Profile cover photo
Profile photo
Konec vlády korupce
33 followers -
"Neoficiální" přehled aktivit proti vládě ODS, TOP 09 a LIDEM
"Neoficiální" přehled aktivit proti vládě ODS, TOP 09 a LIDEM

33 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has shared content
Fascinuje mne, že řada lidí považuje kauzu sledování manželky premiéra a pracovníků úřadu vlády vojenskou rozvědkou za jakýsi stalking, případně drobné zneužití pravomoci; četl jsem názory, že takový humbuk a nakonec se z toho vyklube jen žárlivá milenka.
Pomineme-li naprosto fatální důsledky pro Vojenské zpravodajství, což by samo o sobě mělo být důvodem k demisi odpovědných osob (ministr obrany a premiér, ergo celá vláda), tak je tu především ten fakt, že tajná služba, nota bene tajná služba, která to vůbec nemá v popisu práce, naprosto nezákonně a pro osobní prospěch osoby, která není oprávněna ji úkolovat, špehovala občany České republiky a nasadila proti nim zpravodajskou techniku. Pokud toto někdo považuje za bagatelní záležitost, například pánové Schwarzenberg a Benda, co jim vlastně tak strašně vadilo na té "komunistické" totalitě?
Add a comment...

Post has attachment
Že by to dnes začalo? Zatím spekulace o souvislosti s Janouškem, zatčení Tluchoře, mluvčí vlády nic neví...
Add a comment...

Post has attachment
Tolik k možnosti řešit korupci v České republice trestněprávní cestou...
Add a comment...

Post has attachment
Kalousku, co s těmi penězi děláš? To jich máš málo? Když jich je velký balík, líp se z nich nenápadně ukrajuje.
Pak budeš vydávat, no Ty už tam nebudeš, Tobě už to bude jedno, další dluhopisy, abys mohl vyplatit ty současné?
Add a comment...

Post has attachment
Šiška podplácí, Policie ho chytne, Drábek odstoupí z postu, ale jejich dítka sKarty zůstávají. Nečasova vláda je naprosto neschopná, teče jí to všechno mezi prsty (možná ty prsty mají vládní činitelé schválně roztažené).


Spořitelna má se státem smlouvu do roku 2024, podle ní mělo přes sKarty plynout 98 procent dávek. Kontrakt podepsal někdejší náměstek Vladimír Šiška, toho policie minulý rok obvinila z podplácení. Podle premiéra Nečase je jednou z variant řešení ustoupení od projektu i s případnou kompenzací pro banku, obdobné stanovisko zastává i předložený senátní návrh. "Věřím, že spořitelna na podmínku nepovinných karet pro klienty přistoupí a že se dohodneme," uvedla před týdnem Müllerová.

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/218634-z-skaret-vlada-neustoupila-zmeny-ale-chysta/
Add a comment...

Post has attachment
Cena 68 milionů za téměř poloviční podíl v ČSA se na první pohled možná zdá přehnaně nízká, ale ve skutečnosti by pravděpodobně Korean Air uspěli i s nižší nabídkou. Hodnota ČSA spočívá v podstatě jen v zavedené značce a v tom, že dopravce vlastní výhradní licenci na lety do Ruska. Nemá ale například žádná provozuschopná vlastní letadla, pouze několik starých boeingů, které zřejmě prodá na součástky.

Jsme to Korejcům mohli rovnou darovata být rádi, že si to vůbec někdo vzal.
Add a comment...

Post has attachment
Peake: "Jednání Senátu Parlamentu ČR o velezradě prezidenta republiky v souvislosti s jím vyhlášenou amnestií považuji za úsměvné „gestíčko“."
Karolínka, která je za vyhlášenou amnestičku z titulu členky vlády spoluzodpovědná, se nám tak trošičku směje do ksichtíčku...
Add a comment...

Post has attachment
Nečas amnestii podepsal bůhví kde, pakli vůbec. Připomeňme, že vláda rozhoduje ve sboru, čili za to mohou i ministři, že mu to trpí.
Add a comment...

Post has attachment
Jiří Hlavenka: "Dívají se na televizi a vidí nějaké pány v kravatách, kteří veledůležitým hlasem pronášejí věty nějakým cizím jazykem, například že není politicky průchozí prosadit toto opatření napříč politickým spektrem, ale bude se o tom jednat na půdorysu koaliční ká devítky. Nic srozumitelnějšího se od politiků nedozví. Pak ale v další reportáži je nějaké povídání, že někdo pravděpodobně ukradl, rozkradl, uplatil, vytuneloval, dvacet miliónů, dvě stě miliónů, pět miliard. Pak zase nějaký politik, poslanec, senátor, zase ta nesrozumitelná řeč, pak zase nějaké rozkrádání – srozumitelná řeč."
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded