Profile cover photo
Profile photo
Bilbovy knihy
70 followers
70 followers
About
Posts

Post has attachment
Angela Marsons ke sklonku minulého roku neotálela a u nás v České republice se představila se čtvrtým detektivním příběhem v hlavní roli s tolik oblíbenou britskou detektivkou Kim Stone.

Ta se svým týmem hledá tajemné a násilného vraha mladých dívek, jenž nejprve své oběti utlumí sedativy a nakonec je nechá umřít dlouhou a bolestivou smrtí. Kim má jen krátký čas, než se najdou další a další těla mrtvých dívek.
Nyní stojí před  důležitou otázkou PROČ ONY?
Add a comment...

Post has attachment
Americký autor John Searles je zpět a tentokrát se svoji novinkou Zvláštní, ale pravdivé. Lépe bych ani já sama nedokázala popsat své pocity, po přečtení této knihy.

Ronnie zemřel ve svých osmnácti letech během strašlivé autonehody. Od té doby uplynulo pět let a vše se změnilo, až na jeho pokoj. Ten stále zůstal tak, jak ho Ronnie naposledy opustil. Jeho matka i po pěti nedokáže vstoupit do této místnosti a utápí svůj žal v jídle. Jednoho se před jejich dveřmi objeví jeho bývalá přítelkyně a tvrdí, že s ním čeká dítě. Jak se k této nesmyslné situace dokáže postavit celá rodina?
Add a comment...

Post has attachment
V pořadí již třetí díl s Erikou Fosterovou nám opět přináší nakladatelství GRADA. Autor, Robert Bryndza, přichází s novinkou nazvanou Temné hlubiny a Erika Fosterová doposavad nikdy nestála před tak těžkým případem starým přes dvacet let. Nalezené dětské tělo patří teprve sedmileté Jessice Collinsové, která se ztratila cestou z domu na narozeninovou oslavu své kamarádky. Po jejím ztracení neměl nikdo tušení, že je její tělíčko pohřbené v nedalekém lomu. Kdo stojí za vraždou malého nevinného děvčátka?

http://bilbovy-knihy.blogspot.cz/2017/12/co-se-ukryva-v-tmavych-hlubinach-jezera.html
Add a comment...

Post has attachment
Anotace knihy Krycí jméno E219 slibuje opravdovou a napínavou jízdu plnou Nakažených jedinců všude kolem nás. Jak si dokáže poradit bývalý vězeň v prostředí tak nebezpečném, kde spánek znamená jasnou smrt?

http://bilbovy-knihy.blogspot.cz/2017/12/stejne-umres-tak-co-resis-terry-shaft.html
Add a comment...

Post has attachment
První díl z plánované trilogie je tu! Yrsa vložila do novinky s výstižným názvem DNA doslova celou duši. Nechybí mistrná zápletka, napětí i manipulace se čtenářem.

Policista Huldar stojí před nelehkým úkolem. Brutálním způsobem byla zavražděna mladá žena, jenž na první pohled nemá žádné osobní problémy. Fungující manželství, přátelé kolem sebe i hodné děti. Jediné vodítko je svědectví křehké teprve sedmileté dcery zavražděné. Huldar se bojí toho nejhorší. Že vrah již brzy opět udeří...

http://bilbovy-knihy.blogspot.cz/2017/11/vse-zalezi-na-nasem-dna-yrsa.html
Add a comment...

Post has attachment
Dvouměsíční shrnutí v podobě GIFŮ je zpět. Tentokrát se podíváme na přečtené knihy za měsíc ČERVENEC a SRPEN. Moje reakce na knihy se dozvíte prostřednictvím známé kreslené žluté rodinky. Už víte o koho jde? Pokud ano, tak se pojďte podívat, jaké knihy se mi minulé měsíce líbily a naopak, které mě zklamaly.

http://bilbovy-knihy.blogspot.cz/2017/08/tematicke-shrnuti-za-cervenec-srpen.html
Add a comment...

Post has attachment
Velice netradiční severská krimi o hledání nikdy nepoznané minulosti. Jak to ovšem bývá, hledáním se mnohdy může otevřít Pandořina skříňka, jenž vypustí mezi lidi zlo. Tajemství se již nestává tajemstvím a je jen na člověku samotném, jak si s tím poradí...

http://bilbovy-knihy.blogspot.cz/2017/08/netradicni-severska-cetba-aneb-stiraci.html
Add a comment...

Post has attachment
Poměrně úzká knížečka v sobě ukrývá 224 stráněk rozdělených do 11krimi povídek, které se mohli stát i právě vám. Jde o povídky obsahující nevěru rodinné zvraty, touhu po bohatství a mnohé další co vás jen napadne. Sháníte-li knihu k vodě na poslední chvíli, možná bude pro Vás Zlo jako alibi ideální volbou.
Add a comment...

Post has attachment
Poměrně známý americký scénárista a nyní již i spisovatel S. Craig Zahler vydává svoji první knihu pod názvem Špinavý kšefty na North Ganson Street. Novinka nakladatelství Mystery Press právě teď dostává krom knižní podoby také podobu filmovou, ve které se projeví herecký um oscarového herce Leonarda DiCapria. Detektiv Jules Bettinger není žádný svatoušek, ale v porovnání s chováním policistů v zchátralém městě Victory je to opravdu slabý odvar kávy. Tam je naneštěstí detektiv po jedné tragédií odvolán a se svým novým surovým parťákem musí přijít na to, kdo z toho mrazivého severu se rozhodl pro vyvraždění všech policistů dříve, než se jejich životy ocitnou ve smrtelném nebezpečí

http://bilbovy-knihy.blogspot.cz/2017/08/spinavy-ksefty-na-north-ganson-street-s.html
Add a comment...

Post has attachment
Steve Robinson je zpět a přináší nám třetí díl s oblíbeným genealogem Jeffersonem Taytem. Díky němu se přeneseme do staré dobré Anglie, kde se bude muset Jefferson podívat na případ svého zesnulého blízkého přítele Marcuse. V pokračování s názvem Poslední anglická královna ohrožuje na životě nejen samotného Tayta ale rovnou celou britskou monarchii. Vše se točí okolo královny Anny a období nového zákona o nástupnictví na trůn. Podaří se Jeffersonvi a jeho krásné kolegyni Jean zachránit současnou královnu?

Historií překypující díl je tu!

http://bilbovy-knihy.blogspot.cz/2017/08/jaka-je-prava-historie-dnesni-anglie.html
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded