Profile cover photo
Profile photo
#efektywnegadżety
#efektywnegadżety
#efektywnegadżety
About
Posts

Post has attachment
Origami, ulotka, której nie wyrzucisz!
Wykonane z jednego kawałka papieru. Można prać ręcznie lub w pralce.
Duża reklama za małe pieniądze. Zapraszamy www.enaj.pl

#enaj #enajgroup #kochamsport #sportowafirma #meblewłoskie
#efektywnegadżety #spinner #gadżety #kalendarze #notesy #gifty #prezenty #upominki #etui #latarki #piłki #marketing #pr #promocja #reklama
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
**
Jak powstał Zielony Balonik Cukiernia Lwowska Jana Michalika, mieściła się tuż za Bramą Floriańską w pobliżu Akademii Sztuk Pięknych.  Adepci malarskiej sztuki, ukończywszy Akademię, przesiadywali w Cukierni Michalika, która nosiła nieoficjalną nazwę Michal...
Jak powstał Zielony Balonik
Jak powstał Zielony Balonik
magazyn-enaj.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment
**
Jak powstało 12 opowiadań zainspirowanych, zilustrowanych przez czytelników? Nail Gaiman  zastanawiał się w jaki sposób mógłby współpracować z czytelnikami i tak powstał plan  Kalendarza Opowieści .  Powstało kilka krótkich klipów dzięki Black Berry, w któr...
magazyn-enaj
magazyn-enaj
magazyn-enaj.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment
16 maja 1929 roku statuetki Amerykańskiej Akademii Filmowej zostały wręczone po raz pierwszy. Od tamtego momentu, niezbyt duża, bo mierząca 34,4 cm wysokości, i niespecjalnie ciężka, bo ważąca 3,8 kg, statuetka zrobiła wokół siebie nie lada zamieszanie. W swoją historię wpisała sławne nazwiska, niezwykłe talenty, superprodukcje i wielkie korporacje. Doczekała się nawet własnych legend...
Statuetki inspirują tych którzy je otrzymują, postawione na biurkach, półkach w przestrzeniach biurowych lub prywatnych, przypominają o wyjątkowej okazji i wyjątkowych zasługach.
#enaj #efektywnegadżety #statuetki #gadżety
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
03.04.2017
44 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Certyfikowana odzież zgodnie z międzynarodową normą EN ISO 20 471.2013
Certyfikowana odzież ostrzegawcza o wysokiej widoczności do użytku profesjonalnego EN ISO 13 688.2013
Zapraszamy!

#efektywnegadżety #sportowafirma #koszulka #3M
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Parker to jedna z najbardziej znanych na świecie marek piór wiecznych i długopisów. Parker stał się synonimem najwyższej jakości artykułów piśmienniczych. Powstanie firmy Parker Pen Company datuje się na rok 1888, zaś w roku 1894 wymyślono nowy, lepszy system doprowadzania atramentu. Fabryki powstawały na różnych kontynentach. Obecnie marka Parker należy do dużego amerykańskiego koncernu Sanford.
W roku 2008 firma obchodziła ponad 120 lat istnienia. Przez ten czas firma Parker nieustannie wprowadza innowacje i nowoczesne rozwiązania do swoich niezawodnych piór i długopisów. W roku 1954 powstał pierwszy słynny dlugopis Parkera o nazwie Jotter.
Styl i elegancja dla Każdego
Muszą Państwo wiedzieć, że KAŻDE pióro Parkera jest wyjątkowe, dopracowane i ponadczasowe. Do wyboru jest niezliczona ilość wzorów, kolorów i styli. Teraz ceny piór Parkera są na tyle przystepne, że na wyjątkowy styl i elegancję może pozwolić sobie w zasadzie każdy. Będą Państwu niezawodnie służyć podczas codziennej pracy.
Wygoda pisania
Użytkownicy twierdzą, że dobre pióra Parkera zdecydowanie mniej męczą rękę, szczególnie jeśli zapisuje się więcej stron. Ponadto charakter pisma jest dużo bardziej staranny i elegancki, niż w przypadku pisania zwykłym piórem czy długopisem. Dla przykładu - w wielu szkołach podstawowych wraca się dziś do nauki pisania piórem, właśnie z tego względu.
Ciekawostki o marce Parker
W roku 1954 powstał pierwszy długopis marki Parker o nazwie Jotter - obecnie jest to najtańsza linia sprzedażowa Parkera.
Najdłużej produkowaną serią piór parkera jest linia Sonnet istniejąca od 20 lat na rynku i nadal znakomicie się sprzedaje.
Charakterystycznym elementem każego produktu Parker jest klips w kształcie strzały.
Zapraszamy www.enaj.pl

#efektywnegadżety #gadżety #Parker #upominki
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Waterman to najbardziej znana na świecie marka piór wiecznych. Oznacza najwyższą jakość wykonania, elegancję i prestiż. Pióra Waterman powstały z inicjatywy Lewisa Edsona Watermana w 1883 roku - wtedy to wynaleziono pierwsze na świecie napełniane atramentem pióro wieczne. Od tego momentu mineło ponad 120 lat a firma Waterman nieustannie wprowadza innowacje i nowoczesne rozwiązania do swoich niezawodnych piór. Niewątpliwie Waterman jest autorytetem w świecie artykułów piśmienniczych.
Styl i elegancja
Muszą Państwo wiedzieć, że każde pióro Waterman jest unikalne. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach podnosi prestiż swojego właściciela. Kupując pióro Waterman trzeba zwrócić uwagę, które z nich będzie najlepiej pasować do Państwa charakteru i osobowości. Do wyboru jest niezliczona ilość wzorów, kolorów i styli. Pióro Waterman to uosobienie indywidualnej elegancji!

Dla Każdego
Prócz unikatowych serii wykonywanych ze złota, platyny i rodu są serie tańsze, przeznaczone dla każdego, komu zależy na jakości. Waterman posiada wśród swoich bogatych kolekcji pióra wyjątkowe ze złota w przystępnej cenie.

Wygoda pisania
Użytkownicy twierdzą, że dobre pióra Watermana zdecydowanie mniej męczą rękę, szczególnie jeśli zapisuje się więcej stron. Ponadto charakter pisma jest dużo bardziej staranny i elegancki, niż w przypadku pisania zwykłym długopisem.

Zapraszamy www.enaj.pl
#efektywnegadżety
PhotoPhotoPhotoPhoto
12.01.2017
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
13.12.2016
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
13.12.2016
13 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded