Profile cover photo
Profile photo
SeoBusiness
7 followers -
SeoBusiness jako Partner Google oferuje profesjonalne pozycjonowanie i skuteczną promocję twojej firmy w internecie. Efektywna kampania Adwords tylko z nami. Kontakt (22) 487-89-77.
SeoBusiness jako Partner Google oferuje profesjonalne pozycjonowanie i skuteczną promocję twojej firmy w internecie. Efektywna kampania Adwords tylko z nami. Kontakt (22) 487-89-77.

7 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Wyobraź sobie jeden z tych poranków, kiedy potrzebujesz dodatkowej motywacji do pracy. To w taki dzień pomocna będzie stacja muzyczna, która gra wyłącznie to, co lubisz. Tę muzykę, którą cenisz. Muzykę świetnie poprawiającą nastrój i pobudzającą szare komórki do działania. Zamiast przeszukiwania eteru, lepsza będzie muzyka Google Play. Nowa aplikacja udostępnia wiele funkcji, w tym dopasowanie stacji muzycznych do tego, co w danej chwili robisz. Wystarczy zostać subskrybentem Google Play, żeby mieć możliwość słuchania muzyki dopasowanej nie tylko do gustu, ale także pory dnia czy aktu aktualnego samopoczucia. Kiedy wskażesz aktualne zajęcie, otrzymasz do wyboru propozycje gwarantujące, że wszystko co robisz, będzie przyjemniejsze. Możesz pogłośnić lub przyciszyć – poranny rozruch w pracy, trening biegowy, siłownia, wieczorny relaks w samotności czy huczne spotkanie z przyjaciółmi – eksperci muzyczni (DJ-e, prezenterzy, krytycy i artyści) zadbają, by muzyka dopasowana do Android (i nie tylko) była częścią codzienności. Jakże przyjemnej codzienności.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie od dziś wiadomo, że popularność w social mediach to prosta droga do sukcesu. Obecnie można promować się w internecie posiadając na przykład profil społecznościowy, ale jak sprawić, by jego popularność była większa? Jest na to wiele sposobów.

Społecznościowe media dają rozpoznawalność

Kluczowe jest więc zwiększenie liczby lajków czy odwiedzin strony. Interesuje to wszystkich - tych, którzy prowadzą bloga i wielkie firmy, które w ten sposób istotnie zwiększają swoje zyski. Konieczna jest przede wszystkim dobra strategia marketingowa - opracowanie planu i wyłonienie celu. Ważne jest też, by ukazać użytkownikom korzyści, jakie mogą mieć z pewnych działań, a także jak najmocniej promować swoje profile, gdzie się da.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Treści zamieszczane na stronie internetowej mają duży wpływ na jej atrakcyjność. Wartościowy content sprawi, że użytkownicy będą wielokrotnie korzystać z witryny. Najważniejsze informacje, jakie powinny znaleźć się na każdej witrynie firmowej , to rodzaj prowadzonej działalności, jej charakterystyka oraz dane kontaktowe. Zawartość witryny ma również wpływ na optymalizację strony i jej atrakcyjność dla wyszukiwarek. Odpowiednio użyte słowa kluczowe sprawią, że pojawi się ona wysoko w wynikach wyszukiwania. Nadużywanie słów kluczowych sprawi jednak, że tekst będzie nieczytelny - by ustrzec się przesady warto stosować synonimy. Ważne, by teksty były pisane naturalnym i zrozumiałym językiem. Zamieszczanie dwa razy tego samego tekstu, może zaszkodzić pozycji strony w wyszukiwarce. Aby treść SEO umieszczona na stronie dotarła do odbiorcy, trzeba wpierw określić, kim on ma być – jego wiek, wykształcenie, zainteresowania. Przede wszystkim należy wystrzegać się przerostu formy nas treścią - tekst powinien być interesujący i konkretny.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już wkrótce Google zaproponuje nowe rozwiązanie, które sprawi, że płatne wyniki wyszukania będą bardziej niż dotychczas wpływać na decyzje konsumentów. Obecnie trwają testy zmian w funkcjonalności linków sponsorowanych.

Wyszukiwarka przy opłaconych wynikach umieszcza dodatkową ikonkę, dzięki której można wysłać SMS do firmy, która wykupiła link sponsorowany. Zastosowanie ikonki „Text” łączy się z otwarciem domyślnej aplikacja odpowiedzialnej za wysłanie SMS-a na urządzenie mobilne. Treśc Wiadomość złożona jest z gotowego do wysłania komunikatu SMS informującego przedsiębiorcę, że właściciel numeru telefonu zainteresował się usługą.

Nowy dodatek do Google AdWords wciąż jest testowany pod kątem skuteczności i funkcjonalności. Czy będzie skuteczny? Okaże się już niedługo.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Jeszcze na początku lat dziewięćdziesiątych głównym kanałem dotarcia do grupy docelowej była telewizja, ostatecznie radio. Współcześnie, gdy wszystko przenosi się do sieci, niezwykle prężnie rozwija się ważna gałąź marketingu - marketing internetowy. Jako, że odbiorcy z reguły lepiej pamiętają komunikat angażujący wzrok i słuch, a internauci chętnie uczą się nowych rzeczy za pośrednictwem serwisu YouTube, uważa się, że za kilka lat głównym kanałem komunikacji z klientem w sieci będą właśnie tego rodzaju serwisy. Ludziom nie chce się już czytać wirtualnych porad - niedługo rolę blogów zaczną przejmować vlogi - internetowe pamiętniki nakręcone kamerą. Materiały video cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem użytkowników, że muzycy, którzy promują nowe utwory uzależniają ich sukces od liczby wyświetleń w najpopularniejszym na świecie serwisie z filmikami.
Dzięki tym tendencjom wyodrębniła się nowa dziedzina marketingu - Video Marketing. Dlatego też, aby móc dotrzeć do konsumenta, zwłaszcza takiego, który sporą część dnia spędza na przeglądaniu facebooka i chętnie ogląda filmy w sieci, należy dokładniej zgłębić tę formę przekazu. Pomóc w tym ma specjalna książka interaktywna (!) autorstwa Magdaleny Daniłoś, poświęcona tej nowej, raczkującej jeszcze w Polsce gałęzi marketingu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded