Profile cover photo
Profile photo
Andrzej Subocz
1,726 followers
1,726 followers
About
Posts

Przyglądam się linkom w GWT prowadzącym do mojej witryny i widzę, że pokazywane są podstrony, które na dzień dzisiejszy nie istnieją lub też wcale nie ma na nich linka do mojej strony.
 
Czy waszym zdaniem coś z tym powinienem zrobić? Dodać te podstrony do Disavow Tools? Czy może nic nie robić, bo skoro linków na nich faktycznie nie ma, to Google wkrótce to zaktualizuje w GWT? Jest takich wyników na tyle dużo, że skutecznie utrudniają analizę profilu linków.

Blog na WP. Zajawki kilku wpisów na stronie głównej, gdzie do całości posta linkuje tytuł i "read more". Dawać nofollow dla "read more"? Da to choćby minimalną korzyść? A może wręcz przeciwnie po ostatnich zmianach, gdzie liczą się "naturalne" anchory? :)

Mam w GWT podwójnie dodaną stronę z i bez www. Preferuję wersję bez www i tak mam zaznaczone w ustawieniach. Przekierowanie 301 mam w htaccess. Generalnie wszystko jest ok, tylko drażni mnie to wyświetlanie obu adresów na liście stron w GWT.  Czy powinienem/mogę bezkarnie wywalić jedną wersję strony z GWT?

Przetestowałbym ten #facebookhome, ale nadal nie jest u mnie dostępny w Google Play. Kto wie jakie gusła trzeba odprawić żeby się pojawił? Sprzęt mam kompatybilny.

Post has attachment
Terminatorek, wersja rozwojowa.

Post has shared content

Post has attachment
Fajna wizja. I wcale nie taka odległa.

Wreszcie aktualizacja OTA do 4.1 w Orange dla HOX'a. Wreszcie!

Post has attachment
Przy okazji weekendowego wypadu do Krakowa z +Aneta Subocz zahaczyliśmy o +MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie  No cóż... polecam :)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
10 Photos - View album

Post has shared content
Miałem prawie wszystkie, ah, nostalgia:)
Nie mogę wrzucić oryginalnego posta więc wrzucę od zera: imponujący projekt przeskładania starych Bajtków do PDF-ów, to nie są skany, to całe pismo złożone od początku (kilka numerów początkowych). Piękne.
Wait while more posts are being loaded