Profile cover photo
Profile photo
Mehmet Aydalga
1,618 followers
1,618 followers
About
Mehmet's interests
View all
Mehmet's posts

Post has attachment
Sign and send......................!

Post has attachment
Breath, at Great Turkiye...

Post has attachment

Post has attachment
Bugün, son görevimizi yaparken Burhaniye Yiğidimizin ardından, adeta yürüyen dev bir Burhaniye vardı, tek yürekle çarpan, aynı solukla soluyan... Şehitlerin Cennet Mekanına uğurlandı Kahramanımız, inanıyoruz inşallah... Umuyoruz onlar gittikleri alemlerden, ardında yürüyenlere, ailelerine..., ışıklar sızdıran birer cennet kapısı ya da bu yolda rehberlerimiz olurlar inşallah....

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
ADALAR..; TURİZM YATIRIMLARINDA HER ZAMAN ÖNCELİKLİ TERCİHLER LİSTESİNDE....

Post has attachment
Have you any investor, who wants to invest in Turkey on Health Tourism with our prepared project?

Post has attachment
Miti............................

Post has attachment
https://docs.google.com/presentation/d/1G3MIGBwe0Tx9Hbv8vCoOFWKAxdojMIMwvdiB0Tz1Ssg/edit?usp=sharing

Projemiz; astım, kalp ve damar problemi, romatizma, alerjik, cilt, eklem ve kas hastalıkları düşünülerek tasarlanmıştır. Projenin günümüzün gelişen wellness sektörü detaylı incelerek planlanmıştır. Gelişen dünya da medikal teknolojilerin iletişim araçları ile ulaşılabilirliği öngörülerek hazırlanmıştır.

Proje için seçilen yer yeryüzünün oksijen deposu olarak gösterilen Kaz Dağlarının eteklerinde yer almasını. Kazdağları'ndaki oksijen miktarının, Alpler'dekinden daha fazla olduğu bir gerçektir , çünkü; İda Dağı"nın, matematiksel olarak daha güney enlemlerde olması güneşin yeşillerde yaptığı fotosentez olayı daha fazladır dolayısıyla oksijen üretimi çoktur.

Bölgenin tarihi dokusunu görmek, kültürel zenginliklerini, vitamin yönünden zeytin bitki dokusu sağlık ihtiyaçları olan insanların, tüm gereksinimlerinin karşılayacak nitelikte olması projenin temel gerekçelerini oluşturmakta.

Wait while more posts are being loaded