Profile cover photo
Profile photo
Цеппелин Украина
61 followers -
Компания «Цеппелин Украина» - продажа спецтехники: карьерная техника, строительная техника, дизельные генераторы и др.
Компания «Цеппелин Украина» - продажа спецтехники: карьерная техника, строительная техника, дизельные генераторы и др.

61 followers
About
Posts

Post has attachment
24 вересня відзначається професійне свято працівників машинобудування і приладобудування України!

Компанія Цеппелін Україна щиро вітає колег та партнерів зі святом!

Машинобудівна галузь - це промисловий потенціал, яким наша країна завжди славилась у своїх досягненнях. Нехай Ваша наполеглива праця та досвід сприяють подальшому розвитку нашої держави. Висловлюємо величезну подяку і бажаємо Вам благополуччя, миру та добробуту!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Спеціальна пропозиція від Цеппелін Україна!

Пропонуємо ефективне рішення для обприскування зернових та просапних культур: трактор торгової марки Massey Ferguson 5450 + обприскувач Berthoud Tracker 3200 DPA разом дешевше! Тільки до 30.09.2017 року.

Акційна пропозиція на трактор Massey Ferguson 5450 потужністю 107 к.с., з трансмісією Semi Power Shift та обприскувач Berthoud Tracker 3200 DPA, об’ємом 3200 літрів, що має унікальний на ринку привід робочого насоса від колеса.

Не втрачайте шанс придбати надійних помічників! Детальніше про акційну пропозицію: https://zeppelin-agro.com.ua/lp/offer/mf-berthoud/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Шановні партнери та друзі!

Запрошуємо вас переглянути відеоогляд вживаного телескопічного навантажувача Caterpillar моделі TH330B, що знаходиться на нашому складі.

Дана машина 2008 року випуску, має напрацювання 8868 мотогодин. Не дивлячись на ці цифри, машина у гарному стані і здатна виконувати різноманітні навантажувальні та розвантажувальні роботи на будмайданчиках чи в агро компаніях.
Потужність двигуна - 99 к.с., експлуатаційна маса - 7020 кг, висота підйому - 7.2 м.

Телескопічний навантажувач оснащений вилами та може бути доукомплектований ковшем. Модель здатна переміщуватись крабовим ходом, що значно спрощує роботу оператора та підвищує маневреність одиниці.

Вживана техніка від компанії Цеппелін Україна сприяє підвищенню продуктивності і прибутку вашого підприємства. Ознайомтесь з іншими відеооглядами вживаної техніки Caterpillar на окремому YouTube каналі: https://www.youtube.com/CatUsed
Add a comment...

Post has attachment
Шановні колеги, партнери та друзі!

Щиро вітаємо вас з Днем Незалежності України!

Від усього серця бажаємо, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!
Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Компанія Цеппелін Україна запрошує до співпраці!

Деталі вакансій на сайті: goo.gl/ohXKhN
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Компанія Цеппелін Україна працює над розширенням можливості ремонту техніки різних напрямків і складності

Фахівці підрозділу підземної техніки компанії Цеппелін Україна спільно з командою виробничо-технічної бази - Центр з відновлення компонентів світового класу (Component Rebuild Center) провели капітальний ремонт 4-х редукторів приводу струга і приводу конвеєра стругового комплексу.
Це перший капітальний ремонт комплексу, який експлуатується на шахті "Степова" ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» протягом 7 років і унікальний досвід ремонту компонентів підземної техніки Cat®.
Add a comment...

Post has attachment
Цеппелін Україна відкрила дистриб'юторський центр в Одеській області

15 серпня відбулося відкриття регіонального представництва компанії «Цеппелін Україна» в Одеській області. На 17-му кілометрі траси Одеса-Київ відкрився сервісний центр з шоурумом, ремонтною майстернею і складом запчастин. Подробиці: goo.gl/cvzY5J
Add a comment...

Post has attachment
Змагання тракторів високої потужності

2 серпня на базі ТОВ "Карлівське сільськогосподарське підприємство "ЛОС" на полях с. Новий Тагамлик, Машівського району, Полтавської області були проведені випробування тракторів високої потужності. Метою заходу було визначення фактичної витрати палива і оцінка тягових характеристик.

Подробиці на сайті: goo.gl/o8FjSj
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
ПРАВИЛЬНЕ ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ — ЗАПОРУКА ЯКІСНОГО СЕРВІСУ

Компанія Цеппелін Україна повідомляє про створення Служби технічної консультаційної підтримки Цеппелін.

Відтепер, усі співробітники ремонтних зон та виїзного сервісу компанії «Цеппелін» зможуть оперативно отримати інформацію про причини виходу з ладу та прискорити їх усунення в режимі реального часу за допомогою технічних експертів, у ролі яких виступають інженери сервісної підтримки усіх представництв Групи компаній Zeppelin в країнах СНД, а також інструктори Навчального Центру Цеппелін.

Детальніше про Службу підтримки: goo.gl/v2CZEc
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded