Profile cover photo
Profile photo
Nowa Energia Plus Sp. z o.o.
1 follower -
DOTACJE UNIJNE NA ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII.
DOTACJE UNIJNE NA ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII.

1 follower
About
Nowa Energia Plus Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Cele Francuskiego rządu dotyczące udziału energii słonecznej w ogóle energii pozyskiwanej ze źródeł odnawialnych do 2023 na poziomie 20 % http://www.renewableenergyworld.com/articles/2016/11/france-sets-fresh-renewable-targets-for-2023.html.
Dowiedz się jak zdobyć pieniądze na twoja elektrownie fotowoltaiczną, pomoże ci w tym Nowa Energia Plus Sp. z o.o. Więcej na www.nowaenergiaplus.pl
Photo

Post has attachment
Projekt pisany przez Nowej Energii Plus w ramach działania 2.10 RPO, DZIEWIĄTY !!! na liście rankingowej w województwie zachodniopomorskim https://www.wfos.szczecin.pl/rpo-wz-2014-2020/konkursy.html. Najwyższa skuteczność w pisaniu wniosków unijnych dla elektrowni fotowoltaicznych tylko z nami, więcej o współpracy z nami znajdziesz na nowaenergiaplus.pl. 

Post has attachment
Czy zastanawiałeś się kiedyś jak szerokie może być wykorzystanie nowej energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. Przykładów jest mnóstwo choćby ten poniżej http://www.dw.com/en/solar-power-for-clean-water/a-36207666. Odwiedź nowaenergiaplus.pl i wejdź do naszego programu.

Post has attachment
Poznaj naszą branżę bliżej. Kompleksowa pomoc w zakresie realizacji inwestycji dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii w dwóch głównych obszarach:
Dotacje unijne na Odnawialne Źródła Energii oraz zarządzanie inwestycjami OZE.
Więcej na naszej stronie www.nowaenergiaplus.pl
Zapraszamy
Wait while more posts are being loaded