Profile cover photo
Profile photo
CPR - Centrum Produkcji Reklamowej S.A.
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Logotyp na elewację
Logotyp na elewację wykonany ze styrodury z frontem z plexi. Oświetlany zewnetrznie. Wykonany w dwóch zestawach jako oznakowanie nowej placówki firmy.
Add a comment...

Post has attachment
Oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne dla BRW
Z grupą BRW współpracujemy już od wielu lat. Mamy doświadczenie w produkcji materiałów oznakowania wewnętrznego i zewnętrznego, realizowanego w kraju i placówkach zagranicznych. Początek roku 2015 to kolejne realizacje oznakowania dla tej marki. Wykonaliśmy materiały m.in. dla salonów w Inowrocławiu, Nowym Sączu, Pabianicach czy Płocku. Przygotowaliśmy elementy nawigacji kierunkowej, oznakowania produktowego, tablice informacyjne oraz materiały oznakowania zewnętrznego kasetony świetlne z frontem z elastycznego lica, litery blokowe, banery na elewację.
Add a comment...

Post has attachment
Litery świetlne ATOS
Litery blokowe o wysokości dwóch metrów przygotowane razem z podkonstrukcją. Napis podświetlany ledowo. Realizacja kompleksowa wraz z montażem poprzedzona audytem technicznym.
Add a comment...

Post has attachment
Litery blokowe - rebranding
Zjawisko rebrandingu ma dwa oblicza: aktywne i reaktywne. Rozróżnienie to wiążę się z przyczyną ich dokonywania. Rebranding aktywny, wynika z chęci zmiany wizerunku marki. Drugi powód jest pochodną zachodzących zmian własności brandu, najczęściej w wyniku przejęcia lub fuzji, które w naturalny sposób wymuszają zmiany. Spółka należąca do Grupy Idea Banka - Idea Leasing - przejęła pod koniec 2014 r  VB Leasing Polska S.A. W związku z tym placówka musiała dokonać rebrandingu. W ramach tego procesu przygotowaliśmy ponad szesnastometrowe litery blokowe do oznakowania placówki. Montaż odbył się na budynku o wysokości 50 metrów. Przygotowane zostały dwa napisy, na wschodnią i zachodnią ścianę budynku. Wielkość każdej z litery napisu przekracza dwa metry. Każda z liter podświetlona jest ledowo. Niebieska część logotypu podświetlona została niebieskimi ledami dla uzyskania odpowiedniego koloru światła.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
LITERY BLOKOWE IDEA LEASING
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Kaseton świetlny do salonu sprzedaży
Kaseton wykonany z plexi i płyty kompozytowej. Elementy logotypu wyfrezowane i wysunięte na dystansie ponad lico skrzynki kasetonu. Wewnątrz zamontowano oświetlenie ledowe. Projekt obejmował wizualizację, produkcję oraz montaż.
Add a comment...

Post has attachment
Litery blogowe dla Media Electro
Litery blokowe o długości około 13 metrów. Zamontowane na podkonstrukcji stalowej umiejscowionej na dachu salonu sprzedaży. Projekt obejmował wizualizację, produkcję oraz montaż. Przedsięwzięcie poprzedził audyt techniczny i pomiary wykonane na miejscu.
Add a comment...

Post has attachment
Tablice wystawowe dla wrocławskiego ZOO
Tablice informacyjno - promocyjne wykonane na potrzeby miejskiej wystawy. Tablice wykonaliśmy dla wrocławskiego ZOO na potrzeby promocji Afrykarium i Oceanarium. Druk wykonano na tworzywie. Metoda druku dedykowana jest ekspozycji zewnętrznej.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded