Profile cover photo
Profile photo
Bajeczne. Przedszkole. Język angielski, zajęcia artystyczne, rytmika
About
Posts

Post has attachment
Wady wymowy w najmłodszym wieku są zjawiskiem powszechnym. Dla każdego rodzica niezwykle ważne jest, aby pomagać swoim dzieciom w pokonywaniu wad wymowy. Współpracujemy z specjalistami w tym zakresie, dzięki czemu mamy pewność, że Państwa pociechy będą mogły się swobodnie komunikować. http://www.bajeczne-przedszkole.pl/index.php/zajecia/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poczucie rytmu i pozytywne emocje to czynniki, które bardzo korzystnie wpływają na umiejętność zachowania się wśród rówieśników. Zajęcia z tańca są doskonałą metodą kształtowania pozytywnej postawy społecznej. Nasi podopieczni biorą w nich udział pod okiem czujnych wychowawców. Zapraszamy do kontaktu z nami. http://www.bajeczne-przedszkole.pl/index.php/przykladowa-strona/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W dzisiejszych czasach bardzo często zapominamy o odpowiednim rozwoju fizycznym naszych dzieci. Jest on niezmiernie ważny dla ich poprawnego funkcjonowania, nie tylko w najmłodszym wieku, ale również w dorosłym życiu. W naszym przedszkolu prowadzimy zajęcia z gimnastyki. Realizujemy profesjonalny program wychowania. http://www.bajeczne-przedszkole.pl/index.php/zajecia/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym „Bajecznym Przedszkolu” starannie dbamy o rozwój naszych podopiecznych. Zapewniamy rozwój najmłodszych poprzez aktywną naukę języka angielskiego oraz zajęcia z rytmiki. Gry i zabawy dydaktyczne to doskonałe rozwiązanie dla każdego dziecka. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://www.bajeczne-przedszkole.pl/index.php/zajecia/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi Wychowankowie po zakończeniu edukacji przedszkolnej będą ludźmi kreatywnymi o szerokich zainteresowaniach, o różnorodnych umiejętnościach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.bajeczne-przedszkole.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Badania losów naszych absolwentów pozwalają nam na zbieranie informacji . Wiemy, iż odnoszą duże sukcesy w szkole. Te zaskakująco wysokie wyniki osiągamy dzięki stawianiu na jakość przeprowadzanych zajęć przez odpowiednio wykwalifikowaną kadrę, wypracowanym standardom ale przede wszystkim indywidualnemu podejściu do każdego dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.bajeczne-przedszkole.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze przedszkole i wykwalifikowana kadra stawiają nacisk na ogromny rozwój Państwa Pociech, dostosowany odpowiednio do ich wieku oraz możliwości rozwojowych. Zależy nam, by Dziecko czas spędzony z nami zapamiętało jako okres pełen radości i śmiechu. Skupiamy się na pobudzaniu wyobraźni, twórczego myślenia i kreatywności Dzieci, chcąc dać im w ten sposób narzędzia, które w przyszłości ułatwią im naukę w szkole oraz nauczą samodzielnie rozwiązywać wiele dziecięcych problemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.bajeczne-przedszkole.pl/index.php/rekrutacja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym przedszkolu staramy się, by rozwój dziecka był jak najbardziej wszechstronny. Kładziemy szczególny nacisk na rozwijanie uzdolnień muzycznych, językowych oraz ruchowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.bajeczne-przedszkole.pl/index.php/rekrutacja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gimnastyka dla dzieci to wspaniałe zajęcia, które kształtują sylwetkę, grację i elegancję ruchu! Łączą w sobie ćwiczenia ogólnorozwojowe, które mają na celu podnoszenie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Wszechstronnie rozwijają wytrzymałość, zręczność oraz orientację przestrzenną. Pozytywnie wpływają na wzrost i rozwój, kształtując osobowość, odpowiedzialność oraz umiejętność współdziałania w grupie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.bajeczne-przedszkole.pl/index.php/zajecia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rytmika to metoda wychowania muzycznego stworzona przez E.Jaques-Dalcroze`a. Istotą zajęć jest odtwarzanie przebiegu muzycznego za pomocą ruchów ciała, ale jest to również taniec, śpiew, gra na instrumentach, improwizacja ruchowa oraz instrumentalna. Metoda ta poprzez ruch, spiew i tworzenie realizuje cele wychowania ogólnego, oparte na zrozumieniu tkwiącej w dziecku potrzeby ruchu i aktywności – wychowuje człowieka nie tylko wrażliwego na sztukę, ale samodzielnego, inteligentnego, aktywnego, sprawnego fizycznie, przyszłego odbiorcę muzyki, a często jej wykonawcę i twórcę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.bajeczne-przedszkole.pl/index.php/zajecia/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded