Profile cover photo
Profile photo
Lawendowy Gaj Szczecin
Usługi ogrodnicze Szczecin. Projektowanie ogrodów Szczecin i ogrodnictwo w Szczecinie.
Usługi ogrodnicze Szczecin. Projektowanie ogrodów Szczecin i ogrodnictwo w Szczecinie.
About
Posts

Post has attachment
Usługi ogrodnicze Szczecin

Montaż architektury ogrodowej

Nasza firma Lawendowy Gaj w swojej ofercie posiada usługę dotyczącą montażu elementów architektonicznych w ogrodzie. W zależności od potrzeb Klientów możemy zaoferować takie elementy jak: altany, wiaty, zadaszenia, oświetlenie, elementy wypoczynku, grille i wędzarnie, ścieżki, schody, ogrodzenia i wiele więcej. Nasze elementy architektury ogrodowej okażą się komfortowe i przydatne, w każdym ogrodzie. Polecamy zapoznać się z ofertą i skorzystać z usługi.

Add a comment...

Post has attachment
Usługi ogrodnicze Szczecin

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg prac polegających na przygotowywaniu terenu. Możemy podjąć się usuwania darni, wykonać badania gruntu, zająć się niwelacją terenu oraz zagospodarować ogród. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu wszelkie prace są solidnie wykonane i zawsze terminowe. Nasi pracownicy to wykwalifikowany zespół ogrodników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

Add a comment...

Post has attachment
Ogrodnik Szczecin

Stylizacje ogrodowe

Nasza firma Lawendowy Gaj specjalizuje się w projektowaniu ogrodów. Wyróżniamy ogrody:
• W stylu pustynnym
• W stylu wiejskim
• W stylu angielskim
• W stylu nowoczesnym
Jeżeli chcielibyście poznać specyfikę wymienionych stylizacji ogrodowych, to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub kontakt mailowy czy telefoniczny z naszą firmą. Polecamy nasze usługi.

Add a comment...

Post has attachment
Ogrodnik Szczecin

Zakładamy i pielęgnujemy ogrody.

Podejmujemy się sporządzania projektów ogrodów przydomowych od podstaw. Bazując na Państwa wytycznych przygotujemy atrakcyjny plan ogrodu. Jeżeli nie posiadacie Państwo własnej wizji, jak ogród wyglądać powinien, to po obejrzeniu terenu zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Ogród taki będzie i funkcjonalny i estetyczny. Jesteśmy doświadczonym zespołem ogrodników. Znamy się na tym czym się zajmujemy. Polecamy nasze usługi.
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma Lawendowy Gaj oferuje prace związane z przygotowaniem terenu, pod który będzie można projektować i zakładać ogród. Profesjonalnie przygotujemy glebę, oczyścimy teren, dokonamy przekopania i wyrównania, zajmiemy się odpowiednim nawożeniem, zasiejemy trawę, słowem wszystko to co potrzebne jest do założenia wymarzonego ogrodu. To i wiele więcej usług ogrodniczych znajdziecie Państwo w naszym katalogu usług. Polecamy się.

Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli macie Państwo problem z uciążliwie rosnącymi gałęziami drzew i krzewów to możemy podjąć się ich przycięcia. Wycinamy gałęzie suche, chore i nadłamane, usuwamy gałęzie, które kolidują z budynkami lub innymi obiektami, a także pozbywamy się tych gałęzi, które utrudniają dopływ światła. Posiadamy profesjonalny i nowoczesny sprzęt, dzięki któremu nasze prace są szybkie, sprawne i bezpieczne.

Add a comment...

Post has attachment
Lawendowy Gaj oferuje w pełni profesjonalne usługi dotyczące zakładania i pielęgnowania ogrodów. Wyróżniamy następujące style, zgodnie z którymi możemy zaprojektować Wasz ogród. Może to być ogród nowoczesny, ogród w stylu angielskim, ogród w stylu wiejskim i ogród w stylu pustyni. Zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez naszą firmę oferty.
Add a comment...

Post has attachment
Wysokiej klasy usługi ogrodnicze dla Klientów ze Szczecina i okolic. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele czynności jak na przykład zakładanie i pielęgnacja ogrodów, przycinanie drzew i żywopłotów, zakładanie i pielęgnacja trawników, montaż systemów nawadniających, ochrona przed szkodnikami, zagospodarowanie zieli w przestrzeni publicznej, usługi z użyciem masz oraz wiele więcej. Zajmujemy się również usuwaniem darni, badaniami gruntu, niwelacją terenu oraz zagospodarowaniem ogrodu. Wszystkie prace jakie wykonujemy wyróżnia wysoka staranność. Zapraszamy do naszej bogatej oferty.

Add a comment...
Wait while more posts are being loaded