Profile cover photo
Profile photo
Myindustry
116 followers -
Business Marketing HRM Advertising Management Industry
Business Marketing HRM Advertising Management Industry

116 followers
About
Posts

Post has attachment
هکرها، 1 میلیارد دلار ارز دیجیتال به جیب زدند - با توجه به گزارش های منتشر شده، مشخص گردید که هکرها و مجرمان سایبری موفق شده اند در ۹ ماهه آغازین سال جاری ۲۰۱۸ میلادی 1 میلیارد دلار ارز رمزنگاری شده به سرقت ببرند.
Add a comment...

Post has attachment
پاسخ مفصل دکتر نیلی به انتقالات - یکی از زیانبارترین اتفاقات اقتصادکلان که صدمات بلندمدت و فراگیری به بار می‌آورد، جهش‌های بزرگ نرخ ارز است. نقش بزرگ تخریبی این جهش ها، برهم زدن ثبات اقتصاد کلان و تحمیل عدم قطعیت به اقتصاد است. ابعاد بزرگ این آثار زیانبار باعث شده است که بخش بزرگی از ادبیات علم اقتصاد کلان به چگونگی جلوگیری از این نوسانات اختصاص پیدا کند. بر این اساس، جلوگیری از جهش‌های ناخواسته، در گرو اصلاح تدریجی و ملایم نرخ ارز است؛ البته در چارچوب یک برنامه اقتصاد کلانِ «معتبرِ» کاهش ق...
Add a comment...

Post has attachment
اینفوگرافیک: نگاهی مختصر به ساز و کار FATF - اتحادیه FATF دارای یک دستورالعمل ۴۰ ماده‌ ای می باشد که تممی جوانب مبارزه با پول‌ شویی را به خود اختصاص می دهد. از ابتدای شروع به فعالیت اتحادیه FATF، مشخص بود که کشورهای عضو این اتحادیه دارای سیستم‌ های مالی و قانونی متفاوت با یکدیگر هستند و قادر نمی باشند معیارهای یکسانی را به خود اختصاص دهند و برای مبارزه با پول‌ شویی از رفتار یکسانی پیروی نمایند؛ لذا، دستورالعمل اجرایی اتحادیه FATF به گونه ای نوشته شده‌ است که هم قابل اجرا توسط کلیه اعضا هست ...
Add a comment...

Post has attachment
جایزه نوبل اقتصاد 2018 از آنِ چه کسانی شد؟ - ویلیام نورد هاوس و پل ام رومر موفق شدند برای کار در خصوص تغییرات آب و هوا و نوآوری‌ های تکنولوژیکی و طراحی مدل هایی که به رشد اقتصادی پایدار در جهان کمک بزرگی می کند، با افتخار جایزه نوبل اقتصاد در سال 2018 را به خود اختصاص دهند.
Add a comment...

Post has attachment
قطعات خودرو؛ صدر نشین عمده ترین کالاهای وارداتی - قطعات خودرو جایگاه نخست در لیست عمده‌ترین اقلام وارداتی به کشور را به خود اختصاص دادند، با توجه به گزارشات شش ماهه گمرک جمهوری اسلامی کشور مشخص شد که بیشترین کالای وارداتی به ایران قطعات خودرو است که ارزشی معادل 978 میلیون دلار در این بازه زمانی را به خود اختصاص داده است.
Add a comment...

Post has attachment
احتمال کاهش قیمت مسکن تا 25 درصد در بهمن ماه - نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک از پایین آمدن قیمت مسکن تا ۲۵ درصد در بهمن‌ ماه سال جاری خبر داد و اظهار داشت که در صورت تثبیت نرخ ارز، این کاهش قیمت قطعی خواهد بود، وی همچنین اظهار داشت که معاملات مسکن در شهریور سال جاری ۴۵ درصد کاهش داشته است.
Add a comment...

Post has attachment
موفقیت چشم گیر ترامپ در کاهش نرخ بیکاری در آمریکا - دونالد ترامپ که از جمله جنجالی ترین رئیس جمهورهای تاریخ دولت آمریکا محسوب می شود، توانسته است همانطور که وعده داده بود نرخ بیکاری را در این کشور به طرز قابل توجهی کاهش دهد، نرخ بیکاری در ماه سپتامبر سال جاری در آمریکا به ۳.۷ درصد کاهش یافته است که کم‌ ترین میزان از دسامبر ۱۹۶۹ تا به امروز بوده است.
Add a comment...

Post has attachment
میزان ذخایر طلای خانگی در ایران چقدر است؟ - میزان ذخایر خانگی طلا در کشور با توجه به تغییر قیمت های رخ داده، به طور تقریبی معادل ۲۰۰ تن است که این رقم رو به افزایش نیز می باشد.
Add a comment...

Post has attachment
سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت به منفی 53.8 درصد رسید - سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت و معدن ایران در ۴ ماهه اول سال جاری، با روند کاهشی حائز اهمیت و قابل توجهی همراه بوده است.
Add a comment...

Post has attachment
آغاز همکاری شرکت رنو و شرکت مادر مرسدس بنز - آنطور که از خبرها مشخص است، گروه رنو - نیسان به هدف توسعه فناوری تولید باتری مخصوص وسایل نقلیه برقی و توسعه خودروهای خودران تصمیم گرفته است با شرکت آلمانی دایملر، مادر شرکت مرسدس بنز، همکاری کند. به نقل از اتونیوز،از آنجایی که خودروهای خودران این روزها از محبوبیت و استقبال بسیار زیادی از سوی شرکت‌ های تولیدکننده خودرو و علاوه بر آن غول‌ های تکنولوژی برخوردار شده‌ اند، اینطور به نظر می‌ رسد که گروه رنو – نیسان تصمیم دارد به هدف توسعه فناوری خودرو ...
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded