Profile cover photo
Profile photo
Thomas. Projektowanie i utrzymanie terenów zieleni.
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Podział ogrodu na strefy to bardzo praktyczne podejście – zwłaszcza, gdy ma on spełniać wiele funkcji. Umiejętne rozplanowanie takiej przestrzeni, a także rozważny dobór roślin i dekoracji pozwoli nam stworzyć w jednym ogrodzie sektor do odpoczynku, zabawy, wspólnego biesiadowania na świeżym powietrzu czy nawet przydomowego zielnika! Zaufajcie naszym specjalistom, dla których zakładanie ogrodu to nie tylko codzienność, ale także prawdziwa pasja! Więcej na http://www.thomas.biz.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyjeżdżasz na weekend? Aspekty takie jak pielęgnacja ogrodu i sprzątanie domu lub biura zostaw specjalistom! Nasza oferta to kompleksowy system rozwiązań, dzięki którym możemy zadbać o czystość i odpowiednią prezencję powierzonych nam przestrzeni! Pełen wachlarz naszych możliwości prezentujemy na stronie http://www.thomas.biz.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lato to czas w którym coraz chętniej spędzamy czas przy kojącym szmerze oczka wodnego. Jeśli posiadacie takie w swoim ogrodzie, z pewnością przypadnie Wam do gustu nasza oferta, która obejmuje profesjonalne, modułowe filtry do stawów i oczek wodnych. Ich trwała konstrukcja i odpowiednie wyposażenie stanowią odpowiednie rozwiązanie – szczególnie dla zarybionych oczek wodnych. Zapraszamy na http://www.thomas.biz.pl/sprzedaz-modulowych-filtrow-do-stawow.php, gdzie prezentujemy dodatkowe informacje!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesny styl w ogrodzie? To przede wszystkim minimalizm i geometria. Absolutnie nie można powiedzieć, że cokolwiek w tak zaaranżowanym ogrodzie jest dziełem przypadku – wszystko ma swoje miejsce, panuje ład i porządek. Ten typ ogrodów jest coraz częściej wybierany – nie tylko idealnie wpasowuje się w styl nowoczesnego budownictwa, ale także równie dobrze zgrywa się z materiałami takimi jak szkło czy metal. Duży basen, prosty taras lub designerskie rzeźby będą jego idealnym podkreśleniem. Jeśli marzycie o takim ogrodzie – odezwijcie się do nas! http://www.thomas.biz.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza działalność to nie tylko usługi ogrodnicze, ale także sprzedaż różnego rodzaju akcesoriów i produktów pomocnych w jego prowadzeniu. Zapraszamy więc na http://www.thomas.biz.pl/sklep.php, gdzie znajdziecie maszyny i urządzenia, które pomogą Wam zatroszczyć się o ogród, prowadzić oczko wodne czy zadbać o czystość przestrzeni wokół domu. Nasi doradcy służą swoją pomocą!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz zadbać o ogród samodzielnie, jednak nie masz możliwości lub chęci inwestowania w specjalistyczny sprzęt? Nic prostszego! W naszej ofercie znajdziesz możliwość wypożyczenia sprzętu ogrodniczego . Urządzenia takie jak kosiarki, wertykulatory czy glebogryzarki to idealne wparcie, które pomoże Ci na pielęgnację ogrodu dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz! Szczegóły na http://www.thomas.biz.pl/wypozyczalnia-sprzetu-ogrodniczego.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pamiętacie z dzieciństwa szkolną lekturę pod tytułem „Tajemniczy Ogród”? Niejeden z nas marzył zapewne, aby choć raz zgubić się w pełnym zakamarków i zagadek ogrodzie! Taki efekt we własnym ogrodzie możecie uzyskać, wprowadzając do niego elementy stylu angielskiego. To właśnie on, dzięki wprowadzeniu odpowiedniego nasadzania roślin, kamiennych dekoracji i wybranych gatunków kwiatów stworzy tajemnicze i jedyne w swoim rodzaju miejsce. Jeśli zastanawiacie się, jak jeszcze można podkreślić urok ogrodu w takim stylu, zachęcamy do kontaktu z http://www.thomas.biz.pl/ - z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa to życzenie!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ciepłe dni to najlepsza zachęta do spędzania czasu poza domem! Własny ogród to niejednokrotnie miejsce, w którym najchętniej korzystamy z pogody i wolnego czasu, dlatego warto zadbać o to, aby prezentował się on zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Doświadczeni specjaliści tworzący nasz zespół z przyjemnością przeprowadza dla Państwa założenie ogrodu, a także zadbają o jego dalszą prezentację tak, abyście w pełni komfortu mogli cieszyć się jego pięknem! Zapraszamy - http://www.thomas.biz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Skuteczność prowadzonych porządków w dużej mierze zależy od jakości środków czystości, jakie w tym celu stosujemy. Wybór tych, które są wysokiej jakości pozwala nam zaoszczędzić wiele czasu, a także stanowi gwarancję lepszego efektu, dlatego też zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych środków czystości firmy Diversey, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem!
Szczegóły na http://www.thomas.biz.pl/srodki-czystosci.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Parki i skwery mają za zadanie stanowić „płuca miasta” – być miejscem, w którym można choć na chwilę odpocząć, odrywając się od widoku miejskiej architektury. Jednak tylko czyste i poddane odpowiedniej pielęgnacji mogą spełniać swój cel. Dlatego specjaliści z http://www.thomas.biz.pl/ przychodzą Państwu z pomocą! Oferujemy sprzątanie i pielęgnację terenów zielonych, dbamy o ich należyty stan, a tym samym – umożliwiamy wszystkim chcącym z nich korzystać komfortowy relaks na łonie natury!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded