Profile cover photo
Profile photo
Manderina Promotions
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Cilat jane trendet e Marketingut Dixhital per 2019?
Mediat sociale absolutisht kane pushtuar tashme cdo industri, dhe bizneset nuk mund ta injorojne dot si platforme per te reklamuar produktet e tyre. Qe te bejne fushata per te shitur produktet apo sherbimet te konsumatori ata duhet te dijne trendet e vitit ...
Add a comment...

Post has attachment
Mediat sociale: Cilat lulëzuan dhe cilat vdiqën në 2018?
Media sociale është mjeti më i fuqishëm në botën e sotme të marketingut dixhital. Pa mediat sociale, nuk është e mundur që bizneset të promovojnë markën e tyre dhe të arrijnë në nivel global. Ka një numër të platformave të mediave sociale në të cilat mund t...
Add a comment...

Post has attachment
Të gjithë në 2018 flasin për SEO-n
Për çdo biznes, është e rëndësishme që të ketë një prani në internet - dhe jo thjesht të ketë një faqe interneti. Që të renditesh mirë në google, që njerëzit që ju kërkojnë ju, apo produktet tuaja t';ju gjejne kollaj ju duhen disa praktika SEO. SEO eshte ak...
Add a comment...

Post has attachment
Mediat sociale në 2018- ndryshime drastike
Teknologjia
nuk ecën, por vrapon. Priten shumë ndryshime dhe trende të reja në arenën e
mediave sociale për 2018 dhe madje mendohen se ndryshimet do jenë
dramatike.  Kompanitë
janë në ankth për të hedhur më shumë para në reklamimin në media sociale, por
nuk...
Add a comment...

Post has attachment
Manderina Promotions organizon me sukses konkursin e radhës në mediat sociale
Manderina Promotions organizoi për të katërtën herë me sukses ceremoninë e ndarjes së çmimeve fotografike për Tiranën. Kësaj here konkursi ishte për vjeshtën me hashtagun #TiranaAutumn2017. Manderina Promotions është kompania që ka në pronësi VisitTiranën, ...
Add a comment...

Post has attachment
3 sfidat e mediave sociale per 2018
Për
2018, ekspertët e mediave sociale kanë zbuluar 3 sfida me të cilët do përballen
ata që punojnë në këtë fushë 1.
Tendenca në rënie e pëlqimeve organike   Brandet
apo kompanitë e ndryshme po e kuptojnë që pëlqimet organike sa vijnë e bien
dhe askush nuk m...
Add a comment...

Post has attachment
Përfitimet e biznesit nga mediat sociale
Ka shumë biznese në Shqipëri që qendrojnë larg mediave sociale. Mendojnë se këto media janë më shumë për të rinjtë, janë për njerëzit e papunë, që s'kanë me çfarë të merren ose të shtyjnë kohën. Duke patur këtë mendësi, ka biznese që ende nuk kanë website d...
Add a comment...

Post has attachment
Përfitimet e biznesit nga mediat sociale
Ka shumë biznese në Shqipëri që qendrojnë larg mediave sociale. Mendojnë se këto media janë më shumë për të rinjtë, janë për njerëzit e papunë, që s'kanë me çfarë të merren ose të shtyjnë kohën. Duke patur këtë mendësi, ka biznese që ende nuk kanë website d...
Add a comment...

Post has attachment
Marketingu i integruar- një kërkesë e kohës për bizneset
Keni dëgjuar ndonjëherë për termin "Integrated Marketing Communication" (IMC)?  Bëhet fjalë për një komunikim të integruar marketingu që sot po e adoptojnë dhe po përdorin thuajse gjithë bizneset e sukseshme në botë. Ndryshe, kjo mund të përkthehet si shër...
Add a comment...

Post has attachment
DooGee në tregun shqiptar – Konkurron me cilësi të mirë dhe çmim të lirë
Një brand i ri telefonash smartphone po prezantohet në tregun shqiptar. Bëhet fjalë për markën DooGee, telefoni i dytë celular më i shitur në Spanjë. Versioni më i fundit i këtij telefoni Doogee Mix u prezantua në 20 shtator në gjithë tregun e Europës Qendr...
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded