Profile cover photo
Profile photo
Badmintonová akademie Lukáše Kroce
8 followers -
Future is your choice
Future is your choice

8 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Most - Trenérka Martina Krocová připravila pro děti z mateřské školy a základní školy AMA School Halloweenský trénink. Děti tentokrát rozvíjely své badmintonové dovednosti v Halloweenských kostýmech formou zábavných her. Badminton a rozvoj pohybových dovedností u nejmenších je dlouholetou specialitou trenérky Martiny Krocové, ta se nyní věnuje v Badmintonové Akademii Lukáše Kroce právě dětem předškolního věku. Ke své práci využívá dlouholeté zkušenosti, které posbírala při spolupráci Badmintonové Akademie se zahraničními trenéry a organizacemi, které se specializují na práci s nejmenšími dětmi, ale také program Shuttle Time. Cílem prvního stupně Badmintonové Akademie Lukáše Kroce je seznámit děti předškolního věku s badmintonem a formou zábavných her rozvíjet jejich pohybové dovednosti. AMA School je první mateřskou školou, která se do projektu zapojila a začala využívat velký potenciál této spolupráce.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
BWF Shutle Time article
PhotoPhotoPhoto
27.09.17
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Most - Martina Krocová připravila během letní přípravy badmintonistů Super Stars Most trénink pro děti z mateřské školy. First experience training v rámci projektu Badmintonové Akademie pro AMA School byl pro mnohé děti první opravdovou sportovní zkušeností. Trénink plný pohybu a různých her dětem ukázal první kroky směrem k raketovému sportu s opeřeným míčkem. Nejmladším dětem byly pouhé dva roky. Akce byla sponzorována Badmintonovou Akademií Lukáše Kroce. Od září se potom opět naplno rozběhne spolupráce s mateřskou a základní školou AMA School. V současné době je projekt Badmintonové Akademie Lukáše Kroce připraven k rozšíření o další školská zařízení.
Add a comment...

Post has attachment
Clermont-Ferrand / Most - Martina Krocová a Veronika Brožkovcová vyjednaly ve francouzském Clermont-Ferrand spolupráci Badmintonové Akademie Lukáše Kroce se světovou badmintonovou federací BWF. Jednání s Ianem Wrightem, ředitelem rozvoje, bylo vedeno ve velice přátelské atmosféře. Světovou federaci zaujala spolupráce Badmintonové Akademie Lukáše Kroce se školkou a následné systematické propojení až po vysokou školu včetně možnosti uplatnění absolventů v systému. Světová badmintonová federace poté představila Badmintonovou Akademii Lukáše Kroce na stránkách BWF Shuttle Time a na svých sociálních sítích. Představitelé BWF přislíbili ojedinělému projektu další možnosti spolupráce a podpory. Projekt Badmintonové Akademie Lukáše Kroce se stále rozvíjí a je připraven k jednání s dalšími organizacemi, které mají do systému zájem vstoupit. Připraveny jsou pro členy další zajímavé sportovně vzdělávací projekty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded