Profile cover photo
Profile photo
Vario Term Sp. z o.o. Głowice i Zawory Termostatyczne
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
Na naszej stronie http://www.varioterm.pl/kontakt znajdziecie dane kontaktowe do wszystkich działów firmy. Ułatwi wam to rozmowę z odpowiednią i kompetentną osobą. Zapraszamy serdecznie do współpracy.
Add a comment...

W naszej ofercie często pojawiają się nowe produkty do wykonania instalacji grzewczej. Zależy nam, aby klienci mieli szeroki wybór części i akcesoriów, dlatego oferta jest bogata. Na stronie http://www.varioterm.pl/nowosci-w-ofercie zawsze pojawiają się informacje o nowościach. Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Doskonale wiemy, że przy montażu instalacji grzewczej, najważniejsze są najmniejsze akcesoria. Wiele osób zapomina o nich i często po krótkim czasie eksploatacji, trzeba dokonać wymiany różnych elementów. W naszej ofercie http://www.varioterm.pl/katalog-produktow/akcesoria-i-armatura-przylaczeniowa znajdziecie wszystko, co niezbędne do wykonania solidnej instalacji. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Każdy produkt, który znajdziecie w naszej ofercie, jest dokładnie opisany. Wiemy, że parametry techniczne są kluczowe przy podejmowaniu decyzji o zakupie konkretnych produktów. Jeśli potrzebujecie wsparcia technicznego, zachęcamy do kontaktu http://www.varioterm.pl/wsparcie-techniczne .
Add a comment...

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór zestawów instalacyjnych. Wśród nich są modele ekonomiczne, standardowe, ekskluzywne oraz eleganckie. Jesteśmy pewni, że sprostamy oczekiwaniom każdego klienta. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.varioterm.pl/o-nas . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie http://www.varioterm.pl/katalog-produktow znajdziecie pełen katalog produktów, które dostępne są w sprzedaży. W katalogu są dokładne informacje o asortymencie. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zarządzenie ciepłem w domu czy innym budynku ma same zalety. Pozwala na stałą kontrolę ciepła oraz oszczędność. System VRC to jedna z propozycji firmy Vario Term. Więcej o nim przeczytacie na stronie http://www.varioterm.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z przyjemnością przedstawiamy nową linię produktów do ogrzewania zintegrowanego! Wykorzystanie zestawu Unico RTL pozwala na korzystanie z grzejników dekoracyjnych i łazienkowych jako suszarek. Polecany zestaw możecie nabyć m.in. w kolorze białym, grafitowym lub złotym: http://www.varioterm.pl/katalog-produktow/zestawy-instalacyjne/rtl/item/286-urtl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Asortyment firmy Vario Term obejmuje zawory i głowice termostatyczne, które sprawdzają się przy montażu na grzejnikach łazienkowych oraz ozdobnych. Prowadzimy sprzedaż zaworów kątowych, prostych oraz odcinających, a także akcesoriów instalacyjnych takich, jak rozety maskujące, przedłużki, tuleje czy rurki: http://www.varioterm.pl/katalog-produktow/akcesoria-i-armatura-przylaczeniowa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Głowice termostatyczne „Venus” są wyposażone w niezawodny czujnik cieczowy oraz funkcję ochrony przed zamrożeniem. Korpus głowicy wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Tego rodzaju produkt uwzględnia zyski ciepła pochodzące od ludzi oraz z nasłonecznienia. Oferowane przez nas głowice sprawdzają się przy grzejnikach nowoczesnych oraz przy starszych modelach: http://www.varioterm.pl/katalog-produktow/glowice-termostatyczne.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded