Profile cover photo
Profile photo
Biegli S & S Sp. z o.o. Biuro usług księgowych, badanie bilansów, audyty
About
Biegli S & S Sp. z o.o. Biuro usług księgowych, badanie bilansów, audyty's posts

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej w zakładce „Pomocne strony” udostępniliśmy szereg adresów do stron internetowych, z których mogą Państwo zasięgnąć rzetelnych informacji z zakresu finansów i rachunkowości. Jeśli posiadacie wątpliwości lub potrzebujecie dodatkowych informacji dotyczących ustaw lub aktów prawnych zachęcamy do kontaktu: http://bieglisis.pl/kontakt.html. Wykwalifikowany zespół biura BIEGLI S&S pozostaje do Państwa dyspozycji. 
Photo

Post has attachment
Wszyscy pracodawcy, którzy zatrudniają w swojej firmie osoby niepełnosprawne zobowiązani są do corocznego przesyłania stosowanych sprawozdań i deklaracji. Biuro rachunkowe BIEGLI S&S http://bieglisis.pl/ oferuje profesjonalne usługi księgowe nie tylko w zakresie sporządzania deklaracji do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się naszą ofertą. 
Photo

Post has attachment
W ramach prowadzonej działalności w zakresie obsługi kadrowej wykonujemy m.in. sporządzanie umów o pracę, dzieło i zlecenie, świadectw pracy oraz prowadzenie teczek osobowych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące świadczonych przez nas usług zachęcamy do kontaktu: http://bieglisis.pl/kontakt.html. W naszym biurze czeka na Państwa zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. 
Photo

Post has attachment
Osoby, które myślą o założeniu własnej firmy często zniechęcają się wizją prowadzenia księgowości. Nie jest to niemożliwe, ale na pewno absorbuje dużą ilość czasu, którą właściciel mógłby poświęcić rozwojowi swojego przedsiębiorstwa. Dlatego właśnie warto powierzyć obsługę księgowości profesjonalnemu biuru rachunkowemu, zwłaszcza w początkowym okresie prowadzenia własnego biznesu. http://bieglisis.pl/
Photo

Post has attachment
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy jasne warunki finansowe od początku współpracy. Na stronie internetowej udostępniamy cennik usług księgowych naszego biura rachunkowego: http://bieglisis.pl/cennik.html. Przypominamy, że wszystkie podane ceny są wartościami netto. Dla usług nieuwzględnionych na liście ceny ustalamy indywidualnie. Zapraszamy! 
Photo

Post has attachment
W ramach obsługi kadrowej proponujemy naszym klientom sporządzanie świadectw pracy oraz wypowiedzeń umów o pracę, prowadzenie teczek osobowych, sporządzanie deklaracji PFRON i wiele innych. Prowadzimy także korespondencje z Urzędami w imieniu klienta, a także reprezentujemy klienta przed organami podatkowymi w ramach udzielonego pełnomocnictwa.
http://bieglisis.pl/

Photo

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo informacje na temat świadczonych przez nas usług księgowych oraz obsługi kadrowo-płacowej.
Zamieszczamy również cennik biura rachunkowego we Wrocławiu – w tym takich usług jak prowadzenie Ksiąg podatkowych oraz Podatkowej księgi przychodów i rozchodów.
http://bieglisis.pl/

Photo

Post has attachment
W ramach prowadzonych usług z zakresu księgowości przygotowujemy między innymi miesięczne lub kwartalne rejestry dokumentów na podstawie których sporządzane są deklaracje VAT-UE, VAT-27 oraz VAT-7, które dostarczane są do odpowiednich organów podatkowych w wymaganych terminach w sposób zgodny z życzeniem klienta(wysyłka elektroniczna, wysyłka pocztą, dostarczane osobiście).
http://bieglisis.pl/

Photo

Post has attachment
Zapewniamy również pomoc w założeniu własnej firmy. Do Państwa dyspozycji są nasi doświadczeni księgowi oraz specjaliści z zakresu obsługi kadrowo-płacowej. Dzięki naszej pomocy uwolnią się Państwo od konieczności zajmowania się formalnościami. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności, najlepiej skontaktować się z nami osobiście, telefonicznie bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej.
http://bieglisis.pl/

Photo

Post has attachment
W ramach wykonywanych usług sporządzamy  sprawozdania do GUS oraz pomagamy w wypełnieniu wszelkich dokumentów bankowych i leasingowych. Prowadzimy także korespondencje z Urzędami w imieniu klienta, a także reprezentujemy klienta przed organami podatkowymi w ramach udzielonego pełnomocnictwa. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą pełną ofertą
http://bieglisis.pl/
Photo
Wait while more posts are being loaded