Profile cover photo
Profile photo
Centrum Informacji o Leku
16 followers -
Kompleksowa informacja o lekach
Kompleksowa informacja o lekach

16 followers
About
Posts

Post has attachment
Styczniowy wykaz leków refundowanych oraz ich tańszych odpowiedników

w związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2013 r. nowej listy leków refundowanych, uprzejmie informujemy, że użytkownicy serwisu Centrum Informacji o Leku mogą już korzystać z zaktualizowanej wyszukiwarki leków refundowanych i ich tańszych odpowiedników na stronie 
www.leki-informacje.pl/leki_refundowane.html

Przypominamy, że lista leków refundowanych w naszej wyszukiwarce jest aktualizowana wraz z każdym nowym obwieszczeniem MZ.

Życzymy Państwu Szczęśliwego Nowego Roku!

Zespół Centrum Informacji o Leku
Add a comment...

Post has attachment
Nowa lista leków refundowanych w wyszukiwarce na stronach Centrum Informacji o Leku

W związku z wejściem w życie z dniem 1 listopada 2012 r. nowej listy leków refundowanych, Centrum Informacji o Leku zaktualizowało wyszukiwarkę leków refundowanych na stronie www.leki-informacje.pl/leki_refundowane.html
Add a comment...

Post has attachment
Uprzejmie informujemy, że ukazał się kolejny numer Biuletynu o lekach dla pacjentów. Tym razem jest to wydanie specjalne biuletynu, w całości poświęcone serwisowi Centrum Informacji o Leku. Liczymy, że ten krótki przewodnik pozwoli Państwu na lepsze poznanie serwisu i ułatwi nawigowanie po jego zasobach.

Biuletyn o Lekach dla Pacjentów nr 4
http://leki-informacje.pl/jamnik/img/galeriaplikow/5/Biuletynnr4.pdf
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo, na stronach serwisu uruchomiliśmy prostą, a zarazem funkcjonalną i przejrzystą wyszukiwarkę leków refundowanych wraz z ich tańszymi odpowiednikami. Wyszukiwarka została zaprojektowana przez farmaceutów i przetestowana w praktyce aptecznej oraz lekarskiej pod kątem użyteczności przy wypisywaniu i realizacji recept na leki refundowane.
Więcej na:
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded