Profile cover photo
Profile photo
Przedszkole Niepubliczne "Wyspa Skarbów"
About
Posts

Post has attachment
Czy przedszkole prywatne to dobry wybór? W celu rozwiania Państwa wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą http://przedszkolewarszewo.pl/zajecia/. Prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę zajęcia dbają o rozwój przedszkolaka w każdej dziedzinie. Co więcej, dysponujemy bogatą ofertą zajęć dodatkowych. Organizujemy ciekawe wycieczki i imprezy kulturalne, jak m.in. czytanie czwartkowe. Do każdego dziecka podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o rozwój jego talentów i pomagając mu w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszyscy wiemy, jak ważnym zadaniem jest rozwijanie talentów każdego dziecka. W naszym przedszkolu dysponujemy zróżnicowaną ofertą zajęć, które nie tylko pomagają zaspokoić potrzeby rozwojowe dziecka, ale także stanowią dla niego świetną formę zabawy, jak m.in. zajęcia językowe, taneczne, teatralne, przyrodnicze, logopedyczne czy plastyczne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej placówki http://przedszkolewarszewo.pl/zajecia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest niezwykle ważna. Nasze przedszkole oferuje zajęcia z języka chińskiego - stawiamy na naukę przez zabawę, dzięki czemu dzieci chętnie biorą w nich udział. Oczywiście, w programie placówki są również lekcje języka angielskiego. Zapraszamy! http://przedszkolewarszewo.pl/zajecia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że u nas rekrutacja trwa przez cały rok! Oczywiście, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli szukają Państwo prywatnego przedszkola w Szczecinie, to z pewnością spełnimy Państwa i Państwa pociechy oczekiwania. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zapoznać się z profilem placówki oraz pobrać Kartę Przedszkolaka - niezbędną podczas procesu rekrutacji: http://przedszkolewarszewo.pl/zapisy/.
Add a comment...

Post has attachment
W naszym przedszkolu odbyły się warsztaty kulinarne. Maluchy miały okazję pod okiem czujnych opiekunek stworzyć swoje własne dania. Bardzo ważne jest żeby dzieci uczyły się nowych smaków – choćby poprzez zabawę, jak to miało miejsce w naszym przedszkolu. Stworzyliśmy razem pyszne i zdrowe dania, kompozycje z warzyw i owoców. Fotorelację z tego wydarzenia znajdziecie na naszej stronie WWW: http://przedszkolewarszewo.pl/galeria/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warsztaty teatralne wszechstronnie rozwijają najmłodszych którzy w nich uczestniczą. Składają się kilku elementów, dzięki którym wspierają dzieci w ciągłym rozwoju. Pierwszy z nich, taniec poprawia świadomość ciała i koordynacje ruchową, deklamacja i śpiew, wpływa z kolei na dykcję i pewność siebie malucha. W związku z tym zdecydowaliśmy ze w naszym przedszkolu, tego typu zajęcia również będą miały miejsce. Szczegóły znajdziecie tutaj: http://przedszkolewarszewo.pl/zajecia/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pierwsze lata życia malucha, często mają znaczący wpływ na jego dalszy rozwój i edukacje. Dlatego w naszym przedszkolu stawiamy na indywidualne i pełne serca podejście do dzieci , tak aby do szkoły podstawowej szły z radością, pełne zapału do dalszej nauki. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat stosowanych przez nas metod, to zapraszamy na naszą stronę internetową: http://przedszkolewarszewo.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym przedszkolu z wielką pasją organizowane są spotkania związane z akcją „Cała Polska czyta dzieciom”. Szczególne podziękowania za wkład włożony w ich realizacje należą się Pani Magdalenie Bartosiak. Bardzo cieszy nasz fakt że tak wiele rodziców jest zaangażowanych życie naszego przedszkola. Wszystkim osobom które czynnie nas wpierają serdecznie dziękujemy! O tym jak moglibyście zgłosić własną propozycję, możecie poczytać tutaj: http://przedszkolewarszewo.pl/przyjaciele-przedszkola/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Angielskiego uczymy śpiewająco! W naszym przedszkolu zajęcia z języka angielskiego nigdy nie są nudne! Nasze przedszkolaki poznają podstawy języka podczas wspólnych zabaw oraz śpiewania radosnych piosenek. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszych zajęciach, zapraszamy na stronę http://przedszkolewarszewo.pl/zajecia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Spacery to jest to, co nasze maluchy lubią najbardziej! Z tego też powodu, o ile pozwala na to pogoda, urządzamy sobie fascynujące spacery, podczas których uczymy się o otaczającym nas świecie. Więcej o naszym przedszkolu mogą Państwo przeczytać na stronie http://przedszkolewarszewo.pl/zajecia/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded