Profile cover photo
Profile photo
Vlaďka Cepáková
398 followers
398 followers
About
Posts

Post has attachment

Děkuji Jiřince Pařilové za nádhernou vlnečku. Už se moc těším, až se do ní pustím. Četla jsem chválu na různých fórech, tak se chci přidat ke spokojeným zákaznicím přadlenkám.

Post has attachment

Post has shared content

Post has attachment
Narazila jsem na tenhle inzerát, kdyby někdo sháněl kolovrat...

Post has attachment
Matyldina stodola
Matylda, ovečka která inspirovala naši značku Od začátku mého vlněného snažení, a že už to trvá pěkných pár let, slýchávám poznámky typu "Proč to nezkusíš prodávat? Proč neděláš kurzy?" Pravda je taková, že jsem si nikdy nepřipadala dost dobrá a že bych nik...

Post has attachment
Pozvánka do Českého Krumlova na víkendovou akci. Budu tam někde v koutku. Ale jen v sobotu.

Post has attachment
Bivoj
Stádo potřebovalo nutně svého vedoucího hrdinu, který udělá pořádek mezi puberťáckými výrostky. Letos je to na pastvině totiž samý beránek. Někteří už se ani pod mámu nevejdou a když jdou ukojit své sací touhy, mámu div nenadzvednou a sami si pod ni musí le...

Post has attachment
A ještě se chci podělit o další radost. Nový valášek přibyl do stáda. Bude to zase Bivoj, statečně se staví, vypadá bojovně, tak jaké jiné jméno mu hledat?
PhotoPhotoPhoto
27.08.17
3 Photos - View album

Post has attachment
Tento týden to byly barvířské žně. Dozrály bobule, vykvetly květy. Hrnec střídal hrnec, vlna nestačila schnout, česačka česat a fotoaparát fotit. Ale alespoň dvě fotky na ochutnání mám.
Photo
Photo
27.08.17
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded