Profile cover photo
Profile photo
Okmarit sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Nasze usługi świadczymy już od wielu lat! Zatrudniamy wyłącznie pracowników z doświadczeniem i wiedzą, którzy będą w stanie odpowiedzieć sprawnie na wszystkie Państwa zapytania. Zapewniamy kompleksowe usługi, rzetelność oraz korzystne ceny. Zapraszamy na http://okmarit.com.pl/frach-morski/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gdy nadejdą święta niech nadzieja i radość zastukają do Waszych drzwi, a Wielkanoc przyniesie pomyślność, szczęście i piękny uśmiech każdego dnia. Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy firma Okmarti! http://www.okmarit.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ponad 20 lat doświadczenia sprawiło, że jesteśmy jedną z najlepszych agencji portowych oraz stoczniowych, zapewniających pełną oraz profesjonalną obsługę statków, które zawijają do Gdyni, Gdańska oraz Szczecina i Świnoujścia. Nie czekaj, już dziś skontaktuj się z naszymi agentami. Zapraszamy na http://okmarit.com.pl/frach-morski/.
Photo
Add a comment...

Okmarit specjalizuje się frachtowaniem pontonów, barek, ładunków drobnicowych i masowych. W naszej ofercie znajduje się frachtowanie na podróże pojedyncze, czartery na czas, bareboat oraz kontrakty przewozowe. Więcej informacji znaleźć można na http://okmarit.com.pl/ladunki-ponadgabarytowe-2/.
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma od 20 lat działa jako agent portowy oraz stoczniowy, zapewniając przy tym jednocześnie pełną oraz profesjonalną obsługę statków, które zawijają w Gdyni. Gdańsku oraz Szczecinie. Skontaktuj się z nami w sprawie masowcy, drobnicowcy, tankowcy, gazowców oraz barek. Zapraszamy na http://okmarit.com.pl/agent-statkowy-o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W firmie spedycyjnej Okmarit zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy do wszystkich swoich obowiązków podchodzą z ogromnym zaangażowaniem i należytą starannością. Działamy również jako agent stoczniowy i portowy. Więcej informacji na http://www.okmarit.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Działalność Okmarit opiera się przede wszystkim o usługi spedycyjne. Dysponujemy doskonale wyposażonymi statkami, dzięki czemu wszystkie nasze prace przebiegają sprawnie oraz bezproblemowo. Najczęściej zajmujemy się transportem ładunków ponadgabarytowych. Dowiedz się więcej na http://okmarit.com.pl/ladunki-ponadgabarytowe-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakresie spedycji morskiej zajmujemy pozycję lidera na polskim rynku. Jesteśmy konkurencyjni zarówno pod względem ceny, jak i jakości usług. Naszą ofertę wyróżnia elastyczność w stosunku do niestandardowych oczekiwań klienta. Dowiedz się więcej na nasz temat, wchodząc na http://okmarit.com.pl/frach-morski/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ogólnym ujęciu spedycja jest pojęciem szerszym w stosunku do definicji transportu. Czynności związane z transportem stanowią element – wbrew pozorom wcale nie najistotniejszy – działań spedycyjnych. Spedycja zajmuje się bowiem organizowaniem przewozu towarów i wszelkimi procesami z tym związanymi. Sprawdź na http://okmarit.com.pl/blog-przeprowadzki/czym-rozni-sie-spedycja-od-transportu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Słowo fracht pochodzi od słowa frachtowiec, które oznacza statek handlowy, który pozostaje w dyspozycji przewoźnika i zajmuje się transportem towarów drogą morską. Sam fracht zatem to przewożenie towarów drogą morską za pomocą specjalnie przeznaczonego do tego statku handlowego. Dowiedz się więcej na http://okmarit.com.pl/frach-morski/.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded