Profile cover photo
Profile photo
Metkim ilaçlama ve Temizlik Hizmetleri-İstanbul
42 followers
42 followers
About
Posts

Sıcaklar kapıda!!!!! Sıcaklıklar dahada artmadan haşere mücadelesini yaptırmanız yazın haşere problemi yaşamamanıza sebep olacaktır.
Erken alınan önlemlerde başarı oranı %100 olmaktadır.Hiç zaman kaybetmeden haşereler ile en kısa sürede mücadele etmeniz temennisi ile

www.metkimbocekilaclama.com

Kış aylarının gelmesi ile beraber özellikle zemin katlarda oturan değerli müşterilerimizin kemigenler konusunda zarar görmemeleri için mutlaka önlem alması gerekmektedir.Firmamız en son teknoloji ürünler kullanarak biyosidal ürünler ile fare mücadelesi yapmakta ve tüm yapılan ilaçlamalara garanti vermektedir.

Post has attachment

Post has attachment
İlaç Bilinçsiz Ellerde Zehir , Zehir Uzman Elinde İlaç Olur.

Metkim ilaçlama Yönetim Kurulu Başkanımız tarafından doğru ilaçlama yöntemleri hakkında bilir kişi olarak bilgilerini paylaşan video.
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Haşere Ve Pirelerde Etkili Çözüm

Bulunduğunuz mekânda, uygulayacağınız küçük önlemler yeterli olmadığı durumda, ilaçlama hizmetlerine başvurmak bir lüks değil, ihtiyaç haline geliyor. Bulunduğunuz ortamın yaşamınıza elverişli olması, huzurlu, güvende, ferah ve temiz hissetmeniz adına, İstanbul böcek ilaçlama yanınızda. Özellikle yeşillik arazilerin tahribatı sonucu o alanlarda yükseltilen binalar, bulunulan yerin ekolojisine göre farklı haşere türleri problemini de beraberinde getirmektedir. Doğal hayatı artık sizin içinde bulunduğunuz alan olan haşereler, yaşama ve çoğalma gereksinimlerini bulunduğunuz ortamda giderirler. Bireysel açıdan aldığınız önlemler, kısa süreli olarak bu sıkıntıdan sizleri kurtarabilir fakat kesin ve etkili bir çözüm değildir. Kullandığınız ev tipi hafif ilaçlamalar, yalnızca görünürde olan haşereleri yok etmenizi sağlamakta, haşere yuvalarına ve yumurtalarına karşı sonuç vermemektedir. Bu yüzden uzman bir şirketle anlaşmanız oldukça önemli.
İstanbul böcek ilaçlama, ne zaman ve hangi şartlar altında ilaçlama yapması gerektiğinin bilincinde olan bir firmadır. Haşerelerin yumurtlama ve yumurtaların çatlama zamanları baz alınarak hazırlanan bir program sayesinde, haşerelerden kurtulmanız oldukça basit bir hal alır. Üstelik ileri teknolojiden faydalanan İstanbul böcek ilaçlama, kokusuz bir ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Bu sayede bulunduğunuz ortamı uzun süreli terk etmeniz gerekmemektedir. Bilmeliyiz ki böceklerin aksine pirelere uygulanması gereken başka ilaçlama yöntemleri vardır. Bu iki canlıya uygulanan aynı yöntem, etkin sonuç vermeyebilmekte. Firma, pireler için de etkili ve sağlığınıza gayet uygun ilaçlamaları sayesinde, onlardan da kurtulmanıza olanak sağlamaktadır. Kesinlikle ruhsatlı ilaçlama yapan firma, tüketicilere yani siz müşterilere garanti imkânı da sağlamaktadır. Tek seansta pireleri, yaşadığınız ortamlardan ve hayatınızdan tümüyle çıkarmak artık mümkün. İstanbul böcek ilaçlama farkı ile sizlerde tek seferde ve zahmetsiz olarak, doğru kimyasallar ve etkin ilaçlama yöntemleri ile tüm haşerelerden ve pirelerden kurtulabilirsiniz.
Haşere ve pirelerden kurtulmak sizler, evlerinizdeki çocuklarınız, bebekleriniz ve evcil hayvanlarınızın sağlığı için de elverişli koşullarla olmalıdır. Bu yüzden yardım alacağınız ilaçlama firmalarını, büyük bir hassasiyet ile seçmelisiniz. Seçtiğiniz firmanın, ruhsatlı ilaç kullanmasına, sağlık bakanlığı tarafından onaylı belgelere sahip olmasına, garanti verebilmesine ve müşteri memnuniyetine önem verdiğine emin olmalısınız.

Metkim ilaçlama olarak İstanbul'un 39 ilçesine profesyonel haşere ilaçlama hizmeti sunuyoruz..

Kurtköy ilçesinden Esenyurt ilçesine kadar tüm ilçelerde ekibimiz olmasından dolayı aynı gün hizmet garantisi veriyoruz.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded