Profile cover photo
Profile photo
Michal Král
328 followers
328 followers
About
Michal Král's posts

Post has attachment
Ako sa dá z Pezinka s minimálnym kapitálom rozbehnúť e-shop a dostať sa na 3 mil. EUR, 8 krajín a 40 zamestnancov, prezradil v rozhovore Jaro Satori (alias Jaro Chrapko) :-)
https://www.youtube.com/watch?v=ydfuutKg4a4&feature=youtu.be

Post has attachment

Post has attachment
Zajtra máme v Pricemania Academy výborný workshop, máme ešte pár miest a bola by škoda, keby sa to nenaplnilo, kto by mal záujem o "last minute"?

Post has attachment

Post has attachment
Šimon Šicko vybudoval z Pixel Federation jednu z najúspešnejších slovenských on-line firiem. Ako sa mu podarilo vypracovať firmu z nuly na 20 mil. EUR obratu a 200 zamestnancov mi prezradil v rozhovore pre Pricemania Academy, enjoy:
https://www.youtube.com/watch?v=aws-E_OR1mg

Post has attachment
Už o týždeň v utorok posledný workshop túto sezónu, potom zasa až v pondelok :-)

Mám takú skúsenosť, že väčšina e-shopov a firiem celkovo posiela plošné nesegmentované newslettere, ktoré často dosahujú nízky výkon.

Prečo a ako nastaviť celý váš e-mail marketing inak sa dozviete na tomto workshope. Až z Prahy dorazí Petr Cikán​ z top českej e-commerce agentúry ACOMWARE​.

Chyťte si miesto a vidíme sa!

Post has attachment
E-shopári,

leto je úplne ideálne obdobie na vzdelávanie, prestavby a rozšírenia e-hopov. Ak máte pocit, že sa potrebujete posunúť ďalej, môže vás zaujímať možnosť dlhodobého mentoringu. V rámci neho získate veľmi rýchlo know-how potrebné na zvýšenie obratu e-shopu o desiatky percent + kontakty na overené firmy, ľudí a nástroje, ktoré rast ešte podporia.

Aktuálne takto pomáham 4 e-shopom a už po pár týždňoch je vidno merateľné výsledky.

Mám ešte kapacitu na zopár projektov na leto, v prípade záujmu o viac info mi pošlite mail na michal.kral@pricemania.sk a popíšte stručne vašu situáciu.

Viac info o mentoringu pre e-shopy sa dozviete tu:
https://www.pricemaniaacademy.sk/2017/3/27/podme-urobit-zo-slovenska-e-commerce-lidra-v-regione

Ak s e-shopom ešte len začínate alebo o založení uvažujete, prečítajte si na úvod tento e-book:
https://www.pricemaniaacademy.sk/2016/3/3/e-book-13-najcastejsich-chyb-pri-prevadzkovani-e-shopu-na-stiahnutie-zdarma

Post has attachment
Tržby z e-mail marketingu tvoria u najväčších hráčov aj 30 % obratu a viac. Ak sa potrebujete v tejto oblasti zlepšiť, nenechajte si ujsť tento workshop. Petr Cikán​ patrí k top odborníkom na e-mail marketing v rámci SK/CZ trhu.

Post has attachment
Ak ste ešte nestili pozrieť rozhovor s Michal Truban​, tak tu je aj článok k nemu s "výcucom" :-)

Post has attachment
Rozhovor s Michalom Trubanom o budovaní start-upov, písaní knihy Support a budovaní progresívneho Slovenska bol pre mňa naozaj mimoriadne inšpiratívny, verím, že rovnako bude aj pre vás, užite si a zdieľajte a dávajte feedback:
https://www.youtube.com/watch?v=qn0iXpk2V8o
Wait while more posts are being loaded