Profile cover photo
Profile photo
Werek Media | reklamní plochy Brno
1 follower -
Jsme agentura, zabývající se pronájmem reklamních a informačních ploch po městě Brně a jeho okolí.
Jsme agentura, zabývající se pronájmem reklamních a informačních ploch po městě Brně a jeho okolí.

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Reklama, která je vidět na míle daleko! I tak by se dala nazvat nová OOH kampaň naše klienta, společnosti IKEA, která si vybrala pro své sdělení jeden z nejvyšších domů v brněnském sídlišti Lesná. Plocha 038ZB Halasovo náměstí disponuje 256 m2 a reklamu je možné vidět i z přilehlých městských částí.

#ikea #ikeacz #werekmedia #ooh #outdooradvertising #advertising #reklama #venkobnireklama #velkoplosnareklama #reklamniplochybrno #brno #halasovonamesti #lesna #volteplachty #038ZB
PhotoPhotoPhoto
10.10.18
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
BJP!!! - kdo nezná tuto zkratku, jistě zná alespoň jméno Jiří "Denisa" Procházka. Tento velice nadaný MMA zápasník, zdolává jednoho soupeře za druhým a v japonské organizaci RIZIN se těší velké oblibě. Proto se rozhodl své fanoušky potěšit svoji edicí kšiltovek, jejichž výrobu nám s důvěrou svěřil. Hned první reakce ukázali, že se povedly.

#bjp #bjp-store #teamdenisa #werekmedia

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
09.10.18
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Umíme mnohem víc než jen plachty! Nedávno jsme pro jednoho z našich klientů, společnost LiveCall, realizovali celobrněnskou kampaň na CLV nosičích (Citylight), zaměřující se na nábor nových zaměstnanců. Kampaň se ukázala jako velice zdařilá a splnila klientovo očekávání.

#werekmedia #livecall #ooh #outdooradvertising #advertising #reklama #venkovnireklama #clv #citylight #reklamniplochybrno #reklamanamendlaku #brno #brnoatnight #mendlovonamesti #volteplachty
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Reklamní plocha 016ZB Palackého třída, je nyní využívána pro outdoorovou kampaň luxusního Solária13. Z velké míry slouží jako 69m2 velký ukazatel k nedaleké provozovně, která má skoro vždy otevřeno... Pro ty, co se nespokojí s průměrem.

#volteplachty #werekmedia #solarium13 #ooh #advertising #reklama #velkoplosnareklama #venkovnireklama #reklamniplochybrno #brno #palackehotrida
PhotoPhotoPhotoPhoto
17.08.18
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Noční pohled na naši "vlajkovou loď", reklamní plochu na Mendlově náměstí v Brně. Dlouhodobě si ji vybrala pro oslovování Brňanů společnost Vodafone , která ji používá i jako jeden z komunikačních kanálů směrem ke svým současným i potencionálním klientům. Nyní se sdělením, že se již potřetí stala vítězem nezávislých testů v porovnání kvality sítě pro volání a data. Gratulujeme.

#volteplachty #werekmedia #vodafone #ooh #advertising #reklama #velkoplosnareklama #venkovnireklama #reklamniplochybrno
PhotoPhotoPhoto
20.07.18
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Reklamní plocha 029ZB Václavská 35m2 v Brně nově láká na Bernsteinovu mši v podání Vojtěch Dyk & B-Side band. Díky neotřelému vizuálu je tato plocha nepřehlédnutelná a jedinečná, jako bude určitě i samotná akce :-)

#vojtechdyk #celebrant #mass #bernstein #halaronaldo #brno #mse #ooh #venkovnireklama #velkoplosnareklama #werekmedia #reklamniplochybrno #volteplachty
PhotoPhotoPhotoPhoto
15.05.18
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Kam pro nový nábytek? Náš klient A JE TO a jeho outlet nábytku svou nabídkou jistě mile překvapí. Noční pohled na reklamní plochu 023ZB v Brně na ulici Provazníkova. Díky svému umístění, kde se v okolí nenachází žádný jiný reklamní nosič, může inzerenta naplno propagovat.

#volteplachty #werekmedia #ooh #velkoplosnareklama #venkovnireklama #reklamniplochybrno #ajeto
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Máme nového klienta. Těší nás, že jsme nově od tohoto měsíce mohli do našich řad spokojených klientů přivítat společnost ATEMIT, která se specializuje na kvalitní průmyslové podlahy. Její reklamu budete mít nyní možnost vídat na reklamní ploše 039ZB Tomkovo náměstí v Brně, která se nachází na malém městském okruhu a díky jejímu rozměru 144m2 bude nepřehlédnutelná. Věříme, že tato reklamní plocha přinese našemu klientovi spoustu zákazníků a dostane značku ATEMIT ještě více do podvědomí.

#volteplachty #werekmedia #atemit #ooh #velkoplosnareklama #venkovnireklama #reklamniplochybrno #reklamanatomkaci
PhotoPhotoPhoto
05.03.18
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Pro některé velké překvapení, ale v závěru vše dává smysl. Novým klientem na ploše 026ZB Mendlovo náměstí je Mendelova univerzita v Brně. Kde jinde už by bylo příznačnější oslovovat nové studenty než právě na "Mendláku" :-) Této univerzitě za takový krok fandíme a jsme přesvědčeni, že svým zábavným a neotřelým vizuálem zaujme nejednoho studenta.

#volteplachty #werekmedia #mendelu #ooh #velkoplosnareklama #venkovnireklama #reklamniplochybrno #reklamanamendlaku
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dopřejte sobě nebo svým klientům ten pocit, když jste opravdu vidět ;-)

Jedinečná příležitost jak se ukázat!
Využijte příležitosti, kdy se po opravdu dlouhé době otvírá možnost vstoupit na reklamní plochu na Mendlově náměstí v Brně s úctyhodnými 244 m2 (možnost přesahu). Od září se plocha uvolní na omezených 6 měsíců a pak bude opět dlouhodobě nedosažitelná. Kvalitu plochy potvrzují klienti: Vodafone, Big Shock!, pivovar Starobrno, Rollei, Digitor, kteří v minulosti na ploše opakovaně byli. Oslovte Brno z našich ploch ;-)
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded