Televizijų turinys susilaukė gana daug dėmesio dėl PBK transliacijų ir jų uždraudimo. Diskusijose vis buvo referuojama į kabelinių tv ekonominę realybę.

Gal, +Ilona Luziene  ar kiti žinovai, galėtų plačiau nušviesti televizijų ekonomiką ir jų kaip jos daro pasirinkimus?

Mano asmeninis įspūdis, kad lietuviškoje TV erdvėje meksikietiška produkcija po truputį, bet matomai, pralaimi, o rusiškos produkcijos nuolatos daugėja.

Tačiau juk ne tik Rusija ir Meksika gamina serialus.

Pats su didžiausiu malonumu peržiūrėjau danišką politinę dramą Borgen ir švedišką-danišką detektyvą Broen. Danai apskritai kažkaip garsūs savo serialais.

Ar galite paaiškinti, kodėl ši produkcija pas mus netransliuojama?

Ir įtardamas greitą atsakymą - Rusiška/Meksikietiška kainuoja pigiau - norėčiau paklausti, kodėl tuos daniškus serialus transliuoja visame pasaulyje - ir Estijoje, o Latvijoje ir Lietuvoje - ne?

Beje, Estijoje Borgen transliavo komercinis transliuotojas, o ne visuomeninis. Ir pagalvojus, apie Estijos demografiją, tai bet koks komercinis interesas ten turi būti mažesnis.

Dar įtariu atsakymą, kad puikių serialų pas mus niekas nenori žiūrėti. Lietuvos Ryto TV bandė su Reklamos Vilkais, nežinau kaip jiems sekėsi. Bet, galų gale, juk jei kam nors reikia eterį užpildančio šlamšto, tai neabejotinai ir skandinavai gamina visokiausių prastų serialų.
Shared publiclyView activity