Profile cover photo
Profile photo
pratiXRM
About
Posts

Post has attachment
Online CRM yazılımınız PratiXRM'in Pratik Randevu linkini kullanıcılarınız / müşterileriniz / hastalarınız / danışanlarınızla paylaşabilir, PratiXRM'in size özel sağladığı Online Randevu sayfanızla hemen randevu almaya başlayabilirsiniz.

PratiXRM #onlinecrm sistemi ile #onlinerandevu almak çok kolay!

https://pratixrm.com/online-randevu-yonetimi.aspx
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Online Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımı PratiXRM Hatırlatma Servisi ile, evde, işte ya da tatilde her nerede olursanız olun tüm işlemleriniz bir e-mail ile anında size ulaşır.

https://pratixrm.com/hatirlatma-servisi.aspx
Photo
Add a comment...

Post has attachment
İşletmenizin yönetimi için hayati önem taşıyan tüm araçlara (CRM, İş Listesi, Görev Yönetimi, Toplantılar, Not Defteri) tek bir uygulama üzerinden erişebilir, organizasyonunuza yön verebilir ve takibini sağlayabilirsiniz.

https://pratixrm.com/hepsi-bir-arada.aspx
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Online CRM Uygulaması PratiXRM'in Entegre SMS servisini kullanarak telefon veya email üzerinden iletişim kuramadığınız müşterilerinize bilgilendirme veya hatırlatmalar yapabilirsiniz.

Bu hatırlatma bir borç bakiyesi için olabilir veya verdiğiniz bir hizmet hakkında bir detay da olabilir.

Buradaki amaç yoğun iş temposunda telefonla konuşma fırsatı veya zamanı olmayan müşterinizle SMS yoluyla temasa geçebilmenizdir. #pratixrm #onlinecrm #sms www.pratixrm.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PratiXRM online CRM yazılımı sayesinde sisteme daha önce kaydettiğiniz ürünlerinizi kullanarak Online Ürün Katalogları oluşturabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin: https://www.pratixrm.com/urun-katalogu.aspx
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded