Profile

Cover photo
Verified local business
SALUS Spitali Italian - Tirana
Hospital
40 followers|301,214 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Mendojmë edhe për #shëndetin e #fëmijëve
 ·  Translate
1
Add a comment...
1
Add a comment...
 
#Kalendari javor u azhornua.
Telefononi menjëhere për të rezervuar një takim!
+355 4 2390500!
#Salus, perkushtuar #shendetit tuaj!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
2 Mesi di visite #gratuite al #Poliambulatorio #Salus al centro di Tirana
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
In marzo VISITE GRATUITE!
+ 355(0) 4 2390500 o + 355(0) 66 2053 180
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Kalendari javor u azhornua. 
Telefononi menjëhere për të rezervuar një takim!
+355 4 2390500!
Salus, perkushtuar shendetit tuaj! #kalendarijavor
http://www.salus.al/al/lajme/2013/03/18/kalendari-javor-2/
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have them in circles
40 people
B. Selmani's profile photo
Elvis Uku's profile photo
RFID NFC EUROPE's profile photo
Advertalis Projects's profile photo
Jason Magoo's profile photo
Sofie Bendaj's profile photo
Olsi Saqe's profile photo
Almudena Lumeras's profile photo
Advertalis SEO WebMarketing's profile photo
 
Pensiamo anche alla #salute dei #bambini http://ow.ly/kORu9
 ·  Translate
1
Add a comment...
1
Add a comment...
 
#Calendario settimanale aggiornato.
#Chiamate subito per informazioni o per fissare un appuntamento!!
+355 4 2390500
#Salus, dedicati alla tua #salute!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
2 Muaj vizita #gratis#Poliambulatorin #Salus në Qëndër të Tiranës
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Në Mars vizita gratis!
+ 355(0) 4 2390500 o + 355(0) 66 2053 180
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Calendario settimanale aggiornato. 
Chiamate subito per informazioni o per fissare un appuntamento!!
+355 4 2390500
Salus, dedicati alla tua salute! #calendario
 ·  Translate
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Rruga Vidhëgjati Tiranë 1000 Albania
Rruga VidhëgjatiALTiranësTiranë1000
+355 4 239 0500salus.al
Hospital
Salus ёshtё njё strukturё spitalore private italo-shqiptare qё ofron shёrbime shёndetsore ambulatorike dhe hospitalizim pёr patologji tё natyrёs mjeksore, kirurgjike dhe specialistike.

Salus è una struttura ospedaliera privata italo-albanese che fornisce prestazioni sanitarie ambulatoriali e in regime di ricovero per patologie di natura medica, chirurgica e specialistica.
Google+ URL
People
Have them in circles
40 people
B. Selmani's profile photo
Elvis Uku's profile photo
RFID NFC EUROPE's profile photo
Advertalis Projects's profile photo
Jason Magoo's profile photo
Sofie Bendaj's profile photo
Olsi Saqe's profile photo
Almudena Lumeras's profile photo
Advertalis SEO WebMarketing's profile photo
Write a review
Review Summary
4.0
12 reviews
5 star
8 reviews
4 star
No reviews
3 star
1 review
2 star
No reviews
1 star
3 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Stephan-Angelica Johnsen's profile photo
Stephan-Angelica Johnsen
a year ago
Very clean and professional. I only spoke English and there were no issues whatsoever with that. Prices are reasonable for the quality, you probably won't go here to save money, but you will feel very comfortable with the service they provide. There was a slight lack of communication where i thought i would be there like 2 hours but i guess they had planned for me to stay almost the whole day, but they took very good care of me through it all. And i probably would have known more if i had asked more specific questions to the doctors themselves instead of the nurses who apparently were not totally up to speed on what was happening.
• • •
Edmond Vampo's profile photo
Edmond Vampo
2 months ago
Vizite me urologun dua
Boiken Shyti's profile photo
Boiken Shyti
4 months ago
Dt 22/03/16 vij per takimin me urologun dhe ma spostojne per dt 23 ora 15:30.Kam 50 min ketu dhe akoma ska ardh rradha akoma. Tek dera ambulatorit te urologjise eshte shkruajtur 4000 lek vizita+EKO+PSA mua me bene te paguaj 5000 vetem per viziten...shpresoj qe te jene rastesi jo standard!!!!
Endri Cela's profile photo
Endri Cela
5 months ago
Bruno Mishtaku's profile photo
Bruno Mishtaku
4 months ago
Great communication with the doctors
Amarildo Gjeshnika's profile photo
Amarildo Gjeshnika
6 months ago
ha un staf speciale complimenti
nertila zeqo's profile photo
nertila zeqo
a year ago
Pershendetje, esha te vi te operoj babain tek urologu italian ne spitalin tuaj por ndryshova mendje .Ai eshte i semure me aritmi 72 vjec dhe kerkon nje kardiolog te specializuar qe ta beje gati per operim jo kardiologe lagjesh sic ishin tek juve.Nuk m'u duk seriozitet i duhur per nje spital me emer te tille prandaj ,gjithsesi eshte puna juaj dhe zgjedhja jone.Ju faleminderit
Shahid Ahmed's profile photo
Shahid Ahmed
a year ago