Profile cover photo
Profile photo
Sternal International Sp. z o.o.
6 followers
6 followers
About
Posts

Chcemy być dla Państwa coraz lepsi, dlatego cały czas poszerzamy ofertę o nowe rozwiązania. W centrum naszego zainteresowania na pierwszym miejscu stoi zawsze klient i jego zadowolenie. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto wybrać właśnie nas i nasze produkty! http://www.sternal.com.pl/
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdziecie Państwo nowoczesne systemy chłodzenia adiabatycznego. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało na stronie internetowej: http://www.sternal.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Wilgotność powietrza zależy przede wszystkim od jego temperatury. Zależność jest następująca: im niższa temperatura, tym mniejsza wilgotność. To właśnie dlatego, nasycenie parą wodną mroźnego powietrza jest niższe niż powietrza ciepłego. Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.sternal.com.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli szukacie Państwo nowoczesnego, ekonomicznego i przede wszystkim efektywnego systemu nawilżania parowego, to polecamy Wam w szczególności nawilżacz na gaz ziemny GTS. Pozwala on na efektywne wykorzystanie najtańszego źródła energii, jakim jest gaz ziemny. Szczegółowy opis artykułu umieszczony został na stronie internetowej: http://www.sternal.com.pl/oferta/nawilzacze-elektryczne/nawilzacze-gazowe/.
Photo
Add a comment...

U nas kupicie Państwo nowoczesne systemy przeciwpyłowe. Każdego dnia dokładamy starań aby jakość naszych produktów była coraz wyższa. W centrum naszego zainteresowania na pierwszym miejscu stoją zawsze klienci, ich zadowolenie i bezpieczeństwo. Nie czekajcie i sprawdźcie sami dlaczego warto nam zaufać: http://sternal.com.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań nasze urządzenia charakteryzują się wyjątkową skutecznością. Na każdy zakupiony u nas produkt otrzymacie Państwo stosowną gwarancje. Z przyjemnością pomożemy również w instalacji urządzeń: http://sternal.com.pl/.
Photo
Add a comment...

W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdziecie Państwo nowoczesne nawilżacze parowe zaprojektowane i wykonane tak, aby spełniać najbardziej rygorystyczne normy jakościowe. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która produkuje  certyfikowane systemy przeciwwybuchowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty: http://sternal.com.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń odpowiedzialnych za regulację poziomu wilgotności powietrza. Na rynku działamy już ponad dwadzieścia pięć lat. Klientom dostarczamy nowoczesne produkty przystosowane do pracy w różnych warunkach. Zapraszamy: http://sternal.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Jeżeli w trakcie przeglądania naszej oferty nasunęły się Państwu jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na każde pytanie oraz pomogą w wyborze najlepszego urządzenia. Dane kontaktowe umieszczone zostały pod adresem: http://www.sternal.com.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Sternal Fog-Ex to uniwersalne urządzenie polecane w każdym obszarze, w którym istnieje ryzyko nagromadzania się kurzu. Niskie koszty eksploatacyjne, łatwy montaż oraz duża skuteczność sprawiają, że jest to jedno z najchętniej wybieranych urządzeń na rynku. Szczegółowy opis artykułu umieszczony został na stronie internetowej: http://www.sternal.com.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded