Profile cover photo
Profile photo
Revita. N.Z.O.Z.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Nasz zakład rehabilitacyjny mieści się przy ul. Parkowej 5 w Dukli, w województwie podkarpackim. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z profesjonalnej rehabilitacji, zachęcamy do kontaktu. Numery telefonów do poszczególnych oddziałów znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.revita-dukla.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jonoforeza to zabieg polegający na wprowadzeniu do tkanek jonów leczniczych. Do tego celu wykorzystywane są różne maści, zastrzyki, roztwory elektroniczne. Zabieg ten polecany jest przy takich schorzeniach jak: stany zapalne gałki ocznej, nerwobóle czy stany zapalne stawów i zapalenia okołostawowe. http://www.revita-dukla.pl/oferta.html

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej przychodni oferujemy rehabilitację dla dzieci. Wykorzystujemy wiele innowacyjnych metod terapeutycznych. Mali pacjenci mogą skorzystać np. z EEG biofeedback, kombinezonów dynamicznych oraz gipsów hamujących. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.revita-dukla.pl/rehabilitacja-dzieci-metody-terapeutyczne.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z zabiegów dostępnych w naszym zakładzie opieki zdrowotnej. Oferujemy m.in. krioterapię, która stosowana jest np. przy zapaleniach stawów, zwichnięciach i skręceniach urazowych stawów oraz naderwaniu ścięgien i mięśni. Pełną listę zabiegów znajdą Państwo tutaj - http://www.revita-dukla.pl/oferta.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do Revity na zabieg tonolizy. Polega on na elektrostymulacji mięśni spastycznych i antagonistycznych. Tonoliza umożliwia odtworzenie mechanizmu odruchowego i przywrócenie równowagi porażonych mięśni. Zabieg zaleca się Pacjentom po urazach i udarach mózgu. Na ten i inne zabiegi zapraszamy do naszego zakładu opieki zdrowotnej - http://www.revita-dukla.pl/oferta.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Metodę Vojty zaleca się już od pierwszych dni życia dla dzieci z tzw. grupy ryzyka, jak również dla tych, które mają nieprawidłowe odruchy. Ćwiczenia metodą Vojty to przede wszystkim odruchowe pełzanie i obracanie. Poprzez stymulację odpowiednich stref na ciele i wykorzystanie izometrycznej pracy mięśni pomagamy dziecku poprowadzić prawidłowo dany ruch. Zachęcamy do kontaktu - http://www.revita-dukla.pl/rehabilitacja-dzieci-metody-terapeutyczne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Revita oferuje swoim Klientom różnego rodzaju masaże, w tym m.in. masaż bańką chińską. Masaż ten polecamy kobietom, które chcą pozbyć się cellulitu. Masaż bańką ujędrnia ciało, redukuje tkankę tłuszczową i przyspiesza przemianę materii. Stosowany jest także przy bólach kręgosłupa i dolegliwościach mięśniowych. Na masaż bańką chińską zapraszamy do naszego zakładu w Dukli - http://www.revita-dukla.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakładzie rehabilitacji Revita w Dukli dostępne są różnorodne pakiety zabiegów bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta obejmuje m.in. pakiet antycellulitowy, odchudzający, dla sportowców, czy też dla kobiet w ciąży. Można również zmienić wybrany zabieg z danego pakietu na inny wskazany przez Klienta. Polecamy nasze usługi - http://www.revita-dukla.pl/promocje.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, na czym polega zabieg Diadynamik? W czasie zabiegu stosuje się prąd o niskiej częstotliwości, o charakterze modulowanym. Prąd ten posiada właściwości przeciwbólowe oraz rozkurczowe. Diadynamik wykorzystuje się w leczeniu bólów kręgosłupa i chorobie zwyrodnieniowej stawów. Zapraszamy do naszego zakładu na zabiegi z użyciem prądów diadynamicznych - http://www.revita-dukla.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje rehabilitację dla dzieci. Korzystamy z wielu innowacyjnych metod terapeutycznych, takich jak: trójpłaszczyznowa manualna terapia stóp, kombinezony dynamiczne, czy podkolanowe gipsowe opatrunki hamujące. Naszym małym Pacjentom zapewniamy również pomoc neurologopedyczną, psychologiczną i lekarską. Zapraszamy do Revity - http://www.revita-dukla.pl/rehabilitacja-dzieci-metody-terapeutyczne.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded