Profile cover photo
Profile photo
Project:People
Nowe pomysły, innowacyjne metody, świeże spojrzenie
Nowe pomysły, innowacyjne metody, świeże spojrzenie
About
Posts

Post has attachment
Właśnie wylądowało obiecane case study jednego z naszych ulubionych długoterminowych projektów - a jest nim... PelviFly! :)

PelviFly jest startupem z obszaru telemedycyny skierowanym do kobiet, które chcą ćwiczyć swoje mięśnie dna miednicy np. w przypadku problemu z nietrzymaniem moczu.
Temat wydaje się mało sexy z początku, prawda?

A definitywnie taki nie był dla nas!

Sama problematyka jest bardzo ważna, a i rozwiązanie stworzone przez Urszula Herman, twórczynię PelviFly, dla nas jest przełomowe i bardzo przyszłościowe, więc chętnie podjęliśmy się współpracy nad tym projektem, która trwa do dziś.

I tak wspólnie pracujemy nad poprawą doświadczenia korzystania z całej usługi - bo PelviFly, to nie tylko urządzenie - produkt fizyczny, ale również portal telemedyczny, strona zakupowa, baza wiedzy, pudełka, instrukcje, aplikacje mobilne, sposób obsługi, użytkowania, modele grywalizacji, motywacji, styl komunikacji z użytkowniczkami i wiele więcej - a dla nas zanurzenie się w doświadczenie na tylu poziomach, to naprawdę super sprawa!

Tak więc, kto ciekawy, pierwsza część prezentacji projektu PelviFly dostępna na Behance!
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego nie zgadzamy się z naszymi klientami? I dlaczego nie czytamy briefów? Więcej w: http://buff.ly/2ubHzgz #omgkrk #lean #startup
Add a comment...

Post has attachment
Puk puk :)

koniec roku to czas podsumowań i planów na rok kolejny... I nie inaczej jest u nas :) W zeszłym tygodniu zamknęliśmy jesienny sezon meetupów, a niebawem podczas wspólnych warsztatów będziemy planować kolejny. I dlatego potrzebna nam Wasza pomoc!

Podzielcie się swoim feedbackiem na temat meetupu z nami: co w nim lubicie, a co byście zorganizowali inaczej. A może macie jakieś pomysły, którymi chcielibyście się z nami podzielić?

Zapraszamy :)
Meetup Project:People
Meetup Project:People
justpindel1.typeform.com
Add a comment...

Post has attachment
Tadam! Oto nasz kolejny projekt - karty coachingowe Values Poker. Prace nad autorskim produktem były niesamowita UX przygodą. Wersji na to jak miały wyglądać było wiele :) Począwszy od kompleksowych zestawów kart z mapami, długą instrukcją, opisem wartości, aż do minimalnej wersji składającej się z talii kart. W trakcie naszych wywiadów z użytkownikami dowiedzieliśmy się, że najlepiej sprawdzą się dla nich zgrabne i poręczne karty, które bez problemu zmieszczą się w torebce. I tak oto dzięki wielu godzinom rozmów z potencjalnymi klientami, eksperymentów i setek wypitych kaw zbudowaliśmy produkt, z którego jesteśmy dumni! Ah!


Karty Values Poker wspierają pracę nad wartościami osobistymi. Są bardzo chętnie wykorzystywane nie tylko przez trenerów, coachy, psychologów, agile coachy, ale również osoby prywatne w zaciszu domowy.


Wszystkich ciekawych, co udało się nam stworzyć zapraszamy na: buff.ly/2fk2pEz
Add a comment...

Post has attachment
Interesuje Cię Lean Product Design? Copywriting? Agile? Procesy projektowe?

Wyszperaliśmy ostatnio w sieci ciekawy "przewodnik" m.in. po powyższych tematach w formie takiego zbioru praktyk. Warto sobie przejrzeć do piątkowej porannej kawy :)

Miłego dnia!
Add a comment...

Post has attachment
No i stało się! Uruchomiliśmy swojego Behance'a.

A to nie wszystko, bo poza tym - dodaliśmy pierwsze, soczyste case study z projektu realizowanego kilka miesięcy temu dla Grupy Optima.

Czemu soczyste? Opisaliśmy krok po kroku, jakie były kroki podczas realizacji projektu - przez problem klienta, badania, strategię, projektowanie nowego brandu, stworzenie architektury informacji, mockupów, designu... aż po wdrożenie. Szczegółowo i krok po kroku, jak od problemu klienta przeszliśmy cały proces.

Jak Wam się podoba? :)
Add a comment...

Post has attachment
Dla wszystkich tych, którzy o Kanbanie już co nieco słyszeli i chcieliby się dowiedzieć więcej polecamy najnowszą prezentację "Kanban step by step".

Już od kilku miesięcy mamy przyjemność wspierać Kanbanery na wielu frontach. Jednym z działań zawartych w strategii dla naszego klienta była pomoc w przygotowaniu materiałów content marketingowych.

Miłej lektury!
Kanban step bystep
Kanban step bystep
slideshare.net
Add a comment...

Post has attachment
Trafna grafika znaleziona na @Rozmowy o startupach - choć wydawałoby się, że temat startupów jest bardzo szeroko omawiany, to infografika jest niezwykle trafna - zwłaszcza duży problem widzimy w kwestii - dla nas najważniejszej - czyli zamknięcia się na informacje ze strony klientów.

Dla nas informacje z rynku, od klientów są najważniejsze przy pracy nad każdym projektem - i w zasadzie od tego rozpoczynamy każdy projekt. Zaraz po zapoznaniu się z tematyką, desk researchu, pierwsze co robimy to wychodzimy na dany rynek i rozmawiamy z (potencjalnymi) klientami, sprawdzamy co ich boli, jak używają obecnych produktów, co jest dla nich ważne, jakim językiem mówią - wszystko po to, by wiedzieć, jaka jest nasza propozycja wartości, co jest core'ową cechą produktu, jakimi kanałami i jakim językiem docierać do naszych użytkowników, czego nie lubią w obecnych rozwiązaniach.

Takie podejście pozwala nam nie tylko budować produkty dopasowane do rynku, których naprawdę chcą użytkownicy, ale również minimalizować koszty (nie robimy rzeczy niepotrzebnych - co się tyczy zarówno produktów, jak i nawet marketingu czy reklamy - po co tracić pieniądze na kanały, którymi np. nie dotrzemy do klientów) czy szybciej wychodzić na rynek oraz monetyzować projekty.

I wierzymy głęboko, że takie podejście fajnie sprawdza się w projektach naszych klientów, a nam się dobrze pracuje blisko użytkowników :)
buff.ly/2fBCdDK
buff.ly/2fBCdDK
cdn-images-1.medium.com
Add a comment...

Post has attachment
No wreszcie! My już nie mogliśmy się doczekać, kiedy wrócą do Krakowa klasyki startupowych wydarzeń!
My dziś ostro maratonujemy - najpierw Czwartki Social Media, a teraz Startup Stage.
Tyle znajomych twarzy <3

#czwartkisocialmedia #startupstage #startup #week #printee #brand24
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A my dalej Rzeszów i Rzeszów! :)

Tym razem będzie można nas spotkać nie z okazji Kreatywnego Piątku, a z powodu Startup Weekend Rzeszów #2 i... naszego PIERWSZEGO MEETUPU w Rzeszowie!

Proszę Państwa, przed Wami:
Project: People meetup: I had a dream
http://buff.ly/2e0hOY5

Zapraszamy Was już w kolejny czwartek na godz. 18:00 do Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, sala RA101 przy ul. Sucharskiego 2!

Jak wygląda nasz meetup?

Formuła jest niezmienna, niezależnie od miasta - 3 ścieżki tematyczne (leadership, biznes, liffestyle), 3 inspirujących prelegentów, a po wszystkim networking - możesz porozmawiać z dowolnym mentorem czy z nami.
Potrzebujesz porady? Masz pytania dot. biznesu, startupów, designu, strategii? A może potrzebujesz rozgrzewki przed Startup Weekend Rzeszow?

Zapraszamy 20.10 do WSIZ!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded