Profile cover photo
Profile photo
Paulina Ch.
390 followers
390 followers
About
Paulina's posts

Post has attachment
Wydaje mi się, że temat bardzo, ale to bardzo na czasie! Tak więc zapraszam :)

#marketing #jeślipodtympostembędzie #przemyślenia #zróbzsiebieidiotę 

Post has attachment
"Piszę jako kobieta, która dzięki swojemu mężczyźnie jest coraz bardziej świadoma dbania o bezpieczeństwo swoich danych, ale także coraz bardziej świadoma tego, że narzędzia, z których korzystam, mają być przede wszystkim funkcjonalne a niekoniecznie „ładne”.

Mimo wszystko moje user experience nazwałabym user experience laika, aniżeli eksperta w dziedzinie i tak proszę potraktować ten tekst – trochę na zasadzie „dałem swojej kobiecie sprzęt, którego nie wykorzysta w 100% w taki sposób, w jaki mógłby być wykorzystany, ale jest na tyle świadomym użytkownikiem, że wiem, że wiele zrozumie i wiele z tego doświadczenia wyciągnie” – powiedziałby mężczyzna Wredotka ;-)

Stąd właśnie ten tekst."

#SailFish #SailFishOS #Jolla #JollaPhone #Intex #IntexAquaFish #smartphone #phone #telefon #smartfon #opinia #opinion #meego #maemo #linux #nerd #review #unboxing #telephone #nokiaPost has attachment
Pamiętacie, że ja jeszcze żyję, funkcjonuję i piszę? Dzisiaj podrzucam link do kolejnej części relacji z Hiszpanii. Jeżeli ktoś nie czytał/ oglądał od początku to pod koniec wpisu są wszystkie odnośniki do poprzednich tekstów:
https://wredotek.pl/albaicin/

Post has attachment
Znajomy napisał bardzo fajny tekst z jego pierwszej wizyty na strzelnicy. Hmmm... sama mam trochę ciągoty do broni i chętnie bym na taką strzelnicę skoczyła i postrzelała do celu.

Byliście kiedyś? Próbowaliście? Macie ochotę?

Post has attachment

Post has attachment
A książki lubią? Jak lubią to niech wchodzą, czytają i komentują! :)

Post has attachment
Dzisiejsza świeżynka. Zapraszam! :)

Post has attachment
Troszkę literatury, kolorowanka i magazyny językowe! :)

Post has attachment
Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Kota! :)
#‎przybijpiatkekocie‬ ‪

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded