Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Adwokacka - Zygmunt-Kamińska
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Działanie w branży prawnej wymagania nieposzlakowanej opinii. O jakości usług decyduje m. in. staż kancelarii na rynku – im dłuższy, tym większa pewność, że pracujący w niej prawnicy to profesjonaliści, którym można powierzyć prowadzenie swojej sprawy. Warto również zaufać opinii znajomych lub sprawdzić opinie na portalach internetowych. Specjalizacją kancelarii: http://www.kancelaria-zk.pl/ są sprawy rodzinne, w tym rozwody, separacje, sprawy o ustalenie kontaktów z dzieckiem, o podwyższenie bądź obniżenie alimentów, a także o pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej.
Photo

Post has attachment
Kiedy majątek jest dziedziczony przez kilka osób, zazwyczaj dochodzi do sporów. Podejmując próby odzyskania zachowku, warto sięgnąć po pomoc kancelarii prawnej! Wybierając adwokata, który będzie reprezentował klienta w postępowaniu, warto zwrócić uwagę na jego doświadczenie w sprawach cywilnych. Szczegółową ofertę naszej warszawskiej kancelarii poznacie Państwo, odwiedzając stronę: http://www.kancelaria-zk.pl/.
Photo

Post has attachment
Jeżeli małżonkowie nie są zgodni co do sposobu podziału majątku wspólnego, można się zdecydować na sądowe uregulowanie tej kwestii. Tak jak w przypadku zgodnego wniosku małżonków, tak i w przypadku rozbieżnych stanowisk w tym zakresie, wniosek złożony w sądzie prowadzącym postępowanie rozwodowe może zostać rozpatrzony przez sąd, jeżeli przeprowadzenie podziału nie spowoduje nadmiernej zwłoki w postępowaniu rozwodowym. Polecamy kontakt z naszą kancelarią adwokacką: http://www.kancelaria-zk.pl/.
Photo

Post has attachment
Prawo rodzinne dotyczy spraw w których na pierwszy plan wysuwają się emocje oraz kwestie pozasądowe. Jedną z takich sytuacji jest rozwód oraz podział majątku w jego trakcie. Po ustaniu wspólności majątkowej, można wystąpić do sądu rejonowego z wnioskiem o podział majątku wspólnego. Pracownicy naszej kancelarii: http://www.kancelaria-zk.pl/ z powodzeniem reprezentują klientów w sprawach o rozwód i separację.
Photo

Post has attachment
W większości przypadków sprawy spadkowe są skomplikowane i wymagają długofalowej współpracy z prawnikiem! W najprostszych sytuacjach nabycie spadku odbywa się na 2 sposoby: uzyskanie aktu poświadczenia dziedziczenia u notariusza lub uzyskanie postanowienia o stwierdzeniu nabycia spadku na drodze postępowania sądowego. Adwokat z naszej kancelarii: http://www.kancelaria-zk.pl/ wyjaśni przebieg postępowania i udzieli wszelkich informacji dotyczących dokumentów, potrzebnych podczas dochodzenia prawa do części spadku.
Photo

Post has attachment
Rozwody należą do najtrudniejszych i najbardziej angażujących spraw! Dlatego dla naszych adwokatów: http://www.kancelaria-zk.pl/ priorytetem jest udzielenie klientowi wsparcia w przebiegu postępowania poprzez dokładne przygotowanie merytoryczne i psychiczne do kolejnych rozpraw sądowych, kiedy wyrok ma decydować o winie, a małżonkowie posiadają małoletnie dzieci i mają zamiar walczyć o prawo do ich wychowania, planują występować o alimenty oraz walczą o majątek.
Photo

Post has attachment
Obowiązek alimentacyjny polega na dostarczeniu środków utrzymania oraz, w miarę potrzeby, środków wychowania. Wysokość alimentów zależy od potrzeb dziecka zarówno usprawiedliwionych, jak i realnych oraz możliwości zarobkowych rodzica, który ponosi opłaty. Jak je dokładnie udokumentować? O profesjonalną pomoc warto zwrócić się do kancelarii: http://www.kancelaria-zk.pl/z powodzeniem prowadzącej sprawy o zasądzenie, podwyższenie lub obniżenie alimentów.
Photo

Post has attachment
W zawodzie prawnika skuteczność działania w dużej mierze zależy od posiadanej wiedzy! Przepisy prawne zmieniają się ustawicznie – zrozumienie ich i zastosowanie w praktyce wymaga odpowiedniego wykształcenia oraz nieustannego samokształcenia. Pracownicy naszej warszawskiej kancelarii prawnej: http://www.kancelaria-zk.pl/ to specjaliści w swoich dziedzinach, pozostający na bieżąco z najnowszymi informacjami w branży.
Photo

Post has attachment
W naszej kancelarii adwokackiej pomagamy firmom oraz osobom prywatnym w skutecznej windykacji należności! Jeśli nie dysponują Państwo dostateczną ilością czasu, by osobiście zająć się ściąganiem długów w postępowaniu polubownym czy egzekucyjnym – zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią: http://www.kancelaria-zk.pl/. Rozwiązanie to ze względu na skuteczność i szybkość zakończenia procesu windykacji jest popularne wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy również stałą lub okresową obsługę prawną w zakresie prowadzonej przez nich działalności.
Photo

Post has attachment
Ilość zapisów prawnych oraz towarzyszące im zawiłości często decydują o tym, że wiele osób w chwili napotkania problemów natury prawnej – związanych np. z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej – nie jest w stanie rozwiązać ich samodzielnie. Wówczas warto skorzystać z usług kancelarii adwokackiej: http://www.kancelaria-zk.pl/. Nasi adwokaci z powodzeniem prowadzą sprawy cywilne, w tym dochodzenie roszczeń wynikających z zawartych umów, dochodzenie odszkodowań z tytułu niewykonania oraz nienależytego wykonania umów, czy dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień.
Photo
Wait while more posts are being loaded