Profile

Cover photo
Barbara Urbańska
13 followers|72,896 views
AboutPostsPhotosVideosReviews

Stream

Barbara Urbańska

Shared publicly  - 
 
Świetny sklep
 ·  Translate
ul. Św. Marcin 49, (w podwórzu), 61-806 Poznań
1
Add a comment...

Barbara Urbańska changed her profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
Basic Information
Gender
Female
Public - a month ago
reviewed a month ago
Pobyt był bardzo przyjemny, wszędzie blisko. No i bardzo miły gospodarz! Polecam!
Public - 9 months ago
reviewed 9 months ago
Niestety nie polecam szkoły w zakresie kategorii A (motor). Zdarzają się tu rzeczy całkowicie nie do przyjęcia w innych szkołach. Zawsze 2, a czasami 3 motory na jazdę. Nikt tu nie patrzy co robisz, a w efekcie nabierasz błędnych nawyków, ponieważ "uczysz się sam". A kurs kosztuje 1300 zł~! Po reklamacji pierwszego instruktora (reklamowałąm go telefonicznie u właściciela szkoły - instruktor większość lekcji spędzał w garażu, poza tym powiedział mi wiele ciekawych rzeczy, jedną z nich było to, że na pewno nie umiem poruszać się po mieście - co widzi po twarzy -, dlatego na wszelki wypadek zabierze mnie tam tylko 4 razy po 20 minut). Wtedy przydzielono mi drugiego instruktora. Niestety było podobnie - dowiedziałam się, że - cytuję - kurs NIE służy NAUCE JAZDY, tylko ZDANIU EGZAMINU. Ponieważ najczęściej kursanci oblewają na ósemkach i slalomach, na ten manewr jest przewidziane około 10 godzin. Oczywiście nikt nie patrzy na kursantów kiedy te manewry wykonują ani nie sprzedaje im żadnych uwag co do pozycji ciała, toru jazdy. Jedyna rada polega na tym, że im dłużej to będziesz robił, tym będzie lepiej. Taki ZEN. Niestety tak wyglądają wszystkie ćwiczone elementy w tej szkole. Jedyna część, która przebiegła prawidłowo to 4 jazdy po mieście po około 40 minut-godzinę i nie mogę na to narzekać. Dodam tylko, że w momencie, kiedy ktoś jedzie na miasto, druga osoba zostaje sama na placu. Nie zmieniłam instruktora po raz drugi ponieważ uznałam, że to nie ma sensu. Poza tym chyba nie ma już 3 instruktora w Moto Arturze... Mam dużo żalu do prowadzących czy szefa firmy, bo nie robią sobie nic z uwag, że nie tak to powinno wyglądać, dlatego po prostu odradzę Państwu skorzystanie z tej szkoły. Niestety nie zdecydowałam się na rezygnację z kursu bo kiedy zorientowałam się, że nie tylko przez dwie pierwsze jazdy sam "oswajasz" się z motorem, tylko tak już po prostu będzie - uznałam, że nawet jeżeli w tym momencie isę wycofam, stracę większość zainwestowanych pieniędzy... A bardzo żałuję, bo dziś odbyłam dwugodzinną lekcję w innej poznańskiej szkole i w dwie godziny nauczyłam się więcej niż u Moto Artur przez 20 jazd... Tak więc w pierwszej kolejności polecam sprawdzenie innych szkół! Z tego co rozmawiałam z kolegami motocyklistami po kursach - w innych miejscach jest nie do pomyślenia, aby nikt nie patrzył nawet na to co robisz na kursie, czy aby w lekcji uczestniczyły 2-3 motory na raz. Nie słyszałam, aby takie praktyki miały miejsce w jakiejkolwiek innej szkole.
• • •
Public - a year ago
reviewed a year ago
10 reviews
Map
Map
Map
Zleciłam firmie test na ojcostwo. Jak było? Spotkałam się z profesjonalnym podejściem, działano dyskretnie, szybko i od razu do mnie zadzwonili jak tylko był wynik. Bardzo miła obsługa, a szczególnie pozdrawiam Pana Jakuba Śnieć : )
Public - a month ago
reviewed a month ago
Wyjątkowa atmosfera dzięki właścicielom... bardzo sympatyczni ludzie. No i do plaży faktycznie bardzo blisko - tak jak obiecywano mi przez telefon : ) Moje serce zdobył też kominek i kot, który przybłąkał się po sąsiedzku. Dziękuję za miły czas i pozdrawiam serdecznie!
Public - 9 months ago
reviewed 9 months ago
Smaczne jedzenie i bardzo sympatyczna obsługa cateringowa, widzę ich często w Poznaniu, polecam!
Public - a year ago
reviewed a year ago