Profile cover photo
Profile photo
Unigoods. Kompresory śrubowe, filtry i osuszacze sprężonego powietrza
About
Posts

Post has attachment
Swoją działalność rozpoczęliśmy już 1991 roku, zdobywając od tej pory bogate doświadczenie i wiedzę na temat sprzętu, który oferujemy. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty lub działalności, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Unigoods. Jesteśmy przekonani, iż wspólnie uda nam się znaleźć najlepsze dla Państwa rozwiązanie: http://www.unigoods.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby instalacja sprężonego powietrza działała prawidłowo, bez zakłóceń, konieczne jest uzdatnianie medium roboczego. Filtry i osuszacze powietrza, to elementy, które pozwalają wyeliminować wszelkie zanieczyszczenia oraz wodę, powstałą przy skraplaniu się pary wodnej. Jeśli są Państwo zainteresowani powyższym tematem, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami: http://www.unigoods.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe UNIGOODS – Kryńscy i Wspólnicy zlokalizowane jest w Stargardzie Szczecińskim, przy ulicy Henryka Wieniawskiego 16/18. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Wszelkie dane teleadresowe zamieściliśmy na naszej stronie. Pozostajemy do Państwa dyspozycji: http://www.unigoods.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok wysokiej jakości instalacji sprężonego powietrza, oferujemy Państwu również sprawdzone części i akcesoria do nich. Stały dostęp do filtrów powietrza, kompresorów tłokowych czy mat filtracyjnych sprawdzi się przy awarii lub niepoprawnej pracy instalacji. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą tych produktów na naszej stornie internetowej: http://www.unigoods.com.pl/produkty/czesci-i-akcesoria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy Państwa do kontaktowania się z pracownikami Unigoods. Zapewniamy pełen profesjonalizm obsługi Klienta, także w ramach fachowego doradztwa i konsultacji technicznej, dotyczącej systemów sprężonego powietrza. Nasze dane teleadresowe znajdują się na stronie: http://www.unigoods.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W trosce o zadowolenie naszych Klientów ze współpracy z naszą firmą, dbamy także o estetykę sprzedawanych przez nas produktów. Do Państwa wyboru pozostaje nie tylko dobór np. odpowiedniego zbiornika powietrza, lecz również adekwatnej do Państwa potrzeb kolorystyki i wzornictwa: http://www.unigoods.com.pl/produkty/magazynowanie-powietrza/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyprzedaż osuszaczy sprężonego powietrza i innych urządzeń używanych, posiadających gwarancję, to niezwykle atrakcyjna cenowo oferta. Warto pozostać na bieżąco z naszą ofertą specjalną, gdyż oferujemy wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości produkty firmy Ceccato: http://www.unigoods.com.pl/produkty/uzywane/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Armatura i osprzęt także stanowią istotny element systemów sprężonego powietrza. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości, sprawdzone w użytkowaniu elementy takie, jak manometry, kurki manometryczne, elektrozawory do kompresorów i sprężarek, elektroniczne spusty kondensatu i wiele innych. Na stronie Unigoods przedstawiliśmy pełną ofertę tego typu produktów: http://www.unigoods.com.pl/produkty/magazynowanie-powietrza/armatura-i-osprzet/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z wielu typów oferowanych przez nas sprężarek, są sprężarki śrubowe. Niezwykle wytrzymałe na przeciążenia, wykazujące się ciągłością pracy przy stałym ciśnieniu, a także bardzo ciche w działaniu stanowią doskonałą alternatywę dla kompresorów tłokowych: http://www.unigoods.com.pl/produkty/sprezarki-srubowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie witamy na oficjalnym profilu Google+ Unigoods – Instalacje Sprężonego Powietrza. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych kompresorów powietrza, oryginalnych części, a także kompleksowym serwisem tego typu sprzętu. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą na stronie: http://www.unigoods.com.pl/o-firmie/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded