Profile cover photo
Profile photo
Raf Poll. PHU,
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Czy picie tak zwanej "kranówki" jest bezpieczne? Podsyłamy Państwu artykuł, w którym szczegółowo wyjaśnia wszystkie aspekty z tym związane. Ponad to w artykule wymienione zostały wszystkie wady i zalety tego typu spożycia. 

Zapraszamy do lektury - http://m.onet.pl/styl-zycia/kobieta/zdrowie/zycie-i-zdrowie,rqmj25
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze dystrybutory wody są wyposażone w prefiltry montowane poza urządzeniem w celu wstępnej filtracji zanim woda dostanie się do dystrybutora. Do tego wykorzystujemy między innymi wkłady sedymentacyjne (mechaniczne), które przeznaczone są do usuwania z wody nierozpuszczonych w niej zanieczyszczeń. Doskonale sprawdzają się w usuwaniu z wody piasku, szlamu, mułu itp. Filtr z wkładem sedymentacyjnym stanowi z reguły pierwszy stopień uzdatniania wody. 

Info - http://www.aqua-logic.pl/technologia.html
Add a comment...

Post has attachment
Dziś, przedstawiamy Państwu wyjątkowy ekspres do kawy - Impressa XF 50

To idealny ekspres do użytku w małych biurach i instytucjach. Dzięki zastosowaniu dużego zbiornika o pojemności 3,2 litra i dużego ociekacza jest znacznie wydajniejszy. Impressa XF 50 jest bardzo prosty w obsłudze. Ekspres wykonany w czarnej wersji kolorystycznej przykuje uwagę każdego pracownika i gościa w biurze. Dodatkowo model ten wyposażony został w regulowany moduł naparzania (ilości dozowania kawy od 5-16 g), umożliwiający jednoczesne zaparzenie dwóch filiżanek kawy, chromowany dozownik kawy oraz dysza pary, 6 programowalnych poziomów mocy naparu oraz programowanie temperatury parzenia.

Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na - http://www.aqua-logic.pl/oferta-ekspresy.html
Add a comment...

Post has attachment
Dysponujemy bogatą ofertą wynajmu ekspresów do kawy na potrzeby małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Znajdą Państwo u nas profesjonalne i praktyczne ekspresy ciśnieniowe do kawy szwajcarskiej marki JURA oraz zestawy z najlepszą na rynku kawą marki LAVAZZA. Naszym zdaniem połączenie świetnej jakości ekspresu z pyszną i najlepszą jakościowo kawą to rozwiązanie dla ceniących dobro pracowników i klientów nowoczesnych firm.  

Więcej na naszej stronie internetowej - http://www.aqua-logic.pl/oferta-ekspresy.html
Add a comment...

Post has attachment
Rewolucja butelkowa trwa. Zanieczyszczenia powietrza, zużycie zasobów wodnych oraz rosnąca góra śmieci pozostają wspólnym, ekologiczno-społecznym problemem, a ich konsekwencje i koszty rozkładane są na wszystkich ludzi. Ostatnio przez świat przetoczyła się informacja o tym, że San Francisco zabroniło sprzedaży wody w plastikowych butelkach w miejscach publicznych. Niektórzy zdają już sobie sprawę, że przy dzisiejszej jakości wody kranowej butelki tracą sens, a błękitne tworzywo sztuczne wcale nie jest takie fajne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzieli Państwo, że… najlepiej jest wypijać około 8 szklanek wody dziennie? Wodę powinno pić się małymi łykami w niedużych ilościach, najlepiej 10 minut przed lub po jedzeniu. Odpowiednia ilość wody dostarczana do naszego organizmu to również ogromny plus dla osób stosujących dietę. Dzięki piciu wody znacznie zwiększa się szansa na zachowanie ładnej sylwetki i przeciwdziałanie nadwadze.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Osobom pracującym w trudnych warunkach termicznych (tj. wysoka temperatura) sugerujemy częste picie wód mineralnych średnio lub wysoko zmineralizowanych z znaczną zawartością chlorków i wodorowęglanów wapnia. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Plastikowe opakowania kojarzą nam się z wygodną, nowoczesną kuchnią. Nie zastanawiamy się nad nimi. Jeśli już czytamy informację zawartą na etykietach, to raczej tę dotyczącą składu żywności. Tymczasem powinniśmy także interesować się „składem” plastiku. Substancje chemiczne użyte do jego wyprodukowania przenikają do opakowanej w nie żywności. Oczywiście intensywność tego zjawiska jest różna i zależy od wielu czynników m.in. czasu przechowywania. Tyczy się to także wody butelkowanej. Dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszych dystrybutorów, które oszczędzają nie tylko nasze zdrowie, ale także i środowisko.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded