listwie, tak, by nie szpeciły pomieszczeń biurowych. Następnie przenieśliśmy serwer i prawidłowo go skonfigurowaliśmy. Prace poszły szybko i sprawnie – wykonaliśmy je w jeden dzień.

Add a comment...
Wait while more posts are being loaded