Profile cover photo
Profile photo
Centrum Medyczne VOLVER
About
Posts

Post has attachment
U osób w podeszłym wieku często można zauważyć mniej lub bardziej nasilone objawy demencji. Niejednokrotnie są one bagatelizowane przez najbliższe otoczenie, które uznaje, że jest to stan wynikający z naturalnego procesu starzenia się organizmu. Należy jednak zdać sobie sprawę, że otępienie może być wywołane przez postępującą chorobę neurodegeneracyjną np. chorobę Alzheimera. Warto zatem umówić seniora na wizytę u neurologa: http://www.cmvolver.pl/neurologia.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie: http://www.cmvolver.pl/lekarze.html mogą Państwo poznać cały zespół lekarzy pracujących w Centrum Medycznym Volver. Znajdują się wśród nich między innymi stomatolodzy, chirurdzy, kariolodzy oraz wielu innych lekarzy różnych specjalizacji. Zachęcamy również do zajrzenia do galerii zdjęć, gdzie mogą Państwo zobaczyć jak prezentuje się nasz ośrodek czy gabinety lekarskie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli w nowym roku postanowiłeś bardziej zadbać o swoje zdrowie, już dziś umów się na wizytę lekarską w naszej przychodni: http://www.cmvolver.pl/. Oferujemy atrakcyjne pakiety badań zarówno podstawowych, jak i ukierunkowanych np. na sprawdzenie metabolizmu kostnego czy funkcji wątroby. Nasza diagnostyka jest na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu otrzymane wyniki są dokładne i wiarygodne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Szczęścia, pomyślności, a nade wszystko dużo zdrowia, które pozwoli Państwu realizować wszelkie plany w nadchodzącym Nowym Roku. Niech świąteczny czas przyniesie Państwu radość i odpoczynek. Wszystkiego dobrego życzy zespół pracowników Centrum Medycznego Volver. http://www.cmvolver.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podwyższony poziom cukru we krwi nie zawsze musi świadczyć o niezdiagnozowanej cukrzycy. Czasem może być wynikiem złej diety np. spożywania dużej ilości węglowodanów prostych. Do hiperglikemii może również dojść w trakcie infekcji lub stanu zapalnego, gdyż wówczas organizm wykazuje większe zapotrzebowanie na insulinę. By jednak mieć pewność co jest przyczyną takiego stanu warto sprawdzić to u diabetologa: http://www.cmvolver.pl/diabetologia.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszyscy zgadzamy się z tym, że lepiej jest zapobiegać, niż leczyć. Ale ilu z nas pamięta o tym, aby raz do roku wykonać podstawowe badania profilaktyczne? Wiele osób zgłasza się do lekarza w momencie kiedy objawy jakiegoś schorzenia są na tyle uciążliwe, że utrudniają normalne funkcjonowanie. Tymczasem wczesna diagnostyka może zapobiec rozwojowi schorzenia do tego stopnia. Pamiętajmy o profilaktyce! http://www.cmvolver.pl/diagnostyka.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Infekcja dróg moczowych to przykra dolegliwość dotykająca najczęściej kobiety. Jak sobie z nią radzić? Istnieje wiele domowych sposobów, ale zazwyczaj przynoszą one tylko chwilową ulgę. Najlepiej nie zwlekać i od razu zwrócić się o pomoc do urologa, a naturalne sposoby stosować jako wspomożenie zaleconego przez niego leczenia. http://www.cmvolver.pl/urologia.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kardiologia należy do jednej z wielu dziedzin medycyny. Zajmuje się diagnostyką, profilaktyką oraz leczeniem wszelkich schorzeń dotyczących układu sercowo – naczyniowego zarówno wrodzonych, jak i nabytych. Z usług kardiologicznych oraz rehabilitacji dla osób z przewlekłymi chorobami serca skorzystają Państwo w przychodni lekarskiej Volver: http://www.cmvolver.pl/kardiologia.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej poradni mogą Państwo zasięgnąć także konsultacji logopedycznej: http://www.cmvolver.pl/logopedia.html. U dzieci zaburzenia mowy mogą mieć różnorodne przyczyny, do których rozpoznania konieczny będzie szczegółowy wywiad specjalisty z rodzicami. Z pomocy logopedy mogą oczywiście korzystać także osoby dorosłe, które zmagają się z wszelkimi rodzajami wad wymowy, jąkaniem lub nie są zadowolone ze swojego sposobu mówienia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Centrum Medyczne Volver, to nowoczesna poradnia, dzięki której mogą Państwo skorzystać z wszystkich usług medycznych w jednym miejscu. W trosce o komfort naszych Pacjentów oferujemy możliwość skorzystania z programu finansowania w systemie ratalnym, a także dokonywania płatności kartą. O wszystkich udogodnieniach, z których mogą korzystać Pacjenci w naszej placówce przeczytają Państwo na stronie: http://www.cmvolver.pl/o-nas.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded