Profile cover photo
Profile photo
Smart Electronic Bezpieczny i Inteligentny Dom
8 followers -
Smart Electronic - Firma instalcyjno handlowa oferujemy, instalujemy i serwisujemy: alarmy, monitoring i inne zabezpieczenia mienia
Smart Electronic - Firma instalcyjno handlowa oferujemy, instalujemy i serwisujemy: alarmy, monitoring i inne zabezpieczenia mienia

8 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Inteligenty Dom ? Oczywiście, że tak !

Zapraszamy do zapoznania się z inteligentym systemem, który daje nieograniczone możliwości sterowania urządzeniami w budynku i jego okolicy.

Jako jedni z niewielu w województwie łódzkim zajmujemy się instalacją Inteligentnego systemu Ampio Smart Home.
www.ampio.com.pl
Ampio Smart Home
Ampio Smart Home
ampio.com.pl
Add a comment...

Post has attachment
Smart Electronic dołączył do sieci Partnerów KNX
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie  Smart Electronic znajduje się nowoczesny system alarmowy uznanego na świecie producenta DSC z Seria Power NEO

Jest to nowoczesna centrala alarmowa, pracująca w klasie zabezpieczeń "Grade 3"  wg normy: PN-EN 50131-1

Co oznacza Stopień Grade 3 - system zabezpieczeń który przewiduje, że włamywacz będzie posiadał dobrą wiedzę z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz będzie dysponował specjalizowanymi urządzeniami służącymi do rozbrajania alarmu.

W systemie znajdziemy sporo nowości m.in. zmieniony interface użytkownika.

Doświadczeni instalatorzy zabezpieczeń doskonale znają markę DSC, jest to sprzęt który zabezpiecza mienie od kilku dziesięciu lat na całym świecie.

Polecamy.
Smart Electronic
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Smart Electronic to nie tylko przemyślane systemy zabezpieczeń.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo alarm który zabezpieczy wasz dom przed włamaniem, dodatkowo pozwoli na zdalne sterowanie dowolnymi obwodami elektrycznymi, np. oświetleniem.

Instalujemy również pełne rozwiązania inteligentnego domu: knx, fibaro, ampio.

Smart Electronic jako jedna z niewielu firm która oferuje kompleksową instalację elektryczną w domku jednorodzinnym.
RTV - spełniająca wszystkie wymagania dostawców takich jak Orange, Toya, Polsat, NC+, DVB-T.
Nasza instalacja nie skazuje na jednego dostawcę multimediów, to Wy wybieracie z kim podpiszeszecie umowę i jaką usługę kupicie.
Instalacja LAN - mimo iż w dzisiejszych czasach mamy wszechobecną sieć WI-FI, to my jako profesjonaliści nie polecamy 100% polegania na bezprzewodowym internecie w gospodarstwie domowym.
Nie tylko ze względów bezpieczeństwa danych, i prywatności. Ale przede wszystkim przepustowości sieci, w obecnej chwili sieci Wi-Fi w standardowej instalacji osiągają prędkość od 150 do 300 Mbps. (i to tylko w pomieszczeniu gdzie znajduje się Router lub AP)
Nasza sieć pozwoli na korzystanie z internetu na wszystkich urządzaniach z prędkością do 1000Mb/s.
W tym na konfigurację szybkiej i bezpiecznej sieci bezprzewodowej.
Dostawca Internetowy ?
Pomożemy dobrać odpowiedniego dla ciebie dystrybutora, w zależności od miejsca i potrzeb. Radiowy, LTE, Światłowód, lub kablówka.

Instalacja domofonu? Jak wisienka na torcie, w naszej ofercie mamy domofony i wideodomofony z najwyższej półki. Przy kompleksowej instalacji w domku lub inwestycji mamy dla Państwa bardzo promocyjne warunki instalacji domofonowej.

Jedyne co musisz zrobić aby twój dom był bezpieczny i miał przemyślaną instalację to telefon do nas :)

ZAPRASZAMY !!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ruszamy z akcją reklamową, dla naszych klientów w gratisie przy wykonaniu usługi monitoringu dodajemy materiały informacyjne CCTV.
Naklejki, tablice lub banery obiekt monitorowany.

Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych przypomina:
Zgodnie z art. 47 Konstytucji RP z dnia 2 kwietnia 1997 r. „każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia (…)”, natomiast art. 31 ust. 3 ustawy zasadniczej stwierdza, że ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być stanowione tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego (…)”. Te przepisy konstytucyjne stały się podstawą do opracowania założeń do ustawy o monitoringu wizyjnym.

Co warto zrobić aby nie naruszać dóbr osobistych?
• Zarejestrować zbiór danych osobowych pochodzących z monitoringu,
• powołać administratora systemu monitoringu wizyjnego,
• zainstalować w widocznych miejscach piktogramy, czyli tabliczki informujące o wideo nadzorze. Nieprawidłowe jest rozwiązanie polegające na umieszczeniu piktogramu np. w miejscu zasłoniętym przez skrzydło otwartych drzwi, miejscu zasłoniętym przez inne tablice informacyjne, zbyt nisko lub zbyt wysoko itp.,
• zamieścić w widocznych miejscach informacje, jaki jest cel monitoringu, jaki obejmuje teren oraz kto nim zarządza (nazwa i adres siedziby), np.: „Monitoring prowadzony jest przez … /tu nazwa podmiotu/, z siedzibą w … /tu adres siedziby podmiotu, w celu … /tu wskazanie celu/ i obejmuje … /tu wskazanie obszaru, jaki objęty jest monitoringiem/, stosownie do przepisów ustawy … /tu powołanie stosownego aktu prawa o randze co najmniej ustawy/ Więcej informacji uzyskać można telefonicznie /tu numer telefonu podmiotu/, drogą elektroniczną /tu adres poczty elektronicznej, wskazanie stosownej strony internetowej podmiotu”, - See more at: http://ictprofessional.pl/monitoring-wizyjnyobowiazki-sa-ustawy-nie-ma/#sthash.VrJ0NpVB.Tp3b2q8m.dpuf- See more at: http://ictprofessional.pl/monitoring-wizyjnyobowiazki-sa-ustawy-nie-ma/#sthash.VrJ0NpVB.dpuf
Photo
Add a comment...

Smart Electronic - specjalna oferta dla wspólnot mieszkaniowych.
Monitoring niskie ceny, sprawdzony sprzęt !
Napisz do nas - zobaczysz że warto.
Add a comment...

Post has attachment
Porównanie technologii Analog oraz AHD - Różnica nie tylko w cenie, systemy HD w naszej ofercie są w promocji !
Polecamy.
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded