Profile cover photo
Profile photo
Tolle.pl
Zmieniamy świat na bardziej chrześcijański
Zmieniamy świat na bardziej chrześcijański
About
Posts

Post has attachment
"Emocje. Krzyk do zrozumienia" to najnowsza, czwarta już część konferencji z serii "Ja, człowiek" ks. Marka Dziewieckiego. Dzięki temu audiobookowi nauczysz się czytać znaki jakie dają Ci Twoje emocje. Zrozumiesz jak je interpretować i wykorzystać, aby stawać się dojrzalszym, w pełni siebie akceptującym człowiekiem.
Add a comment...

Post has attachment
W tym tygodniu polecamy książkę "Głębiny miłosierdzia". Jest to najnowsza książka o. Pelanowskiego, w której umieścił swój komentarz do Ewangelii św. Marka. Jego wcześniejsze komentarze do Ewangelii św. Jana - "Zranione światło" i do Ewangelii św. Łukasza - "Fale łaski" rozeszły się momentalnie w nakładzie ponad 1200 egzemplarzy. Polecamy gorąco.
Add a comment...

Post has attachment
#książka   #modlitwa   #PabloDominguezPiero  
Modlitwa “Ojcze nasz” jest znana każdemu chrześcijaninowi. To ona jest pierwszą modlitwą, jakiej uczą się dzieci. To od niej rozpoczynamy odmawianie codziennego pacierza. To jej słowa powtarzamy z uwielbieniem podczas każdej Mszy Świętej. Ta modlitwa ma potężną moc! Słowa tej modlitwy są pełne miłości i uwielbienia. Tylko czy w pełni rozumiemy każde słowo, które kierujemy do Boga w Modlitwie Pańskiej?
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded