Profile cover photo
Profile photo
Tirana Real Estate
148 followers
148 followers
About
Posts

Post has attachment
Perfitoni nga Amnistia Fiskale !!
Rivleresoni pronen tuaj dhe perftoni 13% te diferences !!
Add a comment...

Post has attachment
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 Rr. Naim Frasheri, prane Mozaikut te Tiranes. Apartament 3+1+2WC+1Bll, me siperfaqe 143m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, me punime cilesore. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ka 4 AC. 
Cmimi 550 Euro/muaj.
Add a comment...

Post has attachment
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Nikolla Tupe, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 110m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, 2AC.
Cmimi 500 Euro/muaj.
Add a comment...

Post has attachment
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 105m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, i shtruar ne parket, 3 AC, parkim personal te perfshire ne cmim. Orientohet ne Jug-Perendim.
Cmimi 450 Euro/muaj.
Add a comment...

Post has attachment
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Fortuzi, prane Fakultetit te Shkencave te Natyres. Apartament 2+1+1WC+1Blk me siperfaqe 95m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1 AC. Orientohet ne Perendim. 
Cmimi 500 Euro/ muaj.
Add a comment...

Post has attachment
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Stadiumit Dinamo. Apartament 2+1+1WC+3Bll, me siperfaqe 100m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1 AC, orientohet ne Jug-Perendim. 
Cmimi 450 Euro/muaj.http://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/2153-japim-me-qera-apartament-2-1-ne-rr-sulejman-delvina-prane-stadiumit-dinamo.html?lang=sq
Add a comment...

Post has attachment
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok. Apartament 2+1+1WC+1Blk me siperfaqe 97m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ka system qendron kondicionimi. Orientohet ne Veri-Lindje. 
Cmimi 550 Euro/muaj.http://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1809-japim-me-qira-apartament-2-1-ne-rr-ismail-qemali-zona-bllok.html?lang=sq
Add a comment...

Post has attachment
Tirane, Japim me Qera Lokal ne Bulevardin Zhan Dark, prane Klinikes Iraniane. Lokal me siperfaqe 160m2+2WC, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe, eshte i pajisur me sistem aspirim– kondicionim.
Cmimi 1000 Euro/muaj.
Add a comment...

Post has attachment
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Nikolla Tupe, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+1Bll, me siperfaqe 110m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC, orientohet ne Jug-Perendim. 
Cmimi 500 Euro/muaj.
Add a comment...

Post has attachment
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, zona Bllok. Apartament 2+1+ 2WC+1Blk, me siperfaqe 136m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3AC, orientohet ne Lidje. 
Cmimi 800 Euro/muaj.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded