Profile cover photo
Profile photo
Hetman Sekret Service Security
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Aby chronić dzieci i młodzież przed niebezpieczeństwami, musimy je znać i wiedzieć jak im zapobiegać. Firma Hetman Sekret Service Security, organizuje spotkania dla rodziców, na których uświadamia niebezpieczeństwa oraz przeciwdziałania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://hetmansecurity.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Założyciel Hetman Sekret Service Security, ceni szczerość, ponieważ jak mówi, krytyka zawsze skłania do myślenia i zastanowienia się nad swoim postępowaniem, a także zwiększa skuteczność działań. Na tym opiera się polityka firmy - na wygłaszanych na głos swoich przekonaniach, szczerości, ale też zaufaniu, bo bycie szczerym w naszej firmie nie oznacza zwolnienia. Więcej o naszych pracownikach, tutaj: http://hetmansecurity.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ochrona i Służba porządkowa mimo tego, że się łączą, są także dwiema różnymi strukturami pod kątem działań i usług. Z reguły, ochrona kojarzy się negatywnie – z postrachem, a nawet prowokowaniem niebezpiecznych sytuacji. Natomiast Służba Porządkowa, nazwana w naszej firmie Służba Porządkowa Straży Hetmańskiej, to ludzie pilnujący bezpieczeństwa uczestników koncertów czy innych wydarzeń. Więcej o naszym pomyśle, możecie przeczytać na naszej stronie: http://hetmansecurity.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do udziału w naszym obozie edukacyjno-rekreacyjnym dla dzieci i młodzieży! Zapewniamy doświadczoną kadrę, zabezpieczenie medyczne, a także patrol obozowy. W czasie obozu, młodzież i dzieci poznają zagrożenia, które niesie ze sobą Internet, ale też dopalacze i inne środki psychoaktywne. Będziemy promować zdrowy i aktywny tryb życia, na najmłodszych czeka również wiele konkursów z nagrodami. Więcej informacji o obozie, znajdą Państwo na naszej stronie: http://hetmansecurity.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od 2016 roku świadczymy dla Państwa usługi ochrony osób i mienia oraz zabezpieczania imprez okolicznościowych. W tym czasie, z naszej ochrony skorzystało już setki osób. Jeśli Ty również potrzebujesz profesjonalnej ochrony, nie czekaj i zgłoś się do Hetman Sekret Service Security: http://hetmansecurity.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Profesjonalizm oraz zaangażowanie to dwie najważniejsze cechy ochroniarza. Każdy z naszych pracowników je posiada, dodatkowo doskonaląc je na szkoleniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://hetmansecurity.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania, jest dla nas wszystkich bezcenne. W domu oraz w jego okolicach chcemy czuć się pewnie. Jeśli szukasz ochrony dla Twojego osiedla zamkniętego, nie czekaj i skontaktuj się z nami: http://hetmansecurity.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stawiamy na dbałość o szczegóły. Każde, nawet małe zagrożenie stawia nas w pełnej gotowości by Klient mógł czuć się bezpiecznie. W naszej branży, jest to najważniejsze. Nie czekaj i skontaktuj się z nami: http://hetmansecurity.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pracownicy Hetman Sekret Service Security, to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy za cel stawiają sobie bezpieczeństwo Klienta. To co nas wyróżnia, to zaangażowanie i pasja. To właśnie ona, a także wieloletnia obserwacja branży skłoniły właściciela do założenia własnej działalności. Więcej na naszej stronie: http://hetmansecurity.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firmę tworzą pracownicy, pracują na jej sukces, a także rozwój - są jej wizytówką. W Hetman Sekret Service Security, właściciel pracuje ramię w ramię z pracownikami, solidaryzując się z nimi. Działania firmy, oparte są na szacunku i zaangażowaniu. Więcej informacji na naszej oficjalnej stronie: http://hetmansecurity.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded