Profile cover photo
Profile photo
Našrot
17 followers -
Našrot je nejlepší neperspektivní skupina
Našrot je nejlepší neperspektivní skupina

17 followers
About
Posts

Post has attachment
Našrot Unplugged v Havlíčkově Brodě

Pochybný soubor Fanfáre NAŠROTáre předvede svůj tradiční UNPLUGGED set. Stane se tak 25. 12. o čtvrtku božohodním v HAVLÍČKOVĚ BRODĚ v klubu OKO.

Ladies & gentlemen, girls & boys, mimozemšťané a jiné neidentifikovatelné formy života z kdoví jakých koutů vesmíru! Pochybný soubor Fanfáre NAŠROTáre odhodí svých elektrických gitár, přestane sebou mlátit o podium a vyluzovat ohavných skřeků, obalených v hlukových vrstvách. Naopak vezme gitáry akustické, kontrabas, husle, bubínky a perkuse a předvede svůj tradiční UNPLUGGED set. Stane se tak 25. 12. o čtvrtku božohodním v HAVLÍČKOVĚ BRODĚ v klubu OKO. Toho dne slezou se všichni brodští, rozlezlí po celém světě, by uspořádali DDM neboli divoký domácí mejdan. Zváni jsou samozřejmě i všichni ostatní. Vykašlete se na televizi (pohádky jsme viděli už stokrát a od politiků je slyšíme skoro denně), nepouštějte radio (co v něm asi tak o vánocích můžou hrát, že), nejezděte na lyže (nebude sníh) a přijďte zapařit!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Našrot v Blansku

Brusiči z Vysočiny, banda vagabundů zvaná Našrot se opět chystá na Moravu, konkrétně do Blanska. Tam zahraje v sobotu 15.2. v klubu s příznačným názvem Rachota. V této její bohulibé činnosti ji podpoří: hardcore smečka Free Tibet a punkýši Bloody Mary. K dispozici bude též obvyklý merch (kniha, CD, trička atd.). It´s only rock´n´roll but we like it!

Brno, Mersey Music Club, leden 2014
Foto: Eva Švestková
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Našrot zarachotí v Brně

Decibeloví řezníci neboli Fanfáre NAŠROTáre Rachotáre zarachotí v Brně. Nikoli na pozvání bratrů v hluku Insanie, nýbrž samostatně. Po mnoha letech se totiž objeví v klubu Mersey (Minská 15) a to neobvykle ve středu 29. 1. 2014. Jde o vstřícné datum zejména pro studenty a studentky brněnských vysokých škol z jiných měst, neboť tím, že se koncert koná v týdnu a nikoli o víkendu, mohou snadněji tento navštívit. Navíc po vystoupení Našrot bude následovat party, na níž zamíchá z gramců legendární DJ Liquid A, takže po moshi a stage divings bude možné pořádně si hýbnout zadky. A případní zájemci o merch také nepřijdou zkrátka: k dispozici bude jak literatura (kniha R. Diestlera „Totálně Našrot…“ včetně vloženého koncertního DVD „Našrot: Live In Praha“ a CD „Našrot Unplugged“), tak CD (Našrot „Rag/e/time“ a 2CDHraboš „Songy z bědných časů“) a pochopitelně trička s příznačným sloganem „I am Našrot“. To vše za přijatelné ceny. Přijďte si zařádit do Mersey a nechte se vynést po hlukových vlnách až daleko, daleko do vesmíru! 

A nádavkem pár těch hlukových vln...
Add a comment...

Post has attachment
Našrot unplugged v Havlíčkově Brodě

„Vážení přijímači vašich posluchačov, prepáčte, prepáčte, chcel som povedať… vy dobře viete čo! Som, som taký vzrušený, lebo ako viete… prepáčte, prepáčte, už zazneli prvé tóny gitary! Alebo nie? Ej, bolo to len ladenie, bolo to len ladenie! Čo som to povedal, som taký vzrušený, lebo ako viete, počúváte priamy prenos z prednesu skladeb súboru Našrot v netradičnej disciplíne, zvanej unplugged. Ako by som vám to osvětlil… Jednoducho hráči vymenia svoje elektrické nástroje za akustické a v takto defenzívnom poňatí prehrajú piesne spomínaného súboru. Je 25.12. 2013 a my sa prave nachádzame v rockovom klube Oko v Havlíčkovom… onom… onom… Brode, Brode! Tak sa volá to mesto, v ktorom sa dnes hrá. A teraz…!“

Nějak takhle by mohla začínat rozhlasová reportáž známého slovenského rozhlasového komentátora Gabo Zelenaja, respektive spíše jeho věrného imitátora Miroslava Štibicha, kdyby tu dnes oba byli ještě mezi námi. Ale nejsou a protože soubor NAŠROT skutečně na Štěpána, tedy den po Štědrém večeru, no… prostě ve středu 25.12. 2013 zahraje unplugged v Havlíčkově Brodě v klubu Oko, nemusíte sedět jak puťky doma a trávit svůj čas poslechem rádia, nýbrž můžete rovnou vyrazit na parádní mejdan.
Tak co, dáte to?!!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Našrot a Michael´s Uncle v pražském klubu 007

Kohorty hardcoreových bojovníků obsadí Strahov! Divoké soubory Našrot a Michael´s Uncle se potkají na společném koncertě*ve čtvrtek 12. 12. 2013 v Praze* ve strahovském klubu 007. Hardcore, crossover, post-punk, hard-rock, metal, blues, orient, alternative rock, to vše dohromady a ještě víc bude na tomto místě od obou kapel možné slyšet. O moshing a stage divings se pak postará pařící publikum. Vstup do klubu v 19:30, koncert Našrot od 20:00, Majkláči od 21:00, konec produkce 22:00. Prodej merchu obou zúčastněných part na místě. Let´s go to the party, bastards!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Našrot v Brandýse nad Labem

Soubor NAŠROT učiní - v poslední době již druhý – vpád do polabské nížiny. Odehraje svůj elektrický set v sobotu 7.12. 2013  v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi v klubu Saloon v rámci (po)mikulášské nadílky. Celý večer bude velmi pestrý: dále totiž zahrají Porno Bazookas (speed rock´n´roll), Spwash (stoner-rock) a Exitus (rock-metal). Proto zveme k rockovému shromáždění příslušníky všech okolních kmenů – nejen těch z Brandýsa a blízkých Čelákovic a Toušně, ale také z okolí, jakož i ze vzdálenějších oblastí Kostelce a Neratovic,  Lysé a Nymburka.  Vzhledem k dobrému dopravnímu spojení lze se tohoto srazu vcelku bez problémů zúčastnit. Na koncertě bude dispozici obvyklý merch – kniha o Našrotu, CD a trička souboru. Kvalitní pařba zaručena!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Našrot - I want to take you away from here
Henry Lee festival
Zbrojovka Brno
14.9.2013
#nasrot
Add a comment...

Post has attachment
Našrot na Hardcore Celebration v Ostrově nad Ohří

Osamělí vlci z Vysočiny, takto běsný soubor NAŠROT, opustí svoji havlíčkobrodskou noru, by pronikli do nebezpečné výspy Západních Čech, do Ostrova nad Ohří. Zahlučí tam na oslavách drsné hudby nazvaných prostě „Hardcore Celebration“, které se budou konat v DK Ostrov + Music Clubu Chicago v sobotu 16. 11. 2013. Očekává se též nájezd spolubojovníků ze spřízněných kohort Censorshit, Locomotive, Backfist a E.O.S. K dispozici bude obvyklý merch (knihy, CD, trička atd.). Zúčastněte se těchto hlukoslav a nastavte svých statečných uší masivnímu rachotu!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Našrot v Jevíčku

Prodchnuti nezměrným optimismem (ale nikoli jako kdysi jistý Kužvart) budou členové HB-úderky NAŠROT důvěřovat přírodě a Bohům v léčbě jejich bubeníka. Neboť již v pátek 8.11. 2013 chystá se soubor se svoji hlučnou show navštívit Jevičko a jeho Havana Club. V tomto jeho snažení ho podpoří punk-kapely Werglův Pjos, Mentálně narušená moucha a RV4 plus crossover DPM hudební kanál band. Vyzýváme tedy k návštěvě klubu nejen fanoušky tvrdé hudby z Jevíčka, ale i spřízněné kmeny z Velkých Opatovic, Jaroměřic, Bělé, Vísky a Biskupic, a též spolubojovníky ze vzdálenějších oblastí: Boskovic, Letovic, Březové, Poličky, Svitav a v neposlední řadě Moravské Třebové. Pátek rovná se decibely, běs, divokost, omamné nápoje, pařba atd. atd. A onoho osmého listopadu tomu nebude jinak!
Photo
Add a comment...

Našrot ve Žďáře nad Sázavou

Řezníci z Vysočiny tentokrát neopustí Vysočinu. Po téměř 10 letech se pochybný soubor NAŠROT opět představí ve Žďáře nad Sázavou, kde vystoupí v sobotu 19. 10. 2013 v klubu Batyskaf. V kuloárech se zatím nesměle, ale přesto hovoří o malém setkání HB-undergroundu mimo brodskou půdu a nejsou vyloučena ani další překvapení. Prostě - kdoví, co se bude dít! Jinak jsou opět zajištěny klasické našroťácké memorabilie (knihy, CD, trička atd.). Během večera vystoupí ještě kapely hudebně více či méně podobné Našrotu jako třeba Coders, SCA a Pro!ekt. Pro spřízněné kmeny Žďárska a Havlíčkobrodska tudíž neexistuje ten večer jiná cesta, než ta, která vede (i přes mnohá nebezpečenství v podobě útočných hospod a barů) do klubu Batyskaf!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded