Profile cover photo
Profile photo
MRU VSA
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Public
MRU VSA įvyko kraujo donorystės akcija. Studentai atsiliepė į šūkį –„Dovanok gyvenimą kitiems. Tapk kraujo donoru. Tereikia tik 15 minučių, tam, kad išgelbėtum 3 žmonių gyvybes“.

Foto nuotraukų autorė: Klaudija Vitkauskaitė, Teisės ir ikiteisminio proceso programos 2 kurso studentė.
Nuotraukų autorius: Teodoras Valys

#MRUVSA #Kaunas #donoryste #donorai #kraujas #isgelbeta_gyvybe
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2018-11-15
12 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Public
Add a comment...

Post has attachment
Public
Add a comment...

Post has attachment
Public
Add a comment...

Post has attachment
Public
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2018-10-18
24 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Public
Jos mus saugo. Pasienietė kinologė D.Zybartienė – apie meilę šunims, nusikaltėlių persekiojimą ir savęs atradimą

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/pokalbiai/jos-mus-saugo-pasieniete-kinologe-d-zybartiene-apie-meile-sunims-nusikalteliu-persekiojima-ir-saves-atradima-1040-1043088#_?copied
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2018-10-13
17 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Public
Jos mus saugo. Minosvaidžių būrio vadė G.Kancevičiūtė: „Mano didžiausia baimė – netekti šalies laisvės“

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/pokalbiai/jos-mus-saugo-minosvaidziu-burio-vade-g-kanceviciute-mano-didziausia-baime-netekti-salies-laisves-1040-1042502#_?copied
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2018-10-10
15 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Public
Esu Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus vyresnysis specialistas Darius Joneikis. Dirbu Kaune Centro seniūnijoje.

Kviečiu 2018-10-18 d. nuo 14.00 iki 16.00 val. moksleivius, studentus ir aktyvius narius prisijungti prie Kauno mieste organizuojamo performanso.
Idėja tokia, kad kuo daugiau žmonių tas dvi valandas vaikščiotu su užklijuota pilkos spalvos lipnia juosta ant burnos ir surištomis su virvėmis rankomis po 10-12 žmonių. Savanoriai būtų vedžiojami prie PC Akropolio, Laisvės al. prie KTU, VDU MRU VSA universitetų ir kitose artimose gatvėse, kad žmonės atkreiptų dėmesį į prekybos žmonėmis problemą. Paskui visi susirenkame prie Kauno Soboro ir atliekame baigiamąjį renginio akcentą, pateikiame informaciją apie prekybos žmonėmis mastus Lietuvoje. Taip atkreipsime ir žiniasklaidos ir visuomenės dėmesį dėl prekybos žmonėmis problemos Lietuvoje ir Kaune.
Yra reikalingi savanoriai galintys dalyvauti kaip aukos ir kaip prekiautojai žmonėmis. Registracija vyksta el. paštu:
darius.joneikis@policija.lt

Lauksiu supratingumo ir pagalbos renginiui

Darius Joneikis
tel. Nr. 8 686 44424

Video šaltinis: ENDITMovement
Add a comment...

Post has attachment
Public
Spalio 18 d. yra ES kovos su prekyba žmonėmis diena. Ta proga Šventos Mortos iniciatyvinė grupė organizuoja renginį. Kviečiame kalbėtis, diskutuoti, kad kiekvienas žmogus galėtų sąmoningiau suvokti šią problemą ir tinkamai reaguoti pasitaikius tokioms situacijoms.

Mūsų tema: Vaikų dingimo sąsajos su prekyba žmonėmis.

Kalbėsimės apie vaikus, kurie gyvena globos namuose arba socialiai pažeistose šeimose. Kur jie bėga? Kodėl bėga? Kokie pavojai jų tyko? Kuo galime kiekvienas prisidėti. Juk jie čia, šalia mūsų.

Situaciją pristatys prokuratūros, policijos, Bažnyčios atstovai, socialinis darbuotojas
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
2018 m. spalio 8 d. Policijos departamente vyko Tarptautinio bendradarbiavimo tinklo narių ir kitų už Šengeno vertinimus atsakingų policijos įstaigų darbuotojų koordinacinis susirinkimas. Šis susitikimas buvo vienas paskutinių etapų ruošiantis artėjantiems Šengeno vertinimams.
Susitikimo metu buvo nagrinėjami įvairūs probleminiai Šengeno vertinimų klausimai, analizuojamos galimos hipotetinės situacijos ir tiksliniai ekspertų klausimai, netikėtų patikrinimų organizavimo ypatumai, komunikavimas vertinimų metu ir kt.
Šio tinklo nariai ir kiti svečiai buvo supažindinti su įdomios pirmą kartą policijoje atliktų veiklos patikrų (simuliacijų) analizės rezultatais – 2018 m. liepos – rugsėjo mėn. trys Lietuvos kriminalinės policijos biuro ekspertai pagal sukurtą simuliacijų vertinimo metodiką vertino policijos įstaigų darbuotojų žinias ir gebėjimus policijos tarptautinio bendradarbiavimo srityje, o Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo akademijos docentė dr. Žaneta Navickienė išanalizavo šių vertinimų duomenis ir pateikė išvadas ir siūlymus dėl pareigūnų žinių ir gebėjimų lygio bei tolimesnių pareigūnų gebėjimų ir žinių stiprinimo galimybių ateityje. Pabrėžiama, jog policijos tarptautinio bendradarbiavimo srityje pradedant formuoti būsimų pareigūnų žinias ir gebėjimus, svarbu dar mokymo (studijų) procese skirti deramą dėmesį Šengeno klausimų aktualizavimui, o praktinėje pareigūnų veikloje būtinos permanentinės kompleksinės priemonės: nuolatinės didaktinės, didesnės sklaidos, įsteigto policijos instruktorių tinklo tolimesnio vystymo ir stiprinimo ir kt. priemonės.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2018-10-09
4 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded