Profile

Cover photo
Zlecenia i przetargi dla Firm Obejma.pl
10 followers|93,701 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Moduł przetargów w Obejma.pl sprawdź przez 21 dni za darmo
 ·  Translate
1
Add a comment...

Zlecenia i przetargi dla Firm Obejma.pl has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
 
Po dwóch latach prężnie rozwijającego się serwisu Obejma.pl wprowadziliśmy szereg zmian w funkcjonalności oraz nową grafikę. Dodatkowo przyspieszyliśmy proces dodawania zleceń budowlanych, teraz nawet bez logowania możesz dodać nowe zlecenie.

Nowymi funkcjami w serwisie Obejma.pl są:

System ocen i komentarzy wystawianych dla firm budowlanych zarejestrowanych w serwisie. Oceny i komentarze widoczne są dla każdego użytkownika przeglądającego serwis. System opinii pomagał będzie w wyborze rzetelnej firmy budowlanej. Opinia o firmie będzie widoczna w katalogu firm, katalogu ofert, oraz po odsłonięciu zlecenia pod nim.

Wyróżnienie wizytówki firmy - dla firm które chcą być dobrze widoczne w katalogu, firmy te są podświetlone na inny kolor oraz pojawiają się powyżej wizytówek standardowych firm, tym samym są dużo bardziej zauważalne dla klientów.

Wyróżnienie ofert firmowych - tak samo jak wizytówka firmy oferta jest podświetlona na inny kolor i widoczna powyżej ofert standardowych.

Dodatkowa ilość ofert firmowych - wyczerpał się limit 5 ofert firmowych żaden problem, istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ofert.

A to jeszcze nie wszystko, w dalszym ciągu pracujemy nad rozwojem Obejmy i już niedługo nowa funkcja skierowana do firm.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Serwis Obejma.pl wystartował !

Zarejestruj się i dodawaj zapytania ofertowe a firmy same zaoferują Ci swoje usługi i towary. Ponadto firmy mogą pokazać swoje oferty i wypromować się pokazując swój profil w katalogu firm.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Zleć budowę i remont. Zlecenia i przetargi dla firm
Introduction
Bezpłatnie dodaj zlecenia budowlane i wybierz najlepszą ofertę firmy, darmowy katalog firm i ofert budowlanych, usługi budowlane firm. Zlecenia od firm i osób prywatnych

Dla firm udostępniamy zlecenia i przetargi budowlane - sprawdź bezpłatnie przez 21 dni
Contact Information
Contact info
Email