Profile cover photo
Profile photo
WEBRGB
7 followers -
شرکت طراحی سایت طراحان پویان سیستم با برند WEBRGB
شرکت طراحی سایت طراحان پویان سیستم با برند WEBRGB

7 followers
About
Posts

Post has attachment
برای راه اندازی یک سایت فروشگاه باید یکسری قواعد را رعایت کنید تا بتوانید فروش خوب داشته باشید . در این مطلب سعی در بیان ویژگی های معتبر از صفحه ی فروش یک فروشگاه را داریم که میتواند محبوبیت و فروش شما را بالا ببرد.البته نوع محصول شما و اینکه چه محصولی را بتوانید به فروش برسانید!
Add a comment...

Post has attachment
در پستهای پیشین در بلاگ WEBRGB درباره اهمیت بلاگها در سئو و نقش آنها صحبت شده است و در واقع بر همه روشن شده که چرا این همه اصرار روی بلاگ دارم. در این پست ۹ دلیل برای ارزشمند بودن بلاگ در بحث سئو و بهینه سازی سایت ذکر می شود و در واقع این بحث را با این دلایل میبندیم! البته بر کسی پوشیده نیست که هر سایتی نمیتواند بلاگ را به عنوان ابزاری برای افزایش بازدید هدفمند در نظر بگیرد اما در اکثر موراد، بلاگ یک راه ایده آل افزایش بازدید به شمار می رود:
1. افزایش محتوای سایت
تصور کنید سایتی در یک موضوع خاص راه اندازی شده است مثلاً خدمات هاستینگ. این سایت چند صفحه دارد برای معرفی سرویسها و تعرفه ی آنها و البته بخش پشتیبانی و کاربری و در حقیقت این بخشها تنها محتوای سایت هستند که نمیتوان بر تعداد آنها افزود. اما همین سایت با افزودن بخشی به نام بلاگ و انتشار به طور متوسط هفته ای یک پست در آن، بعد از مدتی حجم مناسبی از محتوا خواهد داشت که می تواند بر عملکردش در موتورهای جستجو تأثیر بسیار مهمی بگذارد.
البته روشن است که در سایتهای کوچک و متوسط بلاگ می تواند چنین نقشی ایفا کند و در واقع سایتی که مثلاً در زمینه سبک زندگی و با ۱۰ نویسنده کار خود را استارت میزند، دیگر نیازی به بلاگ نخواهد داشت که محتوای تولید شده در آن به اندازه کافی نقش مفید ایفا میکنند… .
 
2. لینک بیلدینگ و دریافت بک لینک رایگان
بلاگ محلی است برای تولید محتوا جدید و این محتوا جدید میتواند مورد توجه بسیاری از همکاران شما همچنین سایر بلاگرها باشد. با تولید محتوا مفید در بلاگ سایت خود خواهید توانست دیگران را به لینک کردن بلاگ خود ترغیب نمایید.
البته بلاگها از طریق تبادل لینک هم میتوانند به دریافت بک لینک کمک کنند. پیشنهادهای تبادل لینک از همکاران و به همکاران با رعایت اعتدال می تواند راه حل مناسبی برای لینک بیلدینگ از طریق بلاگ باشد.
از دوستان دعوت میکنم ادامه این مطلب را در آدرس زیر مطالعه بفرمایند:
Add a comment...

Post has attachment
الکسا معروف ترین سرویس رنکینگ سایتها، از داراییهای کمپانی عظیم آمازون محسوب میشود. همیشه رنک و رتبه الکسا از موارد به قول معروف “کل کل” وبمسترها بوده است. البته شکی در این نیست که این رنکینگ به دلیل همه گیر نبودن استفاده از تولبار الکسا، جای صحبت زیادی هم باقی میگذارد اما در هر صورت، یکی از رنکینگهای معتبر جهانی محسوب می شود.
همواره راههای بسیاری برای بهبود رنک الکسا از سوی وبمسترهای مختلف معرفی شده است. اما در این پست بر روشهایی متمرکز خواهیم شد که در اکثر موارد می توانند رنک الکسای شما را پایین آورده و واقعاً مثمر ثمر واقع شوند چرا که بازار هدف این استراتژی ها، عمدتاً وبمستر هستند و دارای تولبار الکسا!
Add a comment...

Post has attachment
شاید ساخت سایت رایگان برای بسیاری از جمله خود من، صرفاً حکم یک شعار تبلیغاتی را داشته باشد اما در این پست، روش ساخت سایت بدون هیچ هزینه ای آموزش داده می شود که البته به نظر خود من اگر ایده ای ارزشمند دارید، هرگز برای پیاده سازی آن ناخن خشکی نکنید!
البته در سایر موارد و وقتی ایده ای خاص نیز در میان نیست، حداقل هزینه هایی را برای سایت خود بکنید تا آن را از یک ساختار آماتور، دور کرده باشید:
در پروسه ساخت سایت، چند مرحله داریم که برای رایگان بودن در هر مورد راهکارها معرفی می شوند
Add a comment...

Post has attachment
ماهیگیری بدون طعمه ممکن نیست. وقتی طعمه ای سر قلاب شما نباشد، هیچ ماهی به سمت قلاب نخواهد آمد. لینک بیلدینگ هم وضعیت مشابهی دارد. وقتی چیزی ارزشمند برای لینک کردن وجود نداشته باشد، افراد چرا باید لینکی به سایت شما ایجاد کنند؟ در این پست ۵ طعمه مناسب برای لینک بیلدینگ را معرفی میکنیم:
Add a comment...

Post has attachment
به طور قطع این عجیب ترین سئوالی هست که در دو سال گذشته به ذهن من رسیده است: “طراحی سایت چیست و شامل چه چیزهایی می شود؟” هر کاربر تازه کاری هم احتمالاً جواب این سئوال را بداند اما آنچه برای من این سئوال عجیب را ایجاد کرد، نتایج جستجو برای عبارت “طراحی سایت” در گوگل بود. در نتایج جستجو تعداد بیشماری سایت به نمایش در می آیند که در ۲۰ صفحه نخست تایتل های گوناگونی توجه من را به خود جلب کرد:
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
لینک بیلدینگ به عنوان یکی از مهمترین اقدامات در سئو، فعالیتی تک بعدی نیست که در آن فقط موتورهای جستجو مهم باشند. در زمان لینک بیلدینگ و پیاده سازی استراتژی خود به بازدید کننده نیز می بایست توجه داشت. اما چرا؟ در پست استراتژی لینک بیلدینگ ارزشمند در این مورد صحبت کرده ایم:
Add a comment...

Post has attachment
با آشنایی با سایتهای فعال و برتر سوشال بوکمارکینگ یا اشتراک گذاری لینک فارسی، میتوانید برای خود بک لینکهای رایگان ایجاد نموده و به بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو کمک کنید:
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded