Profile cover photo
Profile photo
Edan. Art. pozłotnicze i konserwatorskie
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Pracownicy sklepu Edan życzą Państwu radosnych, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku, obfitującego w same sukcesy. Mamy nadzieję, iż nasze produkty dekoracyjne upiększą Państwa domostwa i nadadzą im niepowtarzalnego, świątecznego charakteru: https://edan.krakow.pl/pl/.
Photo

Post has attachment
Patyna nadaje pokrywanemu nią obiektowi niepowtarzalny charakter szlachetnej starości. Dla naszych Klientów dostępne są patyny olejne, w wosku lub w płynie o różnorodnej kolorystyce. Wszystkie produkty z tej części oferty znajdą Państwo na stronie: https://edan.krakow.pl/pl/46-patyny.
Photo

Post has attachment
Oferujemy Państwo szeroką gamę werniksów jako idealne zabezpieczenie m. in. powierzchni obrazów. W zależności od oczekiwanego efektu, proponujemy werniksy matowe lub błyszczące na bazie żywic akrylowych lub olejne, jak również lakiery spirytusowe w różnych odcieniach: https://edan.krakow.pl/pl/39-lakiery-i-werniksy.
Photo

Post has attachment
Polecamy Państwu złoto w postaci płatków, idealnie nadające się na potrzeby konserwacji zabytków (ikony, meble, ołtarze), a także złoto jadalne, jako nieodzowna dekoracja wykwintnych dań. Płatki złota, to także składnik kosmetyczny, który bardzo dobrze wpływa na cerę: https://edan.krakow.pl/pl/66-zloto.
Photo

Post has attachment
Technika „na mixtion”, którą również opisujemy na naszej stronie internetowej, pozwala na użycie szlagmetalu, doskonale zastępującego i imitującego złoto oraz srebro w płatkach. Wszystko zależy od zaawansowania wykonawcy złocenia. Więcej na ten temat piszemy pod adresem: https://edan.krakow.pl/pl/26-szlagmetal.
Photo

Post has attachment
Aby upewnić i uświadomić naszych Klientów w ich prawach konsumenckich, do Ich wglądu pozostawiamy „Regulamin Sklepu Internetowego edan.kraków.pl”. Zakupy w naszym sklepie są w pełni bezpieczne, ponadto mają Państwo możliwość zwrotu towaru, który to aspekt również opisujemy w niniejszym tekście: https://edan.krakow.pl/pl/content/14-regulamin-edan-materialy-pozlotnicze-i-konserwatorskie.
Photo

Post has attachment
W trosce o naszych Klientów przygotowaliśmy szczegółowy opis przebiegu realizacji zamówienia. Przejrzystość transakcji przeprowadzanych z naszymi Usługobiorcami jest dla nas priorytetowa. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tymi przydatnymi informacjami: https://edan.krakow.pl/pl/content/12-realizacja-zamowien.
Photo

Post has attachment
Nasz specjalistyczny asortyment znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, m. in. w kosmetyce, konserwatorstwie czy sztuce kulinarnej. Realizacje, do których użyto naszych wyselekcjonowanych produktów zestawiliśmy dla Państwa w naszej galerii fotograficznej, podzielonej na części tematyczne: https://edan.krakow.pl/pl/content/11-galeria-materialy-pozlotnicze-zloto-platkowe-kosmetyczne-jadalne-.
Photo

Post has attachment
Dbałość o narzędzia używane do pozłacania lub retuszowania ma znaczący wpływ na ich żywotność. Oferujemy Państwu rozpuszczalnik spirytusowy, który rozpuści szelak i skutecznie wyczyści pędzle, dostępny w opakowaniach 1l i 5l oraz terpentynę do farb olejnych, patyn, werniksów i mixtionów w opakowaniu 0,25l. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pod adresem: http://edan.krakow.pl/pl/49-rozpuszczalniki.
Photo

Post has attachment
W ofercie Sklepu Edan znajdą Państwo szeroki wachlarz pudrów, lakierów oraz past polerskich na bazie wosku i terpentyny oraz past do retuszu złoconych i srebrzonych elementów. Polecamy Brąz Lakier Roche jasne Złoto, Brąz Pasta Retuszerska Zecchino Ciemne Złoto lub Brąz Puder 12000 Reichbleichgold. Te i wiele innych produktów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://edan.krakow.pl/pl/73-brazy#/.
Photo
Wait while more posts are being loaded