Profile cover photo
Profile photo
Kemal Demir
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
2016-2017 umre sezonu fiyatlarımız açıklanmıştır. erken kayıt indirimlerinden yararlanmak için www.ilimturizm.com.tr adresinden veya 0212 532 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Post has attachment
ilimname.com açıldı

ilim adına her şeyi bulabileceğiniz ilimname.com adresimiz siz kullanıcılarımızın hizmetindedir.

Post has attachment
ümre fiyat listesi
için www.ilimturizm.com.tr adresinden, hem ekonomik umre turları hemde 5 yıldız umre turları kategorisinden fiyatları ve tur programlarını kontrol edebilirsiniz. Ekonomik umre turlarındaki iddiamızı korumaktayız. Özellikle sabiha gökçen havalimanından kalkan turlarımız için , anadolu yakasında oturan yolcularımız için kaçırılmayacak bir fırsatlar sunmaktayız. Ulaşım ve ekonomik fiyat açısından en iddialı turları sunmaktan onur duyuyoruz. Herkes umreye...

Post has attachment

Post has attachment
Kabe'deki kaza ile ilgili bir çok medyada ve platformda farklı görüşler yer alıyor. Kazanın sebebi, birileri tarafından mı işlendiği 11 eylüle denk gelmesi gibi sorularla insanların kafasını karıştırabilecek görüş ve fikirler çokça dolaşmaya başladı bile. Farklı komplo teorileri ve bir çok düşünce yer almaya başladı. Acaba bu kazadan sonra Mekke'ye gidişler azalır mı diye sorular bile sorulmaya başlamışken o topraklardaki kişilere bu sorular yöneltildiğinde bu tarz endişe taşımadıklarını görmekteyiz. Özellikle umre kayıtlarının ve umre tur programları için yapılan başvurularda hiç bir azalma yokken umre fiyatları ile ilgilide artış olmasına rağmen umre turlarındaki talep azalmadığı ve bu kazadan dolayı herhangi bir fikir değişikliği olmadığını görmekteyiz. 

Post has attachment
umre turları başlıyor...

aralık 2015 te yeni sezon umre turlarının kayıtları alınmaya başlandı.

hac kayıtları sona erdi ve hacı adayları kutsal yolculuğa çıkmaya başladı. Umre sezonu 2015 yılının aralık ayında başlıyor. Ekonomik umre tur programını açıklayan acentalar erken kayıtlarını şimdiden toplamaya başladı. Umre turları için http://ilimturizm.com.tr/umre-turlari adresinden yeni sezon umre turları hakkında bilgi alabilirsiniz

Post has attachment
2015/ 2016 Umre sezonu yaklaşırken,Dolar ve Euro'da ki artış Umre tur fiyatlarının Türk lirası maliyetlerinin artmasına, dolayısıyla bir talep azalmasına sebep olabilir.
Geçen sezon Euro'daki düşüş dolayısıyla zarar eden Acentalar,Bu sene Dolar fiyatı açıklamayı planlamıştı.Bu seneki sürpriz artış Umre talebinin azalmasına etki ederek Acentaları yine zor durumda bırakabilir.Umreye gitmeye niyet eden Müslümanlar artan maliyet dolayısıyla planlarını erteleyebilir.Bu aynı zamanda Ekonomik Umre turlarındaki rekabeti arttırarak daha iyi fiyatların çıkmasını sağlayabilir.

Post has attachment
Ramazan Umre

Umre turlarının en başında gelen Ramazan Umre turu Müslümanların en çok tercih etmek istedikleri umre turlarının başında geliyor. Ramazan Umre hakkındaki hadisten yolu çıkılarak Ramazan Ayında Umre yapanın Efendimiz ile yapılmış bir umre gibidir hadisi Müslümanların Ramazan ayında umreye gitmeye teşvik ediyor. Ramazan umre turlarında özellikle bu yıllarda yaz mevsimine denk geldiği için meşakkatli bir umre oluyor. Özellikle yaşlılar için sıcakta tutulan oruç ve Sudi Arabistan'ın kavurucu sıcak iklimi umre turlarını zor kılıyor.

Post has attachment
Flynas filosunda bulunan 27 uçağıyla Sudi Arabistan dışında 26 farklı noktaya uçan , haftada 950 uçus yapan  2007 de kurulmuş Suudi Arabistanın yüksek değere sahip düşük maliyetli Havayoludur.

Türkiye sahasında İstanbul, Antakya, Adana bölgelerinde daha çok Umre turları kapsamında uçuşlarını koordine eden ve ağırlıkta ekonomik umre tur düzenleyen umre tur şirketleri ile çalışan ekonomik sınıfta iddialı bir havayolu firmasıdır.

Post has attachment
THY ; Türkiye , Avrupa ve Dünya çapında başarıları ayrıyeten almış olduğu ödülleriyle ülkemizin ve milletimizin adeta gurur kaynağı olmuştur. Dünyanın en çok ülkesine uçuş yapan hayayolu firmamız , Sudi Arabistan'da tarifeli seferlerini düzenli olarak yapmaktadır. Bunların başında tabiki umre turları için planlanan uçuşları gelmektedir. Her geçen gün artan umre turları talepleri havayolumuzunda Sudi. Arabistan'da bir arayışa sokmuş ve özellikle ekonomik umre turları için Yenbu uçuşlarını umre misafirlerinin hizmetine sunmuştur. Her ne kadar umre uçuşlarında özellikle de sömestr ve ramazan umre turları uçuşlarında yüksek fiyat politikası uygulayan firma olsada, kalitesiyle umre turlarının en çok yolcu taşıyan firması olma özelliğini kaybetmemektedir.
Wait while more posts are being loaded